Bruško v 4. mesiaci

miushik765
31. mar 2016

Baby chcem sa spytať aké ste mali brušká v 13-14tt? Hlavne prvorodičky. Ja som pribrala len 2kg a som primernej postavy a mam taketo bruško je to v poriadku?

miushik765
autor
31. mar 2016
tyelde
31. mar 2016

Ja som doteraz nepribrala ani gram a som v 20tom, cize tvoje brucho je v pohode

misel0806
31. mar 2016

Tvoje brusko je v pohode... Este sa zvacsi dvojnasobne... Ja som do strnasteho tyzdna pribrala 6 kg... Ziadne strachy uzivaj si tehulkovanie😀

blondiee83
31. mar 2016

Velkost bruska sa neda ovlyvnit...takze sa takymito malichernostami vobec nezaoberaj 🙂

kacka1804
8. máj 2016

Ja som druhorodicka a v 14 tt a bruško mám už podľa mňa dosť veľké ale vraj keď už raz maternica bola roztiahnuta tak po ďaľši krát sa zvecsuje rýchlejšie

tobnuf
8. máj 2016

Kazda zena je ina a kazdej vykukne brusko inokedy. Mne vykukla v 20tt kamoske bolo vudno uz v 12tt.. nechapem na co porovnavat

kacka1804
8. máj 2016

Tak priznajme si ešte niektoré že to bruško tam je aj keď nie sme tehotné 😀 a keď dorastá aj to tehotenské tak je to viacej vidieť...

katka1981
8. máj 2016

@miushik765, ja som pri prvom nemala ziadne este dlhsie a pri druhom vykuklo trolinku az po 14. tyzdni. A tiez som do 14. tzdna nepribrala ani pri jednom. Ale podla tabuliek sa zvykne v prvom trimestri pribrat 2 kg. Su vsak zeny, kt,. naopak schudnu alebo nepriberu nic.

miushik765
autor
8. máj 2016

@kacka1804 U mňa sa práveže kilečká ukladajú do zadku a stehien pás som mala vždy uzky preto som sa čudovala :D A pritom my narastol aj zadok aj stehná

kacka1804
8. máj 2016

@miushik765 ja ako pavúk 🙂 nikde nič len brucho rastie 😀

zuzikambo
11. máj 2016

@kacka1804 ahoj ja som v 14 tt a mám bruško ako v 6.mesiaci pri prvom dieťatku 🙂

kacka1804
11. máj 2016

@zuzikambo no vidíš každej to ide inak na brušku nezáleží a na tom kto je v ňom držím palčeky 😀

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre