Používame cookies. Viac informácií tu. OK
floretine
Včera o 16:39

@miriam1983 určite hej, asi si bola len nafúknutá 🙂

miriam1983
autor
Včera o 16:40

@floretine dlho som mala velke brusko,normalne rastlo a zrazu som sa rano zobudila a odvtedy je opat male...

miriam1983
autor
Včera o 16:41

@floretine hned sa bojim ze je nieco s babatkom :(

floretine
Včera o 16:42

@miriam1983 to je normálne, mne sa to bežne stávalo aj v 7. mesiaci - pár dní som mala zreteľne bruško a potom som sa ráno zobudila a bruško nikde - a vlastne som ani žiadne bruško do toho 7. mesiaca nemala 🙂
telo aj v tehotenstve funguje ako predtým - plynatosť, zadržiavanie vody, aj keď sa žena viac naje, tak bruško vyzerá väčšie 🙂
veľkosť bruška nič nevypovedá o zdraví bábätka alebo priebehu tehotenstva

miriam1983
autor
Včera o 16:44

@floretine ja sa nan vzdy vecer pozeram a nemohla som.dopnut nohavice a teraz uz par dni ako nic. Hlavne hore pod rebrami sa akokeby vyfucalo.

floretine
Včera o 16:46

@miriam1983 pod rebrami v tomto štádiu tehotenstva ani nič nemáš, vrch maternice je ešte stále hlboko pod pupkom, takže od bábätka si pod rebrami určite nič nemala
neboj, všetko je v poriadku

miriam1983
autor
Včera o 16:52

@floretine aj som sa tym ukludnovaka. Tak asi sa mi tam zdrzoval vzduch...

basska_b
Včera o 17:02

@miriam1983 Ono bábätko asi len zmenilo polohu... inak rano v tých týždňoch tehotenstva ako si ty som mala vždy brucho malé a večer velke. Teraz ako som začala 7.mesiac, brucho sa mi zo dňa na deň zväčšilo veľmi a cítim, že zostúpila nižšie ku krčku

miriam1983
autor
Včera o 17:12

@basska_b rano byvalo mensie,to ano. Ake posledne dni je male aj vecer a predtym bolo velke.

basska_b
Včera o 17:40

@miriam1983 No mohlo to byť také nafuknute v črevach a celkovo si myslím že asi zmenilo polohu, moja bola priečne a potom sa otočila zadkom dole, takže sa lepšie v brušku schovala. Neboj, určite ti odtiaľ nezmizlo 🙂

ludmilka2407
Včera o 18:27

Tazko povedat.. Moze to byt ok aj nemusi.. Mne nerastlo brusko dlhsu cas, resp.prestalo..zo dna na den mozno bude len tym nafuknutim

miriam1983
autor
Včera o 18:35

@ludmilka2407 ale mne rastlo. Mne sa z nicoho nic zmensilo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli