Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

barbiek
20. apr 2008

boze my tera zpredavame byt a kupujeme 3izbovy, hrozne star osti okolo toho ☹

montinka
20. apr 2008

hm aj ja by som chcela 3 izbovy ale neviem ci zozenieme do tej ceny ako nam schvalia. a este ani vlastne neviem kolko nam schvalia tak uvidim.

barbiek
20. apr 2008

my mame 2izbovy teraz, ale taky velky ale aj tak dve detitreba nam 3izbovy a nechceme si brat uver tkapreto musime predat tento byt lebo vacsia ciastka pojde vlastne zneho

montinka
20. apr 2008

aha no to som si aj myslela.🙂 hm no idem sa asi aj ja uz umyt a lahnut si. zajtra mozme pokecat znova ved ak si si vsimla sme tu skoro kazdy den.🙂

barbiek
20. apr 2008

jasne idem aj ja spinkat a odychovat, tak dobru nocku

montinka
20. apr 2008

ahoj a dobru noc a zajtra napis ako si dopadla ak pojdes k dokimu.ahoj

montinka
21. apr 2008

ahojte ste tu?

barbiek
21. apr 2008

ahoj ja som sem na chivlku prisla

barbiek
21. apr 2008

monti si tu

mirka8429
21. apr 2008

ja som zase doma..uz ma porazi...vravel ze krcek sa zas akoby dal dozadu trosku...a ja uz taka zufala som bola ze uz som mu navrhovala cisarsky..ale vravel ze piatok mam prist a uz urcite porodim...ak sa krcek nezlepsi tak mi urobi cisarsky..tak mi odporucal tak cakam...este ze mi uz povedal ze ten piatok uz isto budem mamina..no lebo by ma porazilo

montinka
21. apr 2008

joj som tu len aj obedujem tak odbieham. joj miri ty si este tu. no teda. tak hadam v piatok to uz vyjde. a tvoj muzik co na to?

mirka8429
21. apr 2008

monti no my uz obaja sme dnes kukali na toho doktora..sak ja uz mu vravim ze ci mi cisarsky nemoze spravit..a on ze moze ale ze je to predsa operacia a ze je lepsie porodit normalne..ze on radi pockat do piatku..a ze ak sa mi krcek nezlepsi tak mi ten cisarsky urobi...tak som ho posluchla..uz videl namne ze som taka...tak hovori ze tomu nasmu malemu sa na svet akosi nechce...a ze vie ze tu uz chodim ako na klavir ale ze tak to bude dobre..ze ten piatok uz isto...tak aspon ze tak

barbiek
21. apr 2008

mirka je to na nervy ja viem, uz musite vydrzat co ine

mirka8429
21. apr 2008

monti ked sme odchadzali tak mi vravi...no a rovno si tu môzu nechat mna..ale uz z toho zufalstva sme sa az smiali

barbiek ved toto..ale premna uz aj 4 dni je vela..inak ty ako sa citis?po vcerajsku

barbiek
21. apr 2008

no pohyby ziadne od rana, ale bola som u lekara a vyzera byt vsetko ok, dlho nevedeli najst tep srdiecka stym pristorojom tak som sa uz bala ale nakoniec nasli a cakame asi dievcatko 😀 ,a vazi 378 g uz

montinka
21. apr 2008

hm no miri tak hadam uz v piatok to budes mat za sebou. a co ty vies mozno drobec prekvapi a vypyta sa skor von.🙂

barbiek
21. apr 2008

miri a kebyze sa okupes vo vani s teplou vodou vraj to vyvolava porod

montinka
21. apr 2008

barbiek tak som rada ze ste ok a aj mimo.🙂

barbiek
21. apr 2008

dakujeme 😀

montinka
21. apr 2008

inak ten pristroj ktorym hladaju to srdiecko mi vie skoro vzdy dobre zdvihnut adrenalin hlavne ked sa hned nepodari najst srdiecko

mirka8429
21. apr 2008

monti no ved uvidime..ked mne ani sex nepomaha ani ta sprcha...tak ja uz neviem...

barbiek uz to robim stale a nic...a som rada ze je vsetko ok..babatko je este male tak preto mali problem ho najst... 😉

montinka
21. apr 2008

miri vsak ako pises uvidime.

mirka8429
21. apr 2008

monti uz mi ten piatok slubil tak to uz musi byt

montinka
21. apr 2008

vsak ano. piatok je uz isty. 😉

montinka
21. apr 2008

miri a ta sandrika co, ci nevies?

mirka8429
21. apr 2008

monti sandrika zatial nic...este je kinder

montinka
21. apr 2008

hm teda. a kde je didusa? urcite beha zase po nakupoch. sice dnes som bola aj ja.😀

mirka8429
21. apr 2008

monti neviem..hehe ta odpadne ked ma tu zbada..ja sa zachvilu pojdem prejst hehe

barbiek
21. apr 2008

monti nieco mi o tom hovor.. dlho nevedeli najst to srdiecko na nervy som bola uz

montinka
21. apr 2008

no barbiek mne minule tiez tak nastriekal tam prvykrat ten gel nevedel najst potom mi nastriekal druhykrat zababral mi cele brucho ale nakoniec chvalabohu nasiel.🙂 hm miri aj ja pojde s Montym ale asi az o tretaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre