Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mirka8429
14. apr 2008

diduska...ta ja uz mam dojem ze to moje je uz tak nizko..a tusim mi aj suska opuchla tam kde su chlpy...heh

mien
14. apr 2008

ďakujem, no dúfa, že sa mi už otočí dole hlavičkou na kontrolu pôjdem iba na budúci týždeň v pondelok ako to , že si nesexovala celú noc, aj ja žartujem

mirka8429
14. apr 2008

mien a tvoje je zle otocene??mne sa môj maly otocil dolu hlavickou v 36tt tak neboj...

dididi30
14. apr 2008

mirka vazne?>?? no aby si dnes nesla 😀
mien budes prekvapena ale urcite sa ti otoci,..moje je od sameho zaciatku dole hlavickou.....za mesiac moze klesat nenahnevam sa 😀

mien
14. apr 2008

mirka ja vlastne neviem ešte ako je otočený, lebo na kontrole som bola pred mesiacom vtedy mal hlavičku ešte hore a teraz pôjdem na budúci týždeň, tak uvidíme, ale ešte sa veľmi nebojím, lebo mám čas do toho 36 tt

mirka8429
14. apr 2008

didus uz asi 3den ju taku mam...a to sa budim na strasnu bolest ani sa dotknut nemozem..heh...a to uz dajaky priznak?

mirka8429
14. apr 2008

mien môj bol nozkami dolu do 30tyzdna..potom sa otocil hlavickou dolu ..lenze v 33tt sa zas otocil zle...nozickami dolu a uz som neverila ze by sa mohol otocit ..a v 36tt sa otocil..tak som bola rada...nebooj sa...urcite sa otocil dobre
😉

dididi30
14. apr 2008

ja neviem ja som nemala ziadne bolesti, vy to mate hrozne ale dnes ma boli cele brucho aj chrbat, asi som to prehnala, uz ani na dlhsiu prechadzku nemozem ist....

mien
14. apr 2008

dobre ďakujem potom vám dám vedieť

mirka8429
14. apr 2008

diduska no ja neviem..ani ake to je bez bolesti...to si mala dobre tehu...

mien drzime palceky..

dididi30
14. apr 2008

mien daj si pozor, lebo od nasho tt mozeme kedykolvek porodit......
miri no hej zato teraz to mam vselijake, mam pocit ,ze si riadne uzijem bolesti a budem rodit skor

mirka8429
14. apr 2008

didi preco myslis ze skôr..aj ja som myslela ze skôr porodim a som este tu 😀

dididi30
14. apr 2008

no ty si mala komplikacie ja nemam a porodim skor 😀

mirka8429
14. apr 2008

didus ved uvidime hehe 😉 dufam ze sexom sa otvori aj ta vnutorna branka hhe

pipinka82
15. apr 2008

Ahojte babulky tehulky to dnes ani jedna zvás sem nezavíta 🙂 vám je hej už sa to kráti aj ja chceeeeem 😀 xixixi

dididi30
15. apr 2008

ahojte , tu uz vazne nik nechodi 😀

pipinka82
15. apr 2008

no veru je to bieda 😉 ako sa máš????

dididi30
15. apr 2008

mam sa fajne, trosku unavena, boli sme s malou vonku bo bolo teplucko....

pipinka82
15. apr 2008

no veru aj ja som bola v meste s kamoškou zajtra sa už vracia do anglicka kde žije ešte že bolo fajn počko aj u nás 🙂

dididi30
15. apr 2008

pipinka takze je tiez v anglicu ako ja? 😀 veru nech si uzije lebo tu je nic moc pocasie, ako v aprili ale kosa, dnes bolo celkom fajn....
a ty sa mas ako?? babo poslucha??

pipinka82
15. apr 2008

poslúcha a kokpá jedna radost 🙂 to je super a kde presne bývaš ona v slough meste bola som tam u nej na dovolenke je tam krásne a aj nákupi sú tam fajn cenovo... odtial ma zásobuje aj s vecičkami aj teraz my priniesla dačo 🙂

pipinka82
15. apr 2008

máš peknučké vecičky pokupované tam sa nakupuje jedna radost pri takých sale čo tam máte xixixi neviem či som to správne napísala xixixi aj tie fajne zlavy že kúpiš jednu vec a druhú máš zadara 😀 a tie shopyngi super mne sa tam velmi páčilo a chystám sa tam ked malinký bude mat rok takže o rok na dovolenku do anglicka 😀

dididi30
15. apr 2008

no vidis aku mas dobru kamosku 😉
no tu su nadherne veci od vydumu sveta, drobca mozes od narodenie obliect ako velke slecnu ci fesaka, a tie malinke rifle, boze neuvieritelne.....jasne prid,sak dobre nakupis, prides s prazdnou tasko a vratis sa s plnou 🙂

montinka
15. apr 2008

ahojte aha kto prisiel. 😀

mywiel
15. apr 2008

Ahoj, tak dom ideme pozriet v piatok tak uvidime, lebo je na prerabanie, ale byvat sa v nom da uz aj teraz, len si neviem predstavit sa teraz stahovat... 😠

montinka
15. apr 2008

ahoj no tak to je super. mozno ho aj vezmete. ved co nemusite sa hned stahovat ci chces?

mywiel
15. apr 2008

No ak ho vezmeme tak hej lebo by sme platili dvojity najom, kde byvame a dom zaroven. 😖

mywiel
15. apr 2008

Uz som pridala moje brusisko do juloviek. 😀

mirka8429
15. apr 2008

monti idem sa napapat..potom pridem

mywiel
15. apr 2008

No tak ja uz letim na moj tehotensky kurz, zajtra idem prvy krat plavat. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre