Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mywiel
31. mar 2008

Ja mam osusku z Ikei... 🙂

dididi30
31. mar 2008

aj v ikei maju pekne vecicky 😀 vlastne je nalepsie kukat vsade, bo nevies kde co najdes krajsie 😀

mywiel
31. mar 2008

No pocut ho urcite budes vrieska to riadne ako sirena uz sme to skusali...kupila som aj bratovi, je to urcite dobra vec.

montinka
31. mar 2008

no didi zatial len hladam a este nam musia schvalit uver

dididi30
31. mar 2008

myw sak je to na kazdom, ja to nejako nevyzadujem a verim,ze bude vsetko ok.....je to proste in, niekedy sa o tom nevedelo a sme tu 😉 ale ak by som mala zlu skusenost tak si to asi tiez pojednam...

dididi30
31. mar 2008

monti, ale to moze byt nadlho to moze mat babo aj rok , dva 🙂

dididi30
31. mar 2008

myw, tak mohli by to aspon preplacat, alebo dat normalnu cenu, sak to je hrozne....

mywiel
31. mar 2008

Najvacsia pravdepodobnost nahleho umrtia je do jedneho roku dietata a stale nevedia kvoli comu sa to deje. Citala som ze prave v Anglicku je najvyssia umrtnost tychto deti, ja budem urcite kludnejsie spat, lebo babo niekedy zabudne jednoducho dychat. Ak mi to zachrani dieta tak to zato urcite stoji, ved sa da kupit aj lacno v bazaroch.

montinka
31. mar 2008

no didi dufam ze nie lebo tu scvoknem a neviem ako by sme sa tlacili v tejto izbicke ved tu nie je ani miesto pre postielku

dididi30
31. mar 2008

no myw, dakujem za podporu 😒 mna nikto vystrasovat nebude....ja niesom anglicanka a to ze sa moje babo tu narodi, neznamena,ze bude take iste....oni su lenive a ich deti spia v oddelenych izbach tak sa necuduj, moje bude pri mne v posteli.....ja to nepotrebujem, je to komercne, ako vela veci.....

mywiel
31. mar 2008

Ja ta nestrasim to som len citala... a je jasne, ze ked je dieta oddelene tak urcite to dobre nanho nevplyva, ved ja nic nevnucujem Didi neber vsetko osobne, ja som si to kupila a urcite to odporucim dalej. 😉

dididi30
31. mar 2008

momti my sme sa uz svokry tlacili 3 roky, potom sme utiekli do anglicka 😀 inc ja tu osusku s kapucnou nemam v albume tak si ju odofotim a hodim do albumiku 😉

dididi30
31. mar 2008

myw len mi to zle padlo,ze ako keby malo aj moje umriet bo je v anglicu a nebude to mat 😕 ....kebyze som prvorodicka tak ta zerem aj s navyjakom 😀 😀 ale uz niesom, tak to nechcem, kupim mu radsej neco inaksie..

mywiel
31. mar 2008

Ved jasne, mozno preto ze cakam prve babo tak budem istejsia mne to urcite pomoze a som rada, ze to vymysleli aj ked to vyzera komercne, ty uz cakas predsalen druhe. 😉

montinka
31. mar 2008

hm ano odfot ale ja to tu psychicky asi nezvladnem ked som sama doma s mamou. vies ked ju Ivan nastve jemu nepovie nic a potom mne hovori a vyklada

dididi30
31. mar 2008

monti sak to je normalne, my sme preto isli prec, bo to sa nedalo, to vies rodicia su staromodny a ked nieje nieco podla nich, tak koniec....ja som to vyriesila odchodom do anglicka...
myw, no jasne nech sa paci, ja budem mysliet pozitivne a verim,ze to dotiahnem daleko s mojou dcerkou aj synom....sama uvidis, aku ma zena intuiciu a sama od seba budes kazdu sekundu nakukat, ci babo dycha , proste priroda....

dididi30
31. mar 2008

ok baby ja idem, treba sa mi osprchovat a mala je ako cert...papa , dobru nocku

montinka
31. mar 2008

didi presne s tebou suhlasim zena ma intuiciu a ked ma male dieta pri sebe tak veru nespi dobre. musim ist ku krstnej ahojte poraziiiiiiiiiiiiiiii ma!!!! zase aby som k nej utekala

mywiel
31. mar 2008

Mozno mas pravdu Didi ale ja sa chcem trosku aj vyspat. 🙂 No ved predat sa to po roku da vzdy. Monti ten menstruacny kalendar je super, tiez mi to vychadza podla neho. 😉 Aj ja uz idem tak pekny vecer. 😀

montinka
31. mar 2008

aj ja uz idem. ahojte

dididi30
31. mar 2008

myw, no ak bude zle tak sa nevyspis tak ci tak, takze mas zajedno.....do roka sa urcite poradne nevyspis, jedine ze by si mala take dobre dieta ako som mala ja, uz od 3 mesiacov spala celu noc 😉 ale ostatnym kamoskam do roka aj viac nespali celu noc aj den 😨 ale to je tiez individualne....
tak sa majte papa...

dididi30
1. apr 2008

ahojte, tak nikoho ako vzdy 🙂

montinka
1. apr 2008

ahojte je tu niekto ci som tu sama?

heppu
1. apr 2008

ja som tuuuuu

montinka
1. apr 2008

viem.😉 a ty sa nechystas urobit si album?

sandrika
1. apr 2008

didi bola som variť polievočku, veastoviny so syrovou omáčkou, robiť očká čo chvíľa dojdu naši náromna e sa teším ako ma mama zase zglbe , že som sa dala ostrihať

montinka
1. apr 2008

sandri ale ved to mas dobre ostrihane.🙂

mirka8429
1. apr 2008

ahojte babiky..ako sa mate?môj maly vystraja dnes ako o dusu..hehe

monti co za menstruacny kalendar mas? 😝

diduska co mas nove?

montinka
1. apr 2008

ahoj miri no pockaj najdem tu stranku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre