Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

heppu
6. máj 2008

ano som tu este 140 min. lebo potom idem kukat serial a potom na vodne dielo s frenklinkou

heppu
6. máj 2008

10 minut

montinka
6. máj 2008

aha ides kukat panelak? to sa nebojis tak neskoro ist na vodne dielo?

heppu
6. máj 2008

nie velmi krehke vztahy....nebojim chodime tam casto vecer aby sa vyblaznila

montinka
6. máj 2008

aha a to sama ci s dusanom?

heppu
6. máj 2008

jaj s dusanom jasne prejdeme sa prevetrame a veceru pretravime

montinka
6. máj 2008

aha ved preto ja ze chodis sama

heppu
6. máj 2008

nie nehcem uz vecer soferovat citim sa uz lepsie ked dusan soferuje....pojdem uz pomalicky tak pekny vecer vam prajem

montinka
6. máj 2008

ahojte a pekny vecer aj vam

horajda
14. máj 2008

ahojte baby,tak uz konecne som aj ja v druhom trimestri,sa vytesujem. sa aj trosku cudujem,ze co mi je tak uzasne a ani brusko nemam ani mi nic nie je,no snad je vse v poriadku,aj vy ste mali take pocity?

mien
14. máj 2008

ahojte ja som sem iba tak nakukla horajda to máš ešte dobre v 14 tt aj ja som bola rada ke´d som už bola v druhom trimestri a teraz by som bola najradšej keby som to mala už za sebou

horajda
14. máj 2008

jej ahoj mien, neboj za chvilu budes a preco zle sa citis?

mien
14. máj 2008

horajda ja už vôbec nevládzem keď idem von tak sa potím bruško mám už dosť veľké a pribrala som dosť mala som 54 a teraz 77 no hrôza

horajda
14. máj 2008

nevadi hlavne nech je Damian zdravy 🙂

no ja budem cestovat domov v 34tt lietadlo z UK na stalo tak dufam,ze to zvladnem

mien
14. máj 2008

a to môžeš ešte letieť v 34 tt

horajda
14. máj 2008

mozes do 35tt ale s potvrdenim od lekara,mam to presne zistene neboj

mien
14. máj 2008

tak super, nieže to príde na teba tam hore hi hi
a ty si vonka a manžela máš slováka

horajda
14. máj 2008

ale nie to urcite nie 🙂

je to snubenec,svadbu sme si odlozili nechceme sa stresovat ja potrebujem klidek a bolo by to narocne odtialto. no a je Slovak ako repa 😉

mien
14. máj 2008

no aj my sme si svadbu naplánovali tak o tri roky, lebo ja chcem mať svadbu, keď už bude malý chodiť neviem prečo, takot tehotná som veľmi nechcela mať tak sme sa nakoniec rozhodli takto

horajda
14. máj 2008

jej tak ani vy nie ste zobrati,my tiez chceme aby nase male uz chodilo,tak si pockame este,sak my ma lubime aj bez tej svadby a ked to niekomu vadi tak nech sa ide stazovat na lamparen no nie?

mien
14. máj 2008

presne tak, svokrovci vlastne budúci svoktorvci boli na začiatku z toho nešťastní, ale už si na to zvykli, veď na čo ten papier a svadbu môžme mať aj potom, keď už budeme rodinka

mien
14. máj 2008

horajda nebojíš sa pôrodu, lebo ja som sa najviac bála, keď som bola v druhom trimestri a teraz ma to už vôbec nazaujíma, lebo to chcem mať už za sebou

horajda
14. máj 2008

vies co ani na to este nemyslim a asi ani nie,budem sa mozno bat az neskor,ale neviem ci sa to da povedat ako banie skor taka neistota,ze nevies ako to bude prebiehat a tak...

mien
14. máj 2008

no presne tak ja mám také dni, že keď si na to pomyslím tak sa idem pokak...ť, ale niekedy ma to už vôbec nezaujíma, ešte dobre že tam bude som mnou môj priateˇaj tvoj tam bude

horajda
14. máj 2008

este nevie, nepovedal ani nie a ani ano,nechavam to len na neho nech sa rozhodne,ja by som si to priala ale nechcem ho do nicoho nutit,ale myslim si, ze ked uz babo bude davat vediet o sebe tak to zase bude inac brat a pojde,len teraz je to pre neho este nepredstavitelne. co hovoril tvoj v takomto stadiu ako som ja teraz?

mien
14. máj 2008

veď on bol už do začiatku rozhodnutý, že tam pôjde, že bude pri mne, ale vieš horajda nikto nevie, možno, že sa zľakne a ujde, veď tvoj si to ešte rozmyslí a keď tam nechce byť, tak ho naozaj netreba nútiť,
dobre moja potom ešte kuknem pozdejšie idem na chvíločku von zatiaľ sa maj papa

horajda
14. máj 2008

papa zatim 🙂

moncicici
23. máj 2008

baby kedy zacnem citit asi pohyby babetka???

mien
23. máj 2008

okolo 20tt

pipinka82
23. máj 2008

ahojte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre