Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mien
18. apr 2008

dididi, mirka ďakujem
no ja som si už chcela dať albumík, ale som sprostučká a neviem ako sa to robí aby som mala tie fotky menšie, mohli by ste mi poradiť ako sa to robí a ak to dneska nespravím, tak poviem manželovi a on mi pomôže zajtra, ale nechcela som mu to veľmi povedať, lebo by sem liezol a všetko by čítal čo píšem, ale nevadí

dididi30
18. apr 2008

sak ja viem, ale ja cele tehu, preto tu stale vypisujem,ze skor porodim......z nervov, boze dufam,ze drobec nebude tiez nervak, lebo sa asi obesim 😵
co ta nieco bolelo?? alebo skor si rozmyslala ako ja celu noc..

mien
18. apr 2008

dididi na úrade sú všetci idioti

dididi30
18. apr 2008

joj ani mi o tom nehovor, ako take handri sme, boze ja som si myslela,ze sa tomu vyhnem a nakoniec aj tak tam musim ist a najhosie, ked ti povedia no dobre ale nieje to iste a to ma ide drbnut 😝

mirka8429
18. apr 2008

mien...no fotku zmensis ked na nu kliknes pravym tlacidlom a das upravit..potom kliknes na obrazok a tam das roztiahnut alebo skosit a das tam kde je 100percent das napriklad na 50percent do oboch policok...das ok..a potom zrusis fotku krizikom a tam sa ta opyta ci chces ulozit fotku a das ze ano a uz je zmensena

mien
18. apr 2008

ďakujem Mirka tak to skúsim

dididi30
18. apr 2008

no veru mien mne tiez trvalo kym som na to prisla, ale dalo sa hoci to nieje s tymi ozdobnymi pismenkami ale nieco tam je..
miri ako sa to robi, tie pekne pismenka a obrazky??

mirka8429
18. apr 2008

mien dufam ze som pomohla..ja tak zmensujem fotky...

didus ja zas neivem toto lebo to mi jedna baba urobila...lebo som nevedela...

dididi30
18. apr 2008

hm miri tak ju pozrdavujem, ze mohla vy aj vsetkym babam 😀 😀 😀

mirka8429
18. apr 2008

didus 😀 😀

mirka8429
18. apr 2008

idem si kus oddychnut lebo dnes pojdeme aj na nakup tak aby som vladala chodit 😀 tak zatial paaa

montinka
18. apr 2008

ahojte dievcence. ako sa mate? miri uz je lepsie? didi vybavila si?

dididi30
18. apr 2008

ahoj ivi...veru vybavila , nic 😀 odlozila som to na neurcito, lebo vazne sa nechcem stresovat a chcem vyskusat nieco ine, len neviem co, len aby mi platili a mam to na haku 😉 ale stres trocha opadol a ja som v klude, fajne...boli ma hlava uz druhy den, dufam,ze to nejako nevplyva na babo
a ty ako??

montinka
18. apr 2008

ja dobre dnes som si kupila zase tricko a podprdu joj uz som si musela kupit 90D joj ale nechapem minule som si kupila 85C a ta mi stale dobra zeby uz bola roztiahnuta? drobcovi som zase nic nekupila jemu nabuduce

dididi30
18. apr 2008

ej ha ty sa ale vybodujes 😀 ja si tiez obcas kupim, vlastne kazdy tyzden daco, ale snazim sa obmedzovat a radsej detom alebo do kuchyni daco, bo zerem jak..neviem kedy mam dost, zajtra ideme na nakup tak sa tesim , nakupime kopec sladkosti a do konca tyzdna nic, bo vsetci lubime sladkost...
a ozaj kto ti to plati?? ivan??

montinka
18. apr 2008

hm no potrebovala som trickos kratkym rukavom ked je uz teplo a aj novu podprdu ved nebudem nosit len jednu. a ja nekupujem stale len ked naozaj uz potrebujem noooo vlastne povedzme ze tricko som si kupila ja a podprdu Ivo.este mam peniaze co som marodila tak som si dnes vybrala aspon nebude hovorit ze to plati len on

dididi30
18. apr 2008

monti jasne sak treba u vas je teplo a tu chodim v zimnej bunde , tu slubuju uz mesiac teplo a nic, nemozem si ani veci pre drobca poprat, joj....
no sa neboj aj ja si sama kupujem, sem tam hodim muzovi nieco do kosika nech zaplati, ak to je pre deti nedundre, pre seba kupujem radsej sama lebo mam kopec veci so so este ani na sebe nemala, tak sa potom rozculuje..
a inak ako sa mas?? ja som v noci nespala pre urady, tak tuto noc si to vynahradim a vydrzim este tyzden ranne vstavanie a som za vodou, prada, zacinam matersku 😀
inak som citala tie majovky,ty kokso tie skor rodia ako aprilovky 😀

montinka
18. apr 2008

cooo? hm no sranda. my sa mame fajn len ma bolia krize akosi. hm za chvilu si pojdem objednat pizzu hmmmm. 🙂

dididi30
18. apr 2008

jej mnam posli aj mne 😀 aspon kusok 😝
a kde sa mota ta mirka, zeby uz rodila?? 😀 😀 😀 joj je mi jej uz luto aj tej sandriky s bolestami sa tolko trapit, hadam tie babatka vyprdnu 😅

montinka
18. apr 2008

vyprdnu? 😀 hm veru ani ja im nezavidim dufam ze ich uz coskoro vezmu rodit

montinka
18. apr 2008

no didi idem ja odtialto mozno este neskor pridem uvidim ahoj

dididi30
18. apr 2008

monti ok tak sa teda maj pekne.....ozvy sa teda....papa

mirka8429
18. apr 2008

monti ahooj no som dosla z nakupov dnes...riadny masaker..vsade plno ludi heh ta som mala dost...

didus...som bola v optike po okuliare..som myslela ze ma trepne od nervov...nevedeli precitat dioptrie co napisala moja dokina tak mi dala na 1 oko zlu dioptriu a tak musim cakat este dalsi tyzden a zaplatit 300sk vymenu skla...boze...

pipinka82
19. apr 2008

Ahojte tehulky ako sa máte?????? MIRI:::::ešte nič????? Ako toooo???? Bola som včera na 3Dčku a budeme mat už na 100% chlapčeka Ryan sa bude volat a aj som pridala foto malého je celá mama ked som bola ako on 😀

dididi30
19. apr 2008

pipinka ahoj...veru je zlatunky , tak teda vitaj v klube s chlapcekom 😉

pipinka82
19. apr 2008

no veru asi tento rok budú viest chlapci xixixi 🙂

dididi30
19. apr 2008

sak ja to uz davno hovorim, aj minuly rok tak bolo, z coho si budu chlapci vyberat?>. 😀

pipinka82
19. apr 2008

no veru budú bojovat ako princovia o princezné xixixi môžme sa tešit xixixi 😀

mirka8429
19. apr 2008

pipi veru este nic...uz dufam ze ten pondelok to bude...aj ja ti gratulujem k malinkemu je zlatunkyyyy 😀

diduska veru dost vela chalanov sa toho roku rodi 😎

pipinka82
19. apr 2008

No MIRI budem na teba mysliet v pondelok nech sa to podarí však je už čas a budeš maminkaaaa juuuj Samko bude už medzi nami tak šu šup .......držím ti palce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre