Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

pipinka82
31. mar 2008

o.k.diki vyskúšam to pozret.

mywiel
31. mar 2008

V kazdom pridade ti treba potvrdenie od gynekologa, ze v kolkom budes tyzdni, inac ta nezoberu...

dididi30
31. mar 2008

ahojte....co rozoberate??🙂

neroriso
31. mar 2008

sewaste🙂

didi mne sa to lne zda alebo si tu stale?? 😀

dididi30
31. mar 2008

no sme tu par bab co su tu stale 😀 a co budem sama so sebou?? sak chcem vediet co je noveho a tak,...s kym sa budem bavit o babu ak nie s babami co su tehu 😉

mywiel
31. mar 2008

Ahojte, co nove? 🙂

neroriso
31. mar 2008

didi ved prave ked nie je nic ine na robote tak..treba aj trocha po zavislarcit

mywiel
31. mar 2008

Didi videla si tu stranku NEXT? Este ze nie som v Anglicku ja by som len nakupovala, maniak... 😀

dididi30
31. mar 2008

myw, boze sak ja nakupujem 😀 ja mam radsej h&m 🙂 najma ked maju zlavy na polovicu alebo aj stvrtinu, parada...a este mam rada take znacky , no take nezname, ale su velmi drahe a ked su zlavy tak som ako besna, kazdy den daco aj dnes som kupila drobcovy 😀
ale ja pracujem len dve hodky denne a to som uz 8 rano doma, mala je v skole muz spi po nocnej, tak co budem, upratovat furt? sak by mi siblo, ja si pekne vsetko porobim a uz tu vegetim 😅

mywiel
31. mar 2008

Aj ja nakupujem v H&M a v C&A a v sekacoch sa najdu tiez krasne veci, NEXT tu nemame... No tiez ako cucim cele dni pred pocitacom tak nakupujem cez internet cez Ebay. 🙂

dididi30
31. mar 2008

ja chodim po obchodoch a tak nakupujem, to je choroba nenormalne, nechapem, ale pri malej ma to tak netankovalo, kopec veci som dostala(od segry z anglicka) a este aj po svojom otcovi ponosila starodavne veci po dome 😀 , teraz ma to bavi, asi preto,ze byvam sa ma a nikto ma nebuzeruje a nesleduje co nakupujem, moj muz ani len necekne ked nieco kupim, sak by skusil 😀

neroriso
31. mar 2008

didii tvoje mimi bude mat oblecka aj na 20rokov vopred ked sa nezacnes brzdit🙂

dididi30
31. mar 2008

nero uz ma do roka 😀 sak hej, ked je akcia kupujem, fakt to tu maju za smiesne ceny.....a najma tie znackove na sk nehrozi taka zlava...sak to sama vies....

mywiel
31. mar 2008

Neroriso ved aj moje... 😀 a to som fotila len album pre dievca, tolko isto mam aj pre chlapca a este zimne veci pre oboch ale to sa mi fotit nechcelo. Ked som isla za bratom na vianoce tak som im doniesla pre malu 22kg oblecenia ako darcek! Boli stastni ako blchy. 😀

dididi30
31. mar 2008

myw, to je fakt vec, ktora pomoze a potesi najma ked sa cloveku paci....a co si budeme sanovat, sak to moje babo je posledne a tvoje prve ,tak preco nie 😀

neroriso
31. mar 2008

didi .-...ved prave co porovnavam ceny tu a na SVK tak to je az bna zaplakanie 🙄 chudinka tehulky na SVK...podla mna vsetko ohladne mimi vychadza omnioho lacnejsie v zahranici ako u nas na slovensku

myw 😀 ty si sikoooowna....vidno ze sa v nakupoch vyzivas..🙂 ale az tolko to by som si urcite nepomyslela...

ja toho zatial nemam vela 🙂len asi pol mojej skrine zatrepanej 🙂

mywiel
31. mar 2008

No na Slov. kamoska nakupuje u cinanov, lebo financne nie su na tom najlepsie a kedze som krsna tak ja obcas daco poslem z H&M tak je velmi stastna, ze ake krasne veci a pritom H&M zas nie je bohvieaka znacka a je to tu strasne lacne.

dididi30
31. mar 2008

no ved to, je to hrozne, ale niektore baby sa maju dobre a dobre zarobia tak si mozu dovoli....
my sme kupovali extra 2 skrine a aj sufliky 😀 ale to sme chceli, lebo v jednej mam ja veci v druhej dcera a v suplikoch drobec, tatino ma taku staronovu skrinu 😀

dididi30
31. mar 2008

myw, ano h&m je taka znacka, ale taka z lacnejsich, ale rada tam nakupujem a doma by som si to urcite nedovolila za tu cenu, teda mohla dovolit ale nie tolko...u nas je to nehorazne drahe....
tie znacky co u nas precenuju tu su lacne aj next a vobec veci pre babo aj dospelich, treba si pockat na zlavy a aj v tych najdrahsich obchodoch kupis za lepsiu cenu ako od cinakov

neroriso
31. mar 2008

my pre drobcenku zariadime vlastnu izbu (teda ak to nebude len nakoniec samotna izba pre satnik 😀 ) cize miesta bude dost🙂

dididi30
31. mar 2008

nero, sak aj my mame izbu pre malicku, ale vlastne je to satnik 😀 mame v nom 3 mensie skrine a suflikovy prebalovak uz aj postielku rozlozenu a hracky, no to mame 2 v jednom 😀

neroriso
31. mar 2008

😀😀 didi no nehovorim ze izby predeti i tak skoncia ako satniky🙂

montinka
31. mar 2008

ahojte. 🙂

dididi30
31. mar 2008

nero.........sak mi mame detsku izbu vsade aj v kuchyni mame hracky 😀
cau monti ako sa mas?? aka kocka v albumiku

neroriso
31. mar 2008

monti ahoj ako??🙂

didi u teba je to kusik inee 🙂 ty uz jedno bejby mas🙂

montinka
31. mar 2008

ahoj mam sa dobre. kocka ?skor maly slonik alebo vacsi?a ty sa mas ako?

dididi30
31. mar 2008

nero ano, sak aj ty budes mat hracky aj vo vani 😀
monti aj oblecko mas peknucke, normalne sa nezdas 😀 a ozaj brusko mas na dievcatko, som zvedava ci som dobra vestica 😀 😀

montinka
31. mar 2008

ahoj nero dobre a ty

dididi30
31. mar 2008

fajne , akurat v noci som nespala, zase sa mi nedalo dychat, ale po robote som si zdriemla s muzikom a zaspala som v momente a normalne len na jedno m vankusi, inak mavam dva, asi to obmedzim 😀
zajtra hodim moje nove veciicky, hoci nie vsetko bo sa to neda...aj brusko hodim 😉

neroriso
31. mar 2008

didi 😀😀 nestraas ja nelubim upratovat :-/

monti ja sa mam fajjjn 🙂 ja az teraz kukam ze uz aj albumcek mas jeej perfektne vecicky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre