Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
20. mar 2008

ale diduska nestresuj sa ved ja som len srandovala jezis dufam ze som ti nezvysila tlak rychlo to predychaj.hm ani my stale nevieme co to je a tak kupujem take neutralne.

dididi30
20. mar 2008

miri v brusku neboj 😀

mirka8429
20. mar 2008

didi 😀 to sa uz neda nazvat brudkom..ale brusiskom 😀

monti hehe nestresuj didi xixix 😀

dididi30
20. mar 2008

monti mna vie vystresovat jedine moj muz s dcerou 🙂 inak pohoda, muz mi len kvety kupuje 18marca bolo 9 rokov od nasho prveho stretnutia 🙂

montinka
20. mar 2008

aj vy ste sa zoznamili 18? aj my ale 18. oktobra.😀 hm ale joj Tamarka musi byt zlatucka a muzicek sa urcite snazi. miri uz nebudem lebo uz som sa zlakla ze sa jej zase zvysil. no veru miri aj ja mam uz brusisko.

dididi30
20. mar 2008

mirka nie brusko mas akurat, to mi ver....videla som brusiska to je brusko 😉
monti co je nestihas?

montinka
20. mar 2008

ale stiham preco by som nemala ved pisem.🙂

mirka8429
20. mar 2008

didi jeej ved to je krasne hehe

monti nevidiim xixixi isto nemas väcsie ako ja..som merala obvod...102cm..muz sa smial ci bude stacit meter 😠

dididi30
20. mar 2008

monti urob si uz ten album nech ta vidime sarkus 😀
neboj monti su v pohode najma ked spia 😅 no vidis zase daco spolocne... 😉

montinka
20. mar 2008

hm ja si brucho neodfotim lebo ho mam velke. a nemam fotak musite pockat do aprila a pofotim vam vecicky ale brucho nie

mirka8429
20. mar 2008

didi no niekto si nemysli ze mam brusko...ked poviem brusko tak sa zacnu smiat..ze brusko??toto je brusko? 😒

monti no mohla by si sa odfotit 😀

dididi30
20. mar 2008

miri je ale ked mi pred tym zere nervy a potom sa takto podlizuje ako taky stary gentleman 🙂
boze baby teraz varim kotle jedla a vecer uz nieje co jest....som zvedava kolko som pribrala...uz mavam kazdy tyzden kontroly kvoli tlaku 😒 ale na sono sa tesim, joj len nech je drobec v poriadku....

dididi30
20. mar 2008

monti co si sisi, neblazni, sak to si len namyslas, pokukaj kade tade a sa stavim,ze nebudes mat od ostatnych vacsie..
miri no dobre brucho 😀

mirka8429
20. mar 2008

monti...sak to normalne..ja sa fotim kazdy tyzdena by som mala pamiatku 😀

didi urcite bude drobec v poriadku ja tiez dajaka hladna..ale ked som sa dozvedela ze rodim normalne tak sa krotim kus 😀

montinka
20. mar 2008

hm teraz som si merala brucho a ja mam 108.☹ miri to si si merala cez pupok? hm didi pridi ku nam my tu mame este tu tekvicu a aj spenat a este aj polievku

dididi30
20. mar 2008

miri ja tomu verim,ze bude, aj ked bude mensi mi nevadi, aj malika je drobnucka a co je male to je mile 🙂
a co monti uz fotis 😅

montinka
20. mar 2008

hm ved mne by to brucho ani tak nevadilo ale ked moja mam zacne vecer ked ma nahodou zbada ked idem do vane : ale fakt mas to brucho velke. boze zabila by som ju !

mirka8429
20. mar 2008

monti ty uz teraz mas 108?hej cez pupok som merala...

didi snad aj moje bude mensie heh

montinka
20. mar 2008

nefotim didi nemam cim. musis pockat do aprila ale ako vravim este uvidim ci si odfotim brucho

dididi30
20. mar 2008

monti tak to mas teda mamu, posli ju niekde 😀 zartujem 😅 inak ani mna svokra ani raz nepovzbudila ani nepochvalila ale svoju dceru kazdy den a bola ako raketa 😝
miri ak si drobna tak je to mozne, ale ja som 164 a muz 183 tak to nieje az take hrozne ale jeho a moji stari rodicia boli mensi tak mozno to su po nich geny

mirka8429
20. mar 2008

monti mne svokor minule ze mam uz brusko na prasknutie 😒

didi no aj svokor a svokra nizsi su, aj mama ..ale otec bol vyssi...uvidime..ja mam 158cm

montinka
20. mar 2008

miri vsak vravim ze ho mam velke. ale ja som nebola chuda ani pred tehotenstvom. a teraz ho mam vacsie ved aj doki mi to povedal. hm didi ved aj ja mam len 158 cm a ivo 180 hm tak dufam ze nebude dlhe ako Ivo.

montinka
20. mar 2008

kde ste? 😕

mirka8429
20. mar 2008

monti si vysoka ako ja hehe....baby mi je nejak nevolno ci do

dididi30
20. mar 2008

moj muz aj ja ked sme boli mali sme boli drobunky a vytiahli sme sa najma muz ta, mozno aj moje deti sa vytiahnu..ale sak to je jedno nech zdrave budem rada..
na dlzke ani vahe nezalezi ale na velkosti hlavicky, lebo tu vyrodis ako prvu...moja mala malinku aj teraz ma, ma to v genoch po muzovej rodine...tak mozno aj malicky bude mat malinku a ho pekne vyplujem 😀 😅

montinka
20. mar 2008

miri ako nevolno. myslis na vracanie?

mirka8429
20. mar 2008

monti hej aj na zvracanie aj hlava sa tociii..

didi sak das potom vediet hehe

dididi30
20. mar 2008

miri ja sa z teba pocuram, ty uz tyzden rodis a nic...len aby si tu nebola este v 40tt 😀
sak dam aj pofotim 😀

dididi30
20. mar 2008

tu som 😀

montinka
20. mar 2008

miri chod sa napit.pila si dost? ty kokso aka buracka bola v Cechach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre