Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
2. feb 2008

Vdaka myslela som ze si kupim nejake homeopaticke ale rozmyslala som zvlast na hrdlo a zvlast na nadchu ale myslim ze ten paragripe bude asi na oboje a lepsi

lucka0122
2. feb 2008

ahojte my budeme kupovat kocik dakedy na konci aprila skor nechcem.....ja chcem piccolino.....kocik je pekny

miriamka
2. feb 2008

Luci...ani my kocik skorej ako koncom aprila doma mat nechceme.Na jednej strane by zbytocne zaberal miesto,na druhej kto vie aky si dovtedy vyberiem 😀
Ten piccolino,kolko asi stoji?

lucka0122
2. feb 2008

vies co?v obchodoch a na nete 8000....stvorkombinacia a dakde v BA vo velkoobchode 4900.tak si ho objednam....dovoz je zdarma a je krasny....

weroni
2. feb 2008

montinka: ano, loss ma pravdu - su na to homeopatika, ja som brala homeogene a este su nejake tri druhy, podla toho na co - co ta boli a tak.. v lekarni ti povedia 🙂

baby aj my sme chceli kocik az niekedy mesiac pred porodom ale vidite, naskytla sa nam super moznost tak ho uz mame doma 😅

skrecok
2. feb 2008

Weroni, som z okresu Senec. Byvam v Miloslavove, lekarovi chodim do Bratislavy pretoze tam aj pracujem...
S lekarom na Bezrucovej ul. som v poslednom case nespokojna... Uvidim aky bude ked pojdem na prvu tehotensku prehliadku v 10tt, aspon sestricka je perfektna. A ty kam chodis?

loss
autor
3. feb 2008

dobre ranko babulky dnes sa necitim nejak dobre takze ked navarim budem lezat a co vy ako sa dnes mate
Lucka mas kocik aj v albume?

ajkabezka
3. feb 2008

Ahojky loss, ani mně dnes není nějako fajn, cítím se "nějak divně" 😅 😒 - ještě mi tak divně zvláštně nepohodově nebylo, nevím čím to je ☹ ☹ ...asi aj od Danielka chytám jakéhosi bacila, takže papám Homeogene, snad se mi nic nerozjede 😖 ...jdu posedět u žehlení na Jakubka, vždycky mi to jakosi udělá dobře na dušičce, když vidím ty pidi miďi věcičky 😵 , Danielko už je na tom líp, soplíky mu tečou proudem, kouká na Bolek a Lolek 😎 ...mějte všechny fajn a pohodový den 🙂

miriamka
3. feb 2008

Ahojte,
tak ja sa citim posledne dni obzvlast dobre...takze to vyuzivam,ale poobedny spanok si asi dnes doprajem 🙂

loss
autor
3. feb 2008

ajka tak prijemne zehlanie a pekny dnicek
miriamka ty si stastna tehulka len si to pekne uzivaj 🙂

ajkabezka
3. feb 2008

vložila jsem do albumu moje pohodičkové trička,mrkněte jak chcete 😀 ...jak budu dožehlovat, postupně vložím i věcičky pro Jakubka- líbí se mi jak to máte udělané vy 😵
weroni:když jsem poměřovala vnitřek vaničky na Atlanticu, je delší než měl Tako a široká je stejně jako přenosná taška v Taku, takže je to jen optika 😉 , Atlantic vypadá hubenější, ale není menší, a to se mi na něm moc moc líbí 🙂

loss
autor
3. feb 2008

ajka tricka su nadherne kde si ich kupila?

ajkabezka
3. feb 2008

jedna moje známá v česku dělá takové věci na zakázku, kdybys chtěla, můžem zařídit a objednat 😉 dělá hedvábné soupravy pro manžele- šatka a kravatka, svatební oznámení, trička, maluje sklo na přání atd

loss
autor
3. feb 2008

no jasne a kolko stoja a kedy by boli?

ajkabezka
3. feb 2008

jedno stálo 250 včetně trička na míru, dodat by je mohla do 14dnů 🙂

loss
autor
3. feb 2008

ok

ajkabezka
3. feb 2008

tak si promysli, a jak ho budeš chtít- můžeš aj svůj návrh- tak dej vědět a já objednám, hm? 😵

loss
autor
3. feb 2008

ajka napisala som ti IP

weroni
3. feb 2008

skrecok: v miloslavove sme sa chodievali kupat k takemu jazeru pri nejakom majeri, bolo tam super 🙂 a ocino tam staval par domov, preto sme tam boli dost casto...
ja chodim do Senca k dokymu pred tehu som chodila do Blavy na institut lekarskej sexuologie ale potom odtial odisiel moj lekar tak som prestupila sem na doporucenie kamaratky a som velmi spokojna 🙂

ajkabezka: ano, asi to bude optika - hlavne ze to mas zmerane 🙂 lebo mna na tych dnesnych supermodernych kocikoch stve to ze su hrozne male vanicky, preto som sa opytala 🙂 kamoska dopadla tak ze po troch mesiacoch tam uz dcerku nevpratala - a to nemala ta mala ziadne 4 kila 🙄

dnes ideme na obedik k nasim, pride sestra z rakuska 🙂 prvykrat ma uvidi s takym uz trochu bruskom lebo ked tam odchadzala robit au-pair tak som bola tehu asi tri mesiace 🙂 a to este nebolo nic vidno 😀

baby a dnes je tak krasne ze potom pojdeme na nejaku prechadzku 🙂

loss
autor
3. feb 2008

weroni aj tu je celkom pekne
inak zelam prijemne prezity den so segrou ta bude prekvapena ked uvidi tvoje brusino 😵

lucka0122
3. feb 2008

ahojte...lossik nemam ho v albume ale pridam ho....akurat si chcem objednat autosedacku vajicko len za 500sk chiccohadam to mozem ked je to taka dobra cena...

ajkabezka
3. feb 2008

weroni:užij si společný oběd 😉

lucka0122
3. feb 2008

lossik uz je v albume tak kuk...na kocik..

pupicek22
3. feb 2008

Ahojte tehulky!Ako sa mate dnes?
Ajkabezka ake bohovske tricka!!!Hned by som jedno brala!
Co robkate?Ja sedim na sedacke a nudim sa 🙂

ajkabezka
3. feb 2008

pupicek:zjistim poštovné a můžem poslat 😵

pupicek22
3. feb 2008

No do anglicka?Nebude to pomaly drahsie jak to triko?Vsak zisti a potom napis!A jako by som penizky dodala? 😕

ajkabezka
3. feb 2008

zjistim a uvidíme 😉

pupicek22
3. feb 2008

ok 🙂

pupicek22
3. feb 2008

Ajka nevies ako sandrika? 😕

ajkabezka
3. feb 2008

nic nevim, taky jsem zvědavá, jak se má aj s Lukinkom 😨 🙂 snad je jim fajn 🤐 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre