Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

clarissa
22. sep 2008

skybaby,ani ja nic necitim,teda ja to neviem definovat a kazdej extehotnej sa vypytujem aky je to pocit ked male kopne..tak cakam vecer co vecer..lebo vtedy je vraj babo najaktivnejsie 😉

skybaby
22. sep 2008

no ved to hadam uz coskoro pride 😉 teda som nevidela vobec vo februarovkach, pridaj sa 😉

clarissa
22. sep 2008

a ako sa tam pridam..ja som z toho trochu mimo 😀 😀 😀

zabka
23. sep 2008

AHojte konecne sa sem niekto pridal... ahoj clarissa kukam ze si tiez z Trenčína... 😉 🙂

tebi
23. sep 2008

Ahojte chcem sa len opýtať a či mi neviete poradiť..včera som bola na sone a zistili , že mam malo plodovej vody ....povedali mam piť vela vody.....mate aj vy niektorá s tymto skusenosti nemusim sa obavat...alebo čo by bolo ešte dobre...

vlalu6it
23. sep 2008

ahoj tebi,,,ja ak ti mozem napisat,,,vobec si z toho nic nerob,,,mam najlepsiu kamaratku a ta pred vise rokom porodila nadhernu cerku,,,tiez mala velmi malo plod.vody a aj velmi dlho malilinke brusulko,,,a mala sa jej narodila tiez velmi mala 2kila nieco ,,ale zdrava,,,,a je to poriadny zivan aj teraz,,,
neviem ci pitie vela tekutin nejak moze ovplyvnit tento tvoj problemik,,,kazdy to ma individualne a pokial je male ok,nie je dovod sa obavat,,,takze ,,,neboj,,,lekar by uz nieco podnikal keby to bolo nieco tak strasne

bershka
23. sep 2008

ahojte baby. ja pohyby cítim hlavne večer, najprv som nevedela, že to mám len nejaké svalové sťahy /ako keď niekedy vám trhne svalom napr. víčko/, ale keď to bolo každý deň- resp. 3 dni po sebe, tak som si uvedomila, že je to drobec. řádí každý večer a tiež sa mu páči keď mám plný mechúr, vtedy mi do neho šťuchá 😀

vlalu6it
24. sep 2008

NO CO SA TYKA TYCH TRHOV JA TO ESTE NEVIEM DEFINOVAT,,,SKOR ESTE BY SOM TO NAZVALA KRCAMI V LAVO DOLE A TIEZ MOC,MECHUR ,,ALEBO SOM LEN MOC PLYNATA A POTOM MAM KRCE,,,TAK VYBERME SI

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre