Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

sandrika
30. mar 2008

ok miri 🙂

mirka8429
30. mar 2008

sandri...a ta holka co si masirovala tie malicky..ako dlho to treba..a bola prvorodicka?

sandrika
30. mar 2008

bola prvorodička brala dovtedy lieky proti kontrakciám amasírovala ich cca 5 min 😉

mirka8429
30. mar 2008

sandri aha..hehe tak mozno to skusim...xixixi...ja pijem aj caj z ostruziny malinovej...a chodim po schodoch 😝

sandrika
30. mar 2008

dobre moja len tak ďalej

mirka8429
30. mar 2008

sandri a ty si tiez otvorena alebo mas skrateny krcok?

mywiel
30. mar 2008

Mirka pomaha aj masirovat okolo clenkov z oboch str. a pit salviovy caj... 😉

mirka8429
30. mar 2008

myw ahooj 😀

mywiel
30. mar 2008

Ahoj dnes som uz od 5h00 nemohla spat... 😠

mywiel
30. mar 2008

Neviem ci je to kvoli babu to sa tiez budi okolo siestej, nakoniec bude zo mna ranny vtacik, lebo ja som velky spachtos a normalne pred 10h00 nevstavam. 😀

mirka8429
30. mar 2008

myw ja uz nespim par tyzdnov..fnuuk..uz sa neda nijako...maly sa hybe alebo len tak..nespavost..tak si pozeram telku aj o 2 rano...a potom kuknem na hodiny a je pol 5

sandrika
30. mar 2008

mirka ja mám krčok už len 1 cm a otvorená som na špičku prsta , ale takto to je od 27 tt

mirka8429
30. mar 2008

sandri ja mam krcek 1,5cm..ale mozno uz aj menej...a tiez som otvorena na palec uz od 23 tt

dididi30
30. mar 2008

ahojte....veru ani ja toho moc nenaspim a spavam do 5 a bude len do 4 bo chodim tak skoro do roboty 😖
mirka vidis to a stale si tu 😀 ja som bola otvorena pri malej na 2 palce a veru som ju vynosila az do konca a bez problemov, takze neviem., podla mna ta zbytocne stresovali a zbytocne ta napichali kadecim, tak ako ostatne baby....proste my zeny sme pokusne kraliky 😒

sandrika
30. mar 2008

didid presne si ajja myslím, že do mna zbytočne pchajú 12 tabletiek dennea rôzne infuzky

mirka8429
30. mar 2008

didi mas pravdu hehe dnes som zas mala falosne kontrakcie fnuuk...

sandrika
30. mar 2008

miruš nefňukaj neboj veď porodíš

mirka8429
30. mar 2008

sandri...ved ja viem 😉 hehe

dididi30
30. mar 2008

joj babule, teste sa na drobcov a nevyplakavajte 😀

sandrika
30. mar 2008

didi tebe sa to hovorí, keďmáš jedného už doma 😀

dididi30
30. mar 2008

no ved to ,ze uz jedneho mam a bude sa mi treba starat o dve a nie o jedno, to je malina ked len jedneho obsluhujes, ale teraz dvoch a dceru do skoly zo skoly, co mam 15 minut cesty a ci prsi , neprsi.....

sandrika
30. mar 2008

neťažuj sa 😀 sama si si na chybe 😀 , ale nie veď je tokrásne ja chcem 3 detváky

dididi30
30. mar 2008

sa ja sa nestazujem, len aby si niekto nemyslel, ze je to len tak 😀 a som rada, ze mame druhe az po 4 rokoch, lebo som si uzlia malej a teraz si uzjem malickeho, lebo ja neuznavam,ze jedno za druhym a naraz vychovat....to by si sa cudovala, ked nasa isla do skoly , ja som revala a naras sme ostali sami.....proste uz je samostatnejsia a my sme si pripadali zbytocny, tak sme si urobili druhe 😀

sandrika
30. mar 2008

ja sa chcem o druhé začať snažiť keď bude mať krpec cca 18 mesiacov, lebo o prvé sme sa snažili skoro 3 roky a k to tak dlho bude trvať aj pri druhom.....

dididi30
30. mar 2008

no aby si nebola prekvapena a otehotnejes hned 😀

mirka8429
30. mar 2008

didi ahojky...no ja tiez chcem tak po 3 rokoch ale uvidi sa hehe...

sandri nam to trvalo 5 mesiacov a uz som bola z toho mimo..lebo som strasne chcela

montinka
30. mar 2008

no didi uz mam album ale nesmej sa na mojom bruchu

montinka
30. mar 2008

a zajtra si znova nafotim vecicky a dam ich sem.🙂 lebo oco mal nastavenu obrovsku velkost fotiek

montinka
30. mar 2008

uz tu nie ste?

mywiel
30. mar 2008

Ahoj Monti, az dve fotky si dala? 😉 Pridaj aj do juloviek... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre