Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

pinco
18. mar 2008

monti, musime mysliet pozitivne. Ja sa tiez bojim, hlavne teraz ked ma vajecnik boli. Si tak stale navravam, ze vsetko je ok a sa s malym aj rozpravam 🙂 Tak mi potom obcas aj "odkopne" 😀

montinka
18. mar 2008

hm vajecniky bolievaju aj mna a skoro stale. takze neboj sa

dididi30
18. mar 2008

miri...brusko mas akurat...a vy si s montikou telefonujete??a co bude v nemocke??? a to po 28 nieje riziko?? je to stale riziko, lebo to nemam vyvinute plucka..
monti ...monti nestresuj sa pohodka nasim detom sa nic nestane neboj 😉
pinco, to ti davaju co?? riadne stresy...ale ak je vsekto ok ,tak aj ostane neboj 😉

mirka8429
18. mar 2008

monti..kdeze teraz jedol 😀

pinco aj ja dufam..len mam volat o vysledky z vyteru tak dufam ze uz budu v pohode...lebo ked som lezala v nemocke na rizikovom tak som mala stafilokoka ci streptokoka uz ani neviem..a lieky uz brat nemienim..sak beriem uz magne b6, zelezo-maltofer, a este atb nemienim..uz som vybrala 2 druhy

pinco
18. mar 2008

Boxuje? No to je sranda 😀 Teda pre teba asi nie... Bude dake hyperaktivne.

mirka8429
18. mar 2008

didi no vymenili sme si cisla aby sme vam mohli dat vediet ak budem v nemocke hehe vies...alebo ked budem rodit 😀
po 28 tt je toez riziko..ale do 28tt je potrat...po 28tt je umrtie plodu

mirka8429
18. mar 2008

pinco nesranduj 😀 no take je zive dost...uvidime ake bude po narodeni 😀

montinka
18. mar 2008

hm no a moje bude asi riadny spachtosko.🙂 vsak didi ja sa snazim nestresovat ale ked tu clovek cita co sa komu stalo ako sa da ostat kludnym?

dididi30
18. mar 2008

monti, boxuje preto, lebo je to chlap :-aj mna tak boxuje a este je len v 28tt......
miri....pokial este boxuje este rodit nepojdes, az ked budes ctit taky utlm a pocitis ulavu v tedy sa chysta, ale to je individualen.....inak kamoska mala tiez drobceka hore hlavickou a dali ju do vane, kde mala byt ako macka a kyvat sa zo strany na stranu a malicky sa otocil 🙂

pinco
18. mar 2008

no ved to didi... Ja sa to tu snazim nadlahcit, lebo ja som len v 19tom tt, tak mam najvacsie riziko 😖 Tak ma nestraste. Ja idem pozajtra k doktorovi, tak som sa k nemu uz davno tak netesila, to fakt...

montinka
18. mar 2008

hm teda doucko mi odpadlo este stale neprisli ale to ste si vsimli kedze som tu.😀

dididi30
18. mar 2008

mirka boze to ale pises, sak tu baby v soku budu 😀
baby okolo 28tt je moze,ze babo prezije hoci s komlikaciami..nemusi zomriet...ak zene pichnu danu injekciu tak peklo je zazehnane preto to robia rodickam co sa otvaraju..ze keby nahodou sa narodilo skor, ale neumre....umret moze hoci kedy, ale to je iba ked je fakt ohrozene...takze ziadna panika ok!!!

mirka8429
18. mar 2008

didi no ono sa uz aj tak ako prevaluje...a stale ma boli..a pod lavym prsnikom ma picha tak ja neviem ci to zatlaci ci co...a uz druhy den som nervozna jak pes 😖 a unavena 😀

pinco nebooj bude vsetko v poriadku 🙂

monti to je dobre ze si tu 😀

montinka
18. mar 2008

a ja som dnes citala zevraj uz v 23 tt je sanca ze babo prezije. 🙂

pinco
18. mar 2008

no presne monti, to bude mala dama 😀 Tak drzi noblesu a je kludna. Mozno ju to chyti az ked bude von a budes rada, ak si chilku pospi 😉
didi, to kyvanie vo vani ako macka... 😀 😀 Tak to je fakt dobre, co vsetko nevymyslia... Ale hlavne ze zabralo.

dididi30
18. mar 2008

pinco pohodka, mne napr tu lekarka zakazal chodit, lebo to je pre tehotnu najhorsi stres a preto ked citas tu vacsian bab sa skor otvara,lebo si to sama privola, tymto netovanim,,,,,zalezi aky mas k tomu postoj, ak to neberies vazne,tak si v poho.....ja som v poho a nic ma tu nerozhadze.....
monti moja veru si tu nejako dlho, sakrus 😀

mirka8429
18. mar 2008

didi...mne to tak lekar vysvetloval...ale je fakt ze teraz uz zachrania aj 500g babo...

montinka
18. mar 2008

no didus tak ja teda uz idem no

dididi30
18. mar 2008

no vidis monti, sanca je vzdy, pokial je babo silny plod....
monti, tak daj vediet co je s mirkou ked nahodou ostane v nemocke som zvedava 😀
no pinco by si neverila, sak za tie roky uz daco maju za sebou tie lekarky....
a to este mala chlapceka s velkou uhlavickou a porodila bez natrihnutia, vytlacila po otvoreni jedna radost, len sa otvarala cely den 😔

mirka8429
18. mar 2008

didi presne tak hehe treba pozitivne mysliet lebo aj to vplyva vsetko...

monti ides?tak ahooj

dididi30
18. mar 2008

monti co si neblazni, sak ja zartujem, tu ostan!!! 😀

montinka
18. mar 2008

nejdem to bol len vtip ked ma didus ma uz dost.🙂 okolo osmej pojdem lebo uz ma bolia kritze. samozrejme ze dam vediet didi

dididi30
18. mar 2008

miri no vidis.....tak sa len drzkaj a este ten mesiac tu s nami pobudny aby si mala valibuka 😀

mirka8429
18. mar 2008

didi neplanujem tam ostat hehe ja chcem papat doma šunku cez sviatky 😀

montinka
18. mar 2008

didi co bojis ved aj ja srandujem. hm urcite by som nesla.🙂

dididi30
18. mar 2008

monti aj ja pojdem kukat telku....sice ju mam pod nosom, ale aj troska k malickej

pinco
18. mar 2008

ved mna skor muz rozhadze, alebo robota ako tieto reci 😀 V kutiku duse sa bojim, ale co si pomozem.
Idem sa vystriet baby, uz sa mi strasne zle sedi (ja aj cez den sedim v robote cely cas za pc...).
Tak ahojte a budem drzat palce vsetkym, nech pocujem len dobre spravy 🙂

montinka
18. mar 2008

miri sunku ti budu pri najhorsom pasovat do nemocky ale dufam ze nebudu musiet

dididi30
18. mar 2008

mirka no to by si teda mala vydrzat....lebo ak sa narodi tak sunka nebude 😀

montinka
18. mar 2008

ahoj pinco a dobru noc potom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre