Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

pinco
18. mar 2008

jaaaaaaaj 😖 az mi stiahlo kadeco didi 😀
a nepopukalo ti brusko zatial? Ty uz mas dost velke vsak? Ja sa zatial len detskym olejom mazem. Aj mi to pekne vonia. Ale ja mam zatial len take brucho, ako ked sa par dni viacej najes 😀

mirka8429
18. mar 2008

monti ahooj...

montinka
18. mar 2008

ahoj miri. pinco detskym som sa natierala aj ja ale som sa z neho vyhadzala tak som musela zmenit

pinco
18. mar 2008

styri salky? Tak to som stiahla teraz ako si piseme... By som sa mala asi krotit 😎

mirka8429
18. mar 2008

monti ja pouzivam babylove olej a kukni moje brucho v albume

pinco
18. mar 2008

no ak ti nerobil dobre olej monti, tak ostan pri tom vanilkovom mlieku. Niekto sa nicim nemaze a ma pekne brusko.

montinka
18. mar 2008

ved pisem pinco ze to je asi malo tie moje 4 salky. hm miri pekne brufko mas.🙂

dididi30
18. mar 2008

pinco nie nepopukalo len na ritke mam troch strii po malej......neboj bude to ok....
monti ...len nepi vodku 😀
miri...ahoj....ano ja som tiez pri malej len olej detsky pouzivala 😀 ako sa mas??

mirka8429
18. mar 2008

pinco to je aj geneticke vies..moja mama ma strasne popraskane 😖

monti joj vies ako sarapati maly...au tak ma boli pod lavym prsnikom.az picha no neviem...zajtra poradna som zvedava

montinka
18. mar 2008

neboj sa miri urcite dopadne dobre. hm didi neboj sa pijem iba vodu.😀 hm moj akosi oddychuje len dufam ze je ok ja somtaka nervozna ked sa nemrvi hned mam depky ze nieco nie je ok a popritom asi iba spinka

dididi30
18. mar 2008

ej ha miri aky pekny albumik konecne...sak uz sa ti to blizi 😀 pekne brusko...a este mas dost vysoko brusko tak aby si tu este nebola po termine , ako som hovorila 🙂 a vidis , hrozilo ,ze sa narodi skor...to len prehanaju, len aby mali robotu a penazi pre seba ti doktori

pinco
18. mar 2008

miri, tak mozes byt rada, ze si to nezdedila po mamine, ked mas ´pekne brusko 🙂 Teba uz musi maly riadne tlacit... Tak len dychaj 🙂

mywiel
18. mar 2008

Boze ona bola uz v 23t ale neviem ci necakala dvojicky..? ☹

dididi30
18. mar 2008

pinco, popraskanie moze byt aj po porode, to sa nemusi teraz vidiet, moze to byt aj po....takze tak, ale ked sa o teba staras tak by to malo byt v poho....ja aspon raz denne po sprche sa namazem....kamoska sa mazala 3krat denne a nema ziacne trie.....

dididi30
18. mar 2008

mywiel.....no ked dvojicky tak o to horie ☹ ako sa mas??

mirka8429
18. mar 2008

monti nestresuj...len spinka hehe ved aj to musi xixi

didi hej riadne sa zväčšilo nie?ty kokso...zajtra budem mat novinky..snad neostanem v nemocke..hehe ak nahodou tak dam vediet po montinke....

pinco no hej...som myslela ze bude horsie 🙂 no a hej uz tlaci jedna radost..vsade kam sa len da 😖 uz ani dychat sa neda 😀

montinka
18. mar 2008

boze mywiel to je hrozne. ale to si musela dat prec vsak? chuda papua viem ako jej je. ssice jej je este horsie asi lebo uz mala aj fotecky a tak

pinco
18. mar 2008

monti neboj, urcite len spinka. jaby som ho tiez chcela stale citit, ale oni musia aj oddychovat 🙂

mywiel
18. mar 2008

Neviem nic ale myslim si ze prec to uz dat nemozes musia ti len vyvolat porod... 😢

mirka8429
18. mar 2008

didi ta ja sa kremujem ked si spomeniem 😀

montinka
18. mar 2008

ved ja viem ze musia oddychovat to su len tie moje depky. 😒 ano miri das mi vediet a ja dam vediet tu.🙂

montinka
18. mar 2008

joj mywiel to musi byt este horsie. a to co jej vyslo zle?ake testy?

pinco
18. mar 2008

Ahoj mywiel. Uz som to dnes citala, co sa jej stalo, tak som bola v robote z toho dost mimo, ze to nemusi vzdy tak statsne dopadnut ako si myslime...

mirka8429
18. mar 2008

monti ked bude vsetko ok tak sa staviim hehe

pocujte baby..co sa stalo lebo som necitala

montinka
18. mar 2008

hm pinco aj so mnou to dost otriaslo pretoze som si myslela ze po prvych troch mesiacoch sa uz nic nemoze stat a predsa. a tak mam tie moje depky stale 😒

montinka
18. mar 2008

vsak to je jasne ze sa stavas miri ved s tym pocitam. ja pocitam ze mi das vediet iba keby cosi no ale dufam ze nic take nebude.

pinco
18. mar 2008

miri neboj, bude vsteko ok a nenechaju si ta tam. Vsak povies, ze si musis ist domov brusko nakremovat 😀

mirka8429
18. mar 2008

monti do 28 tyzdna je riziko...dovtedy moze byt potrat..ja som si tiez myslela ze najhorsie su len prva 3 mesiace..no ked som sa toto dozvedela ......

aj ja dufam ze bude vsetko v poho..moje dieta sa tak zvlastne hybe akoby ja uz ani neviem ako to nazvat...tak rychlo kope ako keby boxovalo 😀

montinka
18. mar 2008

no pinco myslim ze kvoli tomu by ju urcite pustili domov.😀

montinka
18. mar 2008

miri nezabudla si mu dat jest a preto ta teraz boxuje?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre