Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

sandrika
22. jan 2008

Neviem námmeral lenhlavičkua ešťe veľa vecí čo neviem definovať ztoho papiera a tovypočítalo, že je menší akoby mal byť , hlavičku mal 58 mmx 70 mm
no a vtedy som mala byť 25/1 a na sone mivyšlo, že 22/6 😒

miriamka
22. jan 2008

A podla toho Ti asi aj upresnil termin porodu,ci nie?No ja som bola teraz na sone,podla mrchy mal byt maly 23+0,a podla merani je 24+0...takze je to macko 🙂

sandrika
22. jan 2008

No z 1.5.2008 na 13.5.2008

miriamka
22. jan 2008

Sandri...tak to budeme rodit podobne...mne posunuli termin z 20.maja na 14.maja 🙂

sandrika
22. jan 2008

Možno aj v ten istý deň 😉

miriamka
22. jan 2008

No to hej... 🙂

angel11
22. jan 2008

Ahojte kocky, no ako pozeram, tak sme tu vlastne tie , co sme aj v teme MAJ 2008. Co sa tu prebera ine? 🙂 🙂 🙂 Aby som nieco nezmeskala

loss
autor
22. jan 2008

ahojte
sandri,miriamka my sme na 4D boli prestne podla tyzdna tehu co ma velmi tesi takze mam vypocitany termin 12.maja dufam ze neskor to nebude
angel ahoj

angel11
22. jan 2008

ahoj loss- no myslim, ze stale to moze byt aj neskor. ja silne pochybujem ze sa nam nase balicky narodia presne na termin. 🙂

miriamka
22. jan 2008

No ja som prisla na svet o 3 tyzdne skorej,moj brat o 2 skorej...takze pochybuje ze to bude presne na termin 🙂

loss
autor
22. jan 2008

ja by som chcela skor ako neskor to cakanie je hrozne no ved sa uvidi,keby sme uz mali aspom 34tt alebo 35tt

angel11
22. jan 2008

loss, ja si myslim, ze to ubehne ako voda. Mne aj tychto 25 tt ubehlo rychlo. ani sa nejako nestiham cudovat... 😀 😀 😀 najhorsi asi bude ten posledny mesiac, ked uz nebudeme vediet ako si lahnut a ako si sadnut a budeme sa citit ako tanky. Lebo aj to sa moze stat. 😀 😀 😀 😀

loss
autor
22. jan 2008

moze to ano
mne to tak rychlo nejde pretoze som rizikova asi sa moc sledujem ale ked ja mam strasne obavy nech sa nic nestane,viem ze som tehu uz od 3tt a tak sa my zda vsetko strasne dlho,som stale sama doma mozno je to tym

miriamka
22. jan 2008

Loss...a kedy pridaas fotky z 3D?Uz sa neviem dockat!!!

loss
autor
22. jan 2008

idem sa naranajkovat a idem na vec dobre 🙂

weroni
22. jan 2008

caute babule 🙂

ako sa mate? a co mimuska? baby mne sa tak paci ako sa to drobciatko vo mne hemzi ze by som ho najradsej nosila cely zivot, nech by sa ani nenarodilo 😵 😵 😵 😵 😵

loss
autor
22. jan 2008

miriamka fotky su pridane 🙂

miriamka
22. jan 2008

Loss...mala je krasnucka a tiez je uz krasne velka 😵 😵

sandrika
22. jan 2008

Lossík naozaj je mála nádherná, super, že je aj rovnako veľká ako má byť to sastáva málokedy no proste super 🙂

miriamka
22. jan 2008

Veru,tie nase deticky su riadne zazraky!!! 😵 😵

zmrzka333
22. jan 2008

Ahojte dievcata
Loss: krasne fotky
Miriamka: aj ty mas nadherne babo
Tiez by som uz chcela ist na 3D, ale najprv nas caka morfologicky a snad budeme vediet aj pohlavie. Som strasne nedockava

miriamka
22. jan 2008

Zmrzka...nam uz pohlavie povedali na morfologickom,a na 3D len potvrdili 🙂

zmrzka333
22. jan 2008

To je super to uz o 3 tyzdne budeme vediet 😀

miriamka
22. jan 2008

No ked sa drobec pekne predvedie a nebude sa hanbit,dozvies sa to uz na morfologickom!

zmrzka333
22. jan 2008

To by bolo krasne lebo som strasne netrpezliva a dedo tiez

sandrika
22. jan 2008

neboj dočkáš sa mne sa v20 tt ukázal krásne 🙂
Weron kde si?
Inak miriamka mne môj dr ,ale povedal, že sa mám aj tak držať toho prvého termínu zatiaľ najdôležitejšie sono nastanovenie termínu pôrodu bolo vraj v 12 tt kedy mi vyšlo 1.5.08 a potom v 36 tt

miriamka
22. jan 2008

Sandri...ja to aj tak berim tak,ze termin mam niekedy v maji...myslim,ze vtedy to uz moze prist hocikedy 🙂

sandrika
22. jan 2008

no ono to môže prísť hocikedy od 27 tt ,čiže 7 mesiaca...
Akurát som čítala v tehotenstve academy....a vraj majú bábetká 85 percentnú šancu na prežitie, lebo sú už plne vyvynuté akurát sa matke pichajú dáke steroidy , aby miminku dozreli pľúca....do 48 hod a inak nebude mať bábo v živote problémy..
o dúfam, že tie 3 mesiace tam ešťe vydrží ja sa bojím, len aby som sinespustila pôrod pri tommojom zvracaní...

miriamka
22. jan 2008

Sandrika...a preco nejdes k lekarovi aby nieco s tym Tvojim zaludkom spravil?Vies,teraz je dolezite aby si papala a nevracala a to iste bude pocas kojenia...

sandrika
22. jan 2008

lebo sa todá len formou tabletiek a dlebo dlhodobou hospitalizáciou priktorej by somnemohla kojiť.... a ja chcem aspoň pokiaľ budem mať mliečko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre