Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

miriamka
3. feb 2008

No urcite nie je moje tehotenstvo take bezproblemove...ale zase tuky tuk,zatial je viac dni ked sa citim dobre nez zle 🙂

montinka
3. feb 2008

ahojte dievcata. Hm uz mi je trosku lepsie uzivam oscillococcinum a paragrippe odpurucili mi to v lekarni. Hm dnes som si bola znova kupit dalsi oscillococciunum ale o to nejde. Skocili sme aj do hypertesca a tam mala krasne vecicky v super cenach nechala som sa uniest a styri som kupila aj ja drobcovi. Dufam ze som sa neunahlila a ze sa uz nic nestane.ale ja uz zacinam verit tomu ze tentoraz to dopadne vsetko dobre.🙂

weroni
3. feb 2008

caute baby,
tak segrisa bola cela bez seba od radosti ze je doma, samozrejme brusko ju prekvapilo ale zaroven potesilo 🙂
a ja som vyuzila u nasich vahu a baby - ak to kilo navyse nebolo jedlo v mojich crevach tak uz mam ôsme kilecko navrch 😀 😀 😀 😀 😀

zajtra idem na poradnu, tesim tesim len som si musela dat na stol vedla postele skumavku lebo by som sa rano urcite zabudla vycikat do nej 😅

monti: super ze je uz lepsie a s tymi vecickami z tesca mas pravdu - su neodolatelne

🙂 🙂 😀

ajkabezka
3. feb 2008

montika- asi jsi to plivla na mně, bo já jsem KO 😀 , taky jsem začala Homeovox a nachystaný mám aj Paragripe aj Stodal, tak snad to nedojde do horších částí 😅
weroni- tetička se potěšila, to je fajn 😉 ...ty kilečka jsi dobrá, já mám za 25tt "jen"3 🤐 ...Dani jde spinkat- trošku později, bo jsme spali po obědě- takže se vypínáme...hezkou dobrou noc všem 🙂 😔

miriamka
4. feb 2008

Weroni...to je super ze tak pekne priberas!Ja teraz v 26tt mam zatial +5kg...ale ratam,ze najvacsi narast este len pride 🙂

loss
autor
4. feb 2008

Ahojte
weroni super pekne priberate 🙂
mirka a ajka ako sa dnes mate?

loss
autor
4. feb 2008

ozaj dnes to mam za 98dni uz to idem odratavat
miriamka ty za kolko?

miriamka
4. feb 2008

Loss...ja to mam podla mrchy za 100 dni,ale podla ultrazvuku za 95 🙂

loss
autor
4. feb 2008

jej super takze budeme odratavat dobre 🙂
a co Jakubko ako sa dnes ma?

miriamka
4. feb 2008

No Jakubko ma uz o 5tej rano zobudil,tak mi tam skakal ze ma to normalne zobudila a nevedela som ako si lahnut...Inac pohoda 😉
A Ty,ako sa dari?

loss
autor
4. feb 2008

Nellinka je strasne kludnucka,zonudila ma okolo 6,30h ale este som lezala aj teraz kopka ale nie je to nic neprijemne velmi sa uz na nu tesim

miriamka
4. feb 2008

No aj maly teraz kopka...je to prijemne aj ked sa to uz riadne zintenzivnuje 🙂
Ja sa tiez uz neviem drobceka dockat!

loss
autor
4. feb 2008

no kazdy vravi ze posledny trimester je najhorsi mozno ano zatoze budeme velke ale zase bude najkrajsi pre drobcekov v brusku normalne sa tesim ako budem rozmyslat cim ma buchol ci je ti rucicka ci nozicka a hlavne sa tesim na to ze coskoro ju budem drzat v naruci a to je bomba 🙂

lucia31
4. feb 2008

ahojte dievcata, tak mne sa dńes snivalo, ze sa mi drobcek predral z bruska cez kozu!!!!na povrch..hruza..no a ked som sa zobudila, tak ma v tom mieste poriadne kopal 🙂 normalne som si vydychla 🙂

loss
autor
4. feb 2008

ahoj Lucka teda to bol sen niekedy aj ja mam zle sny ale nie o babetku

miriamka
4. feb 2008

Ja mam tiez niekedy ze sny...ale snazim sa na to nemysliet

lucka0122
4. feb 2008

ahojte babulky ja mam cely tyzden dovolenku musim sa liecit som chora mam strasnu nadchu v noci ma to az dusi.....uz neviem co si mam dat....ked lieky nemozeme....ako sa mate?

miriamka
4. feb 2008

Luci...tak sa hlavne daj do poriadku,a skoro sa vyliec!!!
Ja sa mam dobre 🙂

loss
autor
4. feb 2008

lucka cauky teda kup si paragrippe su dobre a su pre tehotne urcite ti pomozu
drzkaj sa a vyliec
aj my sa mame fajn ,mna hrozne pali zaha aj vas?

miriamka
4. feb 2008

Ja neviem co je to ked pali zaha,takze mna to asi nepali 😀 Ale mam pocit,ze sa mi extremne natahuje koza na brusku,takze si ju musim stale mazat aby nepopraskala!

anamor
4. feb 2008

Caute kocky, aj vas svrbi koza na brusku ked sa natahuje, lebo mna priserne....

miriamka
4. feb 2008

Anamor...no mna riadne,preto si ju stale kremujem a dufam,ze sa nepopraska.A pupik uz mam skoro totalne vystrceny smerom von 😀

anamor
4. feb 2008

Miriamka ja tak isto ako ty, aj pupok von, aj svrbenie, aj natieranie.

ajkabezka
4. feb 2008

lucka0122: na nádchu je super homeopatikum Coryzalia- bez problémů v těhotenství 😉
loss: ahojky, dneska je mi trochu hůř jak včera, mám plnej nos, kašel jak ďas, bolí tělo a kůže...a na poležení v posteli to s Danim na stopro nevypadá, je zas jak z divokejch vajec 😅 🙄 - právě láduje banán a běhá s ním po celém domě 🙂
anamor:aj já škrábu a škrábu a mažu a mažu 😅 🙂 ...u Danielka mi vůbec nepopraskalo, tak snad ani teď
jdu vložit nějaké fotečky- s Danim jsme fotili věci na Kubu 😀 😎

ajkabezka
4. feb 2008

loss: poslala jsemti IP 😉

pupicek22
4. feb 2008

Ahojte tehulky!
No mna zaha pali ako diva a o tom natahovani koze ani nevravim...niekedy si prajem aby som mala niaku navyse 🙂.
To ani nehovorim o striach na prsiach...to je cosi strasne ☹.A mastim mastim a mastim...
Ja mam tieto dva dni upchaty nos..a suche oci 😕...zvlastne 😅
Tak som sa tesila ze dnes pojdem ku kadernicke a ona vam je zavreta....chcem si hodit taku tmavsiu blond s melirom do blond...kuknite moje foto...co myslite bude pekne???
Ako vy dneska? 🙂

lalunna
4. feb 2008

babule, huraaaaaaaaaaa, uz som oddnes aj ja v druhom!!! 😀

ajkabezka
4. feb 2008

uffff..tak jsem povkladala "výbavičku",jak chcete, mrkněte.. 😉
pupicek: melír je IN 🙂 , aj já jsem měla, ale na moje dlouhé a husté vlasy to šlo dost do "peněz" ☹ , tak jsem zas bruneta, akurát si teď v těhotenství nežehlím kudrny 😖 , tak jsem jak "Endžíla" 😀

montinka
4. feb 2008

Hm ahojte dievcata ako sa mate? Mna dnes moj sef vyrazil z prace hm super. Ale chystam sa na inspektorat prace a ten uvidi. len dufam ze ten stres neublizi drobcovi,uz dnes ma nejako pobolieva brusko. Dufam ze to je len z toho ze sa mi roztahuje a pomalicky rastie.☹

ajkabezka
4. feb 2008

montika: když jsi těhotná a máš smlouvu na neurčitou dobu NESMÍ tě vyhodit!!! 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre