Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

neroriso
24. mar 2008

monti prezili a mozme sa tesit na dalsi rocik🙂

dididi30
24. mar 2008

caute...ty kokso monti tu je 😀

neroriso
24. mar 2008

didi cau😀 monti tu je alebo len bola?? hmm monti tu si-?

dididi30
24. mar 2008

ahojte nero..no teraz cez sviadky nas tu je poriedko to len tie v zahranici su na nete, asi preto ze niesme nask 🙂

neroriso
24. mar 2008

didi ved prave je nas tu poriedko akurat ked sa mam trochu casu 😠

dididi30
24. mar 2008

no vidis,ale zas cez tyzden to bude lespie 😉

mirka8429
24. mar 2008

didi ahooj...my sme sa teraz nedavno vratili z navstevy,.idem si lahnut lebo neskutocne tvrde brucho mam..zajtra sa stavim paaaaaaa

dididi30
25. mar 2008

ahoj....aj mne v noci tvrdlo a riadne ma boleli pohyby a aj brusko ma pobolievalo, uz je to lepse, hadam vydzim do dalsej kontroly vo stvrtok 😒 len akurat tam bude ina lekraka 😒

mywiel
25. mar 2008

Ahojte, tak ako ste prezili sviatky? My super pod snehom, mame vyse 40cm, ani auto mi nevidno, budem musiet aspon 15 min. odhadzovat kym pojdem do prace... 😠

mirka8429
25. mar 2008

didi myw caute...no sviatky v pohode...akurat ze vcera zas maly tak vystrajal ze strasne bolesti pod rebrom...sa nedalo vydrzat...

sandrika
25. mar 2008

no u nás našťastie síce snežilo , aletopilo sa tohneď takže sme bez snehu inaksviatky ušli rýchlo a už zase som sama doma a je mi tu smutno 😒

mirka8429
25. mar 2008

sandri no aj u nas najprv prsalo potom snezilo a potom oboje dokopy...to bola ale velka noc

dididi30
25. mar 2008

ahojte, ja som sa cele sviatky prezierala, takze 2 kila na vyse asi 😀 veru velka noc onicom ale jedlo bolo fajne..

sandrika
25. mar 2008

hej máme aprípové počasie ja som zase 2 kg schudla takže mámza celé tehu + 4 kg

dididi30
25. mar 2008

sandri to vazne si tolko schudla?? boze ja priberam a aj tak sa im zda moje brusko male a aj drobec maly a preto musim ist na dalsie navyse sono, ja tomu nerozumiemi... 😠 ale zas uistit sa ci je vsetko ok, je dobre nie?? podla mna budes mat velkeho drobca, ked vobec nepriberas a budes mat lahky porod, lebo to mas len v brusku

sandrika
25. mar 2008

malé bruško to si pozri to moje v tom čase a toposledné kde jeuž ako tak väčšie je aj tak po riadne zdúvajucom jedle a v skutočnosti je menšie. 😉

dididi30
25. mar 2008

no sak vravim, to este aj moja segra je tehu a ma brusko ako ty , tak neviem co by povedali 😀 ale sak nech sa uistia aj ja sa uistim, lebo mam aj tu astmu aj tlak vyssi tak to bude lepsie 🙂

pinco
25. mar 2008

Ahojte. 🙂 Vidim ze ste vsetky sviatkovali pri dobrom jedle 😀 Vsak aj ja...
Sandrika, to teda fakt nechapem, ze mas len 4 kg plus, ja uz mam teraz 5 a po sviatkoch som sa radsej ani nepostavila na vahu, lebo som dusila vsetko zaradom. 🙂
Mna kupaci oblievali fakt len decentne a vacsinou len vonavkou, tak si viete predstavit ten vysledok. 😒 Este aj teraz nas bol v robote kolega nejakym "parfimom" okupat, tak tu mame super vonu po celej kancelarii

sandrika
25. mar 2008

javeľmi nejem varenélebonemôžem takže jem každú hodinu krajec chleba a to dobre trávi ,potomkeď príde muž taksi dám občas varené , ale toväčšinou končí na wc možemlenkuracie prsia a zemiaky, ja som za prvý trimester pribrala 3 kg a od vtedy 3 ale teraz som 2 kg schudla

pinco
25. mar 2008

No a potom, že z chleba sa priberá 🙂 Ale jasné, že už máš asi trávenie dobre nastavené, keď tak pravidelne ješ. S tým vareným jedlom to nemáš bohviečo... Snáď si to začneš užívať po pôrode a budeš viac papať 🙂

montinka
25. mar 2008

ahojte ako sa mate. ja som tu len na skok lebo tu mam jednu dievcinku na strazenie tak jej musim zapnut malovacky. 😒 ale no zajtra tu uz hadam budem. tak ahojte a pekny zvysok dna

dididi30
25. mar 2008

monti cau si tu??

neroriso
25. mar 2008

caute holcenky

monti trenujes trenujes??🙂

dididi30
25. mar 2008

no monti ,ze ta maju 😀

montinka
25. mar 2008

ahojte no uz som tu. hm zajtra pridem asi tiez tak neskoro idem zase strazit. hm ja trenujem uz davno nero.😀

loss
autor
25. mar 2008

ahojte
tak ako sa mate,mna uz boli vsetko uz aby som rodila ale to si este aspon 2tyzdne musim pockat

montinka
25. mar 2008

ahoj loss asi som tu iba ja tak to vyzera a mam sa fajn len ma boli zub co mi dnes vrtala asi si zvyka na plombu. ozaj chcela som sa spytat aj teba bolievali krize ked si bolo v tom tyzdni ako ja?

loss
autor
25. mar 2008

moni mna krize bolia prvy den dovtedy musim povedat bolo mi faj

montinka
25. mar 2008

aha hm no teda nie ze by ma boleli stale iba obcas tak som chcela vediet ci to je normalne

loss
autor
25. mar 2008

normalne to je urcite ja som stastna ze to zacalo len teraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre