Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
18. mar 2008

asi ano pisali to v julovkach ale neviem preco.vraj mala akesi vysledky zle. to ked mas zle vysledky musis si dat babo prec? 😕

dididi30
18. mar 2008

monti ja neviem, mozno ked sa to tyka ohrozenia zivota aj matky, alebo ak sa rozhodne,ze si ho da prec, tak hej..mozno by po porode alebo pocas porodu neprezilo,tak radsej teraz ako potom to je este horsie, si myslim 😨

montinka
18. mar 2008

hm no hej podla mna to je hrozne v kazdom obdobi

montinka
18. mar 2008

a aky si mala dnes den? Ako sa ma Tamarka?

dididi30
18. mar 2008

samozrajma...a este ako sa poznam, zena na vonok velka ale vo vnutri by ma to hryzlo 😢

montinka
18. mar 2008

veru hryzlo priam zozieralo. hlavne kebyze sa o tom nemas s kym porozpravat.

dididi30
18. mar 2008

no to ti verim, aj ked mas muza pri sebe oni to tak nevedia pochopit, oni to beru ze stalo sa....kamosky su fajn, oni pomozu , teda aspon u mna to tak funguje, lebo ani svokra nieje to ruzove, to je take zastarale...

montinka
18. mar 2008

no presne u nas sa vsetci tvarili ze no stalo sa.anohryzlo to asi aj jeho ale proste nehovorilo sa o tom a ked som spomenula temu dieta no dovidenia moja mama vzdy vybrechla ze nemam na to tolko mysliet lebo takto nebudem znova tehotna nikdy. hm ale nemala pravdu. 😝

dididi30
18. mar 2008

jasne ze hryzie, len chlapi tu taki odolnejsi.....no vidis....to su mami, boze to je vychova 😀 riadne stara 😝
inak ja som sa vcera od kamosky dozvedela,ze jedna z nasej dediny co tam byvam na sk je tehotna , ona ma vyse 35 rokov....a dnes som stretla kamosku , co je tu v anglicku a ze je tiez tehu, boze to je ako virus ci co... 😕strasne vela deti bude tento rok, vsetky kamosky budu mat, sranda

montinka
18. mar 2008

no veru aj ty si si to vsimla ze je tento rok vela tehuliek.🙂

dididi30
18. mar 2008

vies co bude najhorsie?? ze budu preplnene porodnice a tu ma urcite nepustia rodit skor, kym sa mi sama voda nepretrhne a kym nebudem aspon na 5 palcov otvorena 😒

montinka
18. mar 2008

ach boze no ale ved nebudu vsetky rodit v den ako ty.

dididi30
18. mar 2008

ale sak tu je to take onicom, tu ak niesi otoverna ako treba tak aj poslat domov ta mozu, ale ja sa na to pripravujem.......nechcem ani ist skoro, radsej budem trpiet doma,.....sak uvidis ake to je a potom sa do nemocky hned ako ta zaboli prusko nebude chciet, teda pri druhom 😉

pinco
18. mar 2008

Ahojte kocky, sorry ze rusim, ale ja som pocula, ze minuly rok bol vraj nejaky strasne plodny podla cinskeho horoskopu 🙂 Tak sa ma teraz rodit vela deti. Ale to je super. Aspon budu mat tie nase vela kamaratov 😀
A ta baba, co si musela dat zobrat male, tak to je fakt hrozne ☹ Ja uz si teraz myslim, ze sa nemoze nic stat, ked mam prvy trimester za sebou, ale nikdy nevies...

montinka
18. mar 2008

veru pinco clovek nikdy nevie ale na to radsej ani nemyslim. hm no som zvedava ako beru tu v nemocnici.

dididi30
18. mar 2008

poinco nerusis, mozes sa pridat 😉
no to hej,,,to je pravda a poviem ti,ze ten co chce tento rok otehotniet ma s tym troska problem, mam take 2 kamosky co sa pokusaju 3 mesiace a nic, ale to je jasne len nahodicka, ono to pride 🙂

dididi30
18. mar 2008

monti co ako beru??

montinka
18. mar 2008

no na slovensku ci ta vezmu do porodnice az ked mas bolest ale asi ano len dufam ze prave vtedy bude jeden z nasich chlapov doma lebo ani ja vodicak nemam a mama od kedy ho urobila v aute nesedela. hm nakoniec tam pojdem peso. 😀

pinco
18. mar 2008

Ze tri mesiace a nic... To sme aj my asi tak dlho skusali 😀 Ale ja poznam aj take, co skusaju par rokov a nic... Tak som im vsetkym drzala palce v tom plodnom roku 2007 a nic... Dufam, ze ked sa nam zadarilo, tak to dotiahneme do uspesneho konca 😉

pinco
18. mar 2008

Ja poznam babu, co isla rodit peso 🙂 Asi 25 min cesty mala... Tak monti, precvic kondicku a ides na to 😀

montinka
18. mar 2008

hm no u nas by to trvala asi 40 minut kym by som dosla do nemocky. hm porodim po ceste.😀

dididi30
18. mar 2008

ale nie, to zoberu na sk v pohode....ale kazda baba co tu v anglicku rodila ma uplne ine skusenosti, takze ak ja porodim tak vam dam vediet 😉 monti to je dobry napad, rychlejsie porodis 😀
pinco.....my sme malu skusali skoro rok, ale s prestavkami.....syna sme vyskusali ,ze akoze vyskusame a bolo, no to je individualne..... 😒
a ozaj baby to vy obidve chcete tamarky?? sranda to bude mat moja dcera menovkyne 😀

pinco
18. mar 2008

Tak 40 je dost. To by ta mozno aj nejaky dobrak cestou zviezol, keby ta videl 🙂 Ale zasa... Vies aky by si mala zazitok? 😀

dididi30
18. mar 2008

jaj monti neblazni, zavolas sanitku...... 😉
na mna ked to pride vecer,tak muz bude na nocnej a tam je blbi signal, tak spanom bohom 😒 ale ja budem na neho cakat, takze rano napoly otoverna taho do nemocky 😀

montinka
18. mar 2008

hm aj pinco chce Tamarku?😀 super

montinka
18. mar 2008

hm sanitku. ta pre mna neprisla ani ked som potratila a doma ezala v bolestiach a chlapi neboli doma. tak pekne mamina behala po susedoch az ma susedka zaviezla.joj pinco to bol iba zart pre boha to si neviem ani predstavit

dididi30
18. mar 2008

no tak treba hned poprosit susedku a bude 😉

pinco
18. mar 2008

Tu asi nechodi sanitka k tehotnym, ci chodi? Ja sa bojim, ze ani nebudem vediet, kedy to na mna prislo...
Hej, aj ja chcem Tamarku 🙂 Som si to ani neuvedomila...

montinka
18. mar 2008

hm tak sme dve co chceme Tamarky. 😉 no vedto co ak nebudem vediet ze to na mna prislo?

dididi30
18. mar 2008

pinco budes neboj, staci trosku krvicky alebo bolesti 😉
monti budes ver mi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre