Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
9. apr 2008

hm inak didi plodova voda odtecie vzdy?

dididi30
9. apr 2008

monti nie, mne prepichli ale som mala na nohavickach krv tak som isla, bo sa uvolnila ta zatka...

montinka
9. apr 2008

hm no miri ja budem na tom podobne ako ty ani ja nebudem vediet ci to je uz ono alebo nie.🙂 ahaaa takze plodova voda nie je znabenie porodu. teda moze aj nemusi byt

dididi30
9. apr 2008

monti ale ked ti otecie skor tak treba hned ist.....

mirka8429
9. apr 2008

didi a to prepichnutie boli??

monti no ked sa vyvola pôrod tak prepichuju...ale niekedy mas kontrakcie skôr..ale niekedy ti odtecenie vody spôsobi kontrakcie...

dididi30
9. apr 2008

nie neboli, len sa postavis a to z teba vyteka 😀 , takze uz od vtedy budes potrebovat vlozku , lebo to bude zmiesane s krvou ale nemusi..

mirka8429
9. apr 2008

didi a to s takym umelym hacikom?som pocula...

dididi30
9. apr 2008

no miri ja si to nepamatam, ja som na to nekukala, ja som na nic nekukala, bo som sa bala 🙂

montinka
9. apr 2008

hm no teda. hm moze byt sranda ked ta voda vytecie.🙂 joj dievcata idem so psickom von chuda moje aj tomu je zle vrackal. tak ahojte a pekny vecer a dobru noc

dididi30
9. apr 2008

monti ahoj aj ja idem do sprchy a spat, lebo mala je mrzuta, papa
miri dobru noc......

mirka8429
9. apr 2008

monti ahooj moja..

diduska aj tebe dobru noc...paaa

montinka
10. apr 2008

ahojte zase mi blbne konik

mirka8429
10. apr 2008

monti ahoj aj mne blbne a uz mam nervy 😠

montinka
10. apr 2008

aj ja. ako sa inak mas? trosku lepsie ako vcera?

mirka8429
10. apr 2008

monti no spala som v celku dobre...a teraz ..no tak zatial sa to da..uvidime....a ty??

montinka
10. apr 2008

ja som no spala celkom fajn ale nemohla som najprv zaspat. no tak hadam ti to vydrzi cely den. 🙂

mirka8429
10. apr 2008

monti no ja som spala nakoniec na chrbte co by sa uz nemalo kôli prisunu kyslika ale ta inak sa nedalo..a maly este vystrajal ako ..heheh ale nakoniec v poho...aj ja dufam ze mi to vydrzi..ale uz chytam brucho a je tvrde..heh

montinka
10. apr 2008

nooo kym ta neboli tak je dobre nie? hm ani ja uz na chrbte nespavam od kedy som sa dozvedela to o tom prisunu kysliku aj ked niekedy v noci ked sa prevalujem nooo aj na chrbte sa ocitnem 😅

mirka8429
10. apr 2008

monti no ja som inak nemohla..na boku ma to strasne bolelo..snad to nevadi ☹ a boli ma to len sem tam 😕

montinka
10. apr 2008

aha no podla to hadam nevadi. hm dnes aj moj drobec vystraja som rada lebo chytam depky cez dni ked je ticho tak ako vcera,uz som myslela ze mu ublizilo cvicenie. didusa by ti vedela rozpravat. 😀 no dnes je stvrtok hmmm do soboty hadam vydrzite, ked je trosku lepsie.

mirka8429
10. apr 2008

monti no idem ja na chvilu off potom neskôr pridem zatial sa majkaj pekne paaa

mirka8429
10. apr 2008

monti no snad ano..uvidim ako sa to rozbehne..lebo to stale rano je ok a potom neskôr sa to rozbehne..tak sa uvidi...paaa

montinka
10. apr 2008

ahojcek

mywiel
10. apr 2008

Ahojte, tak ako? 🙂

montinka
10. apr 2008

ahoj myw dobre a ty ako?

mywiel
10. apr 2008

Ja celkom fajn, akurat zachvilu idem do roboty az do 22h00, taaaak sa mi uz nece. 😒 Uz to dako vydrzim aspon do pol juna, ale ide to pomaly, lebo vobec neviem ako to ku koncu bude, ci ma doki vypise, dufam, ze ma necha pred terminom trochu doma si odychnut... 😖

montinka
10. apr 2008

ale tak hadam ano pre pana az do desiatej? no to by som tam asi zaspala.🙂

mywiel
10. apr 2008

No ale zas robim na 50%-60% len, ale uz aj tak by som bola najradsej doma. 😉

montinka
10. apr 2008

mohli by ta uz potom nechat doma. dnes mi blbne konik cely den 😠

mywiel
10. apr 2008

Mne blbol vcera... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre