Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

loss
autor
24. nov 2007

pekny vikend tehulky 🙂

lucka0122
24. nov 2007

ahoj loss ako sa mame?dnes som sa chvalila ze tyzden som negrcala a po pol hodine som isla grcat.....a vy ako sa drzite

sandrika
25. nov 2007

ahoj lucka to ma mrzí, ale hlavne, že už nezvraciaš každý deň, neboj ono to prejde úplne , malo by do toho 20 tt
ja tiež ešťe sem tam zvraciam aj, predvčerom a predpredvčerom som riadne zvrackala z karfiolu a francúzkych zemiakov..no včera už bolo fajn uvidím ako dnes, lebo sme pozvaný na mnam obedík.. 😲

anamor
25. nov 2007

no nastasite ja uz negrckam, dufam,ze to teraz nezakriknem, tiez sa citim menej unavena a ospala, ale zasa mam pocit ze sa rychlejsie zadycham, co nie je bohvieco, kedze mi brusko este neprekaza 🙂

loss
autor
25. nov 2007

ahojte
Lucka ja uz negrckam asi piaty den co ma velmi tesi inak fajn nemam ziadny problem no dufam ze vo stvrtok bude vsetko OK

lucka0122
25. nov 2007

a nejdes na kontrolu 6.12?ja hej .aj dnes mi bolo zle....a ospala som stale iba spat sa mi stale chce...kedy sa robia tie triplle testy?

miriamka
25. nov 2007

Lucka...a Ty ides kedy na tripple testy?Ja tiez 6.12,to budem v 17tt

lucka0122
25. nov 2007

ja budem v 18tt.a zajtra idem trhat zub lebo sa mi zlomil....lamu sa mi poriadne teraz zuby....a este predny neviem co mi tam da....bojim sa..

shaga
26. nov 2007

ahojte tehulky som tu prvy krat a chcla by som sa spytat ci mavate este taky pocit ako keby ste mali dodtat svoje dni som v 15tt ja stale mam ☹ a este aj niekedy velke pichanie na pravom boku

miriamka
26. nov 2007

Shaga...mne uz take pocity asi pred 2 tyzdnami skoncili,teraz uz len malokedy nieco v brusku citim ale dufam,ze je to len znak ze je vsetko ok.

shaga
26. nov 2007

miriamka... ja uz som z toho normalne nestatna, strasne chcem aby bolo vsetko ok tak dufam, ze aj mne to skonci...mala si aj pichanie?

loss
autor
26. nov 2007

shaga aj ja mam stale to pichanie nie je to vzdy len obcas ale je to ja idem na kontrolu vo stvrtok tak len verim ze vsetko bude v poriadku

miriamka
26. nov 2007

Shaga...to pichanie je urcite ok,ja ho stale mam,ale len tak raz za 3-4 dni a slabucke,nic extra.
Mne take pobolievanie ako by som mala dostat svoje dni skoncilo,ked sa mi maternica z malej panvy posunula do bruska,odvtedy je to uz ok.

loss
autor
26. nov 2007

miriamka ahoj 🙂

miriamka
26. nov 2007

Ahoj Loss...ako sa mas?Ja dobre,sice vcera sme sme boli v kostole a po 20 minutach sme museli odist,lebo som skoro odpadla...stale mam nizsi tlak nez bezne.Ale ked to rozdycham a napijem sa,je uz dobre.

loss
autor
26. nov 2007

no ja tiez akoby som ozaj nebola tehu tiez mam nizky tlak ale inak fajn

lucka0122
26. nov 2007

ahojte tak mi vytrhli ten zub katastrofa vsetko ma boli.....

lucka0122
26. nov 2007

mam aj ja tlak 90\50...nizky.stale.a mam nove foto v albume

miriamka
26. nov 2007

No asi je lepsie nizsi tlak nez vysoky,no nie?Teraz som si uz zacala davat tak jednu kavu kazdy druhy den,a tusim je to lepsie.

verulka
26. nov 2007

cafte, mne sa oknecne tlak zvysil...ja mamvam casto pocit, ze ide mrcha...dnes na poradni mi dr povedala, ze je uuplne vsetko ok, len mam toho vela, takze ma uz asi fakt posle na PN 😅

miriamka
26. nov 2007

Verulka...no ja keby ma nechali po novom roku uz doma PN ani mi to nevadi 🙂

loss
autor
26. nov 2007

baby ja idem vo stvrtok na testy a do poradne trochu sa bojim aby bolo vsetko dobre
verulka takze malicke je Ok super sprava a co tak ostan domka bude lepsie
Lucka ahoj ako sa dari babenku

miriamka
27. nov 2007

Loss...neboj,vsetko bude dobre!!!Drzim Ti palceky!Ja si este tyzden pockam,ale snad nam Mikulas nadeli peknu nadielku u dokyho 🙂

sandrika
27. nov 2007

Ahoj Lucka mne robili tripple test v 16 tt bol chvalabohu negatívny, ja idem na kontrolu 6.12. teda nie na kontrolu , ale na sono tak sa teším

lucka0122
27. nov 2007

ahojte babulky mame sa fajn dufam ze aj babatko...na kontrolu ideme na mikulasa a testy mi hadam uz spravia....dnes ma trochu pobolieva brusko dufam ze je vsetko ok..

loss
autor
27. nov 2007

ahojte babulky
miriamka dakujem dufam ze vsetko bude OK,idem uz rano o 7h pretoze mi budu brat krv na AFP testy potom dam vediet co ako
Lucka takze na MIkulasa vlastne aj Miriamka a aj Sandrika tak na Mikulasa sa nosia len dobre spravy isto 😵

anamor
27. nov 2007

ahojte, loss aj zajtra idem na krv na AFP

loss
autor
27. nov 2007

anamor ahoj tak to je fajn ja o den neskor trochu sa bojim a ty?

anamor
27. nov 2007

ja dufam a verim, ze vsetko bude ok, ale v podvedomi mam zly pocit, samozrejme. Ale musime verit, ze vysledky budu dobre 😉 a hlavne babo ze je OK

loss
autor
27. nov 2007

ja si to vravim tiez a dufam ze to dobre dopadne
co by ste chceli chlapceka alebo dievcatko?
my dievcatko len sa nevieme dohodnut na mene a to ani pre chlapceka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre