Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mirka8429
15. apr 2008

monti a preco ti mama hovori do toho ake meno mas dat..no moja svokra sa spytala ake meno davame..sme povedali ze samuel..a tak sa tvarila nejak..ale nic nemohla lebo my sme sa rozhodli..ved tamarka je pekne meno

dididi30
15. apr 2008

monti aj moja svokra si myslela ze dam nejaku krstinkualebo tak odobne ale ja som nechcela....ja som galina a chcela som aby aj moja mala mala netypicke meno 😀 , tiez sa svokre nepacilo ale bohuzial, zvykla si a uz je tamarka najkrajsia.... 😀
inak si to nemen a nedaj sa ovplivnovat je to tvoje dietatko...

mirka8429
15. apr 2008

didus mas pravdu...inak galina je pekne meno..take nezvycajne 😀

dididi30
15. apr 2008

monti ty ju nosis pod srdieckom, ty to tak cisits, ze sa tak ma volat a to je spravne, ja som to tak tiez citila a od zaciatku mi tak sadlo.......
mirka....ja som chcela samulea, ale toho uz ma moja svagrina, tak sme chceli k menu tamarka nieco na t tak sme sa dohodli na thomaskovi, je to take klasicke ale s h 😀

montinka
15. apr 2008

nedam mne sa paci a bodka a to ze sa nepaci im trom(mame,bratovi a ani ocovi moc) tak akoze je mi to luto ale je to moje dieta

dididi30
15. apr 2008

monti presne tak
dobre idem ja kukat ordianciu majte sa pekne,dobru nocku 😉

mirka8429
15. apr 2008

didus aj to je peknee hehe...nas mal byt nikolas ale suseda dala take...

monti nedaj sa...oni si zvyknuu

mirka8429
15. apr 2008

didus ahooj tak zajtra drz palceky paa

montinka
15. apr 2008

ahoj didi ja pojdem za chvilku so psom ale az za chvilku didi a potom dobru noc. miri ty uz ides ci este nie?

mirka8429
15. apr 2008

monti este chvilku tu budem..

montinka
15. apr 2008

dobre.🙂

mirka8429
15. apr 2008

monti a ty takto vecer sa nebojis sama chodit so psom?

montinka
15. apr 2008

ehmmm no minule som sla az o desiatej a nebolo mi vsetko jedno.

mirka8429
15. apr 2008

monti no nemala by si sama takto vecer...

montinka
15. apr 2008

viem ale tak co mam robit

mirka8429
15. apr 2008

monti aspon chod s niekym...

montinka
15. apr 2008

nemam s kym.ale neboj sa nic sa mi nestane. ked sa mi nestalo doteraz.... 🙂 tak hadam sa mi nic nestane ani dnes

mirka8429
15. apr 2008

monti no len davaj pozor...snad nic ...

montinka
15. apr 2008

neboj sa ved kopat este vladzem. 😉

mirka8429
15. apr 2008

monti no dufam hehe... 😉

montinka
15. apr 2008

dobre moja idem ja so psom. tak ahoj a dobru nocku a pekne snicky

mirka8429
15. apr 2008

monti tak ahooj a davaj pozor hej?zajtra mi drz palce paa

montinka
15. apr 2008

dam a budem neboj sa. ahoj

mirka8429
16. apr 2008

monti ahoj som volala dokimu lebo sme boli dohodnuti na rano..a zas to prelozil na obed..by ma zaujimalo kedy uz konecne sa rozhodne ze ma odrodiii 😠

mywiel
16. apr 2008

Ahojte, Monti ja to mam to iste ked som povedala naj. kamoske ze rozmyslame nad menami Lia a Kaya tak mi povedala, ze ani jedno meno sa jej nepaci. Najlepsie je nikomu nic dopredu nehovorit.

mywiel
16. apr 2008

Tak som sa zas dozvedela fajn veci vcera na kurze, ukazovali nam ako a kedy spravne dychat, lebo vela zien blbo dycha a potom aj neucinne tlaci pri porode a ze do nemocky treba ist hned ako zacne tiect plodova voda a kontrakcie musia byt pravidelne az dve hodiny (kazdych 5 min. to som vedela) inac vas poslu domov, tak super dve hodiny cakat, no ved uvidime.

mywiel
16. apr 2008

Vlastne staci sa dostavit do hodiny do nemocky ako sa roztrhne plodovy vak. 😉

pinco
16. apr 2008

Ahojte - monti neboj nic s tym menom. Ved vies, ze aj ja chcem Tamarku. A vies ako sa daktori ludia tvaria? Ze Tamarku? 😒 Mam ich v pazi. To je moje dieta. 🙂

mirka8429
16. apr 2008

myw ahoj ale ved to je tvoje dietatko a ty sa rozhodujes ako sa bude volat...nazor tvojej kamosky nieje vôbec dôlezity..jej sa moze pacit meno ktore tebe nie..tak hlavu hore a nahodou su to pekne mena.. 😉

pinco mas pravdu len sa nedaj..nam zase hovoria ze Samko dava teraz kazdy ze je to caste meno...no a..ked sa mne paci tak dam aj ja..ved o rok uz tu bude dalsie meno ktore sa bude davat casto a co...vsak 🙂

dididi30
16. apr 2008

ahojte......
pinco ja na tvojom a montinom mieste ich zabijem....teda jedine mojej svokre sa na zaciatku to meno nepacilo, ale zvykla si, ale inak sa pacilo aj paci vsetkym tak nechapem...
mirka caf......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre