Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

loss
autor
24. feb 2008

no mne bolo zle ale kazdy to zvlada inak najhorsie je to sedenie 2hodiny druhy krat som uz lezala na izbe a tak to bolo lepsie

dididi30
24. feb 2008

montika , no u mna objem tiez je len mozno o cislo vacsi ale ani vacsi nebude, to viem z predosleho tehu...ale obvod tem musim zmenit, skusala som si aj tehu podpiry, no co ja viem, to iste sa mi to zda, asi pockam a kupim po porode, ja neviem......ja som chodila cvicit ked som bolla na sk, ked som cakala malicu....teraz cvicim sama bude na lopte alebo tak pri pc.....proste si stiahnes pipinku aj ritku na par minut a uvolnis a to opakujes tak casto ako chces.....

dididi30
24. feb 2008

loss......ja mam pupok von ...aj pri malej som mala, ale teraz je tak viac do spicu a aj kysle viacej jem.
montika..vydrzis neboj....potom pojdes na veternik🙂).

montinka
24. feb 2008

teda dididi take lahke cviky a mozem cvicit aj pri pc no super. ved hadam vydrzim a zoberiem si nieco do kabelky. to tie dve hodky sa nemozem ist prejst do mesta?

dididi30
24. feb 2008

to mas na spevnenie pipinky🙂).....jasne aj ja som tak robila🙂 ale potom som isla aj do mesta..ja milujem mesto , nakupy, aj teraz chodim, to aj ked budem opuchnuta, mna nakupy uspokojuju🙂)

montinka
24. feb 2008

🙂 aj ja chodim rada na nakupy. a na co je dobry cvik ten macaci chrbat? na krize?

dididi30
24. feb 2008

montika.....ja uz neviem, ale ten macaci chrbat sa inac dycha, inac ako ked nemas v brusku babo, tak neviem , ja to radsej necvicim, lebo uz si to nepamatam..... 🙂

montinka
24. feb 2008

aha tak ja budem cvicit iba to na to pipinku.🙂 co si inak dnes porabala?

dididi30
24. feb 2008

🙂 tak to je to najlepsie🙂..varila som, upratovala, vysedavala za netom, papala......proste oddycovala a ty?

montinka
24. feb 2008

ja som vyprevadila draheho na cesty,bola sa prejst so psickom kedze bola krasne ale iba na chvilku kedze som na pnke a potom som bola tu a tiez som papala.🙂

dididi30
24. feb 2008

sakra ja som tu cely den pomaly a uz ma boli chrbat....idem ja do vane, dam si masku a budem sa luhovat vo vlastnej stave 😀 uz sa tesim.......tak zatim papa

montinka
24. feb 2008

aj mna uz bolia krize. ty sa normalne kupes? ved to sa zevraj nesmie ked si tehotna. tak teda prijemny kupel

loss
autor
25. feb 2008

montinka aj ja sa este kupem no nemam nejaku teplu vodu ale inak je to super relax aj ked uz sa zmestit do vane je umenie 😀

anamor
25. feb 2008

ahojte kočky, ja sa tiež nekúpem, iba sprchujem, aj ked vodu by som mohla mať aj chladnejšiu, ale ked mi je zima, tak je poriadne horuca 😉

miriamka
25. feb 2008

Ahojte,
no ja sa tiez len sprchujem,je mi to pohodlnejsie...lebo neviem ako by som sa z vane zdvyhla 😀

loss
autor
25. feb 2008

no ja nie som v tej vani nejak dlho ozaj a sprchujem sa castejsie ako kupem

dididi30
25. feb 2008

monti.......ej veru kupem sa, ale len raz za tyzden, potom sa sprchujem...davam si teplejsiu vodu, to si neviem prestavit v chladnejsej 😀 zatial sa do vane zmestim tak to ide, je pravda, ze sa mi tazsie pohybuje ale co uz 😉 no keby som brala ohlad na to co sa moze a co nie, tak nerobim nic, uz mam za sebou malicku a pri nej so nevedela nic a pekne mi tehotenstvo zbehlo, zato teraz toho viem kopec o tehotenstve a porode a tak si len namyslam, ale naco to....nebudem si nic pripustat, myslim pozitivne a babo sa nestazuje 😉

dididi30
25. feb 2008

inac babenky tu je lepsia stranka, na tych junovkach mi malo kto odpovie, no ved asi preto lebo sa poznaju dlhsie, tak nebudem sa vnucovat ☹ 😀 pekny dnik

montinka
25. feb 2008

hm no ja sa radsej sprchujem lebo o jedno sme uz prisli a minule ked som si dala trosku vody ze sa okupem tak prisla moja mama ze tam nemam byt dlho lebo ze pri mne clovek nikdy nevie a bla bla bla a tak ma vystresovala ze som radsej vyliezla a uz sa radsej sprchujem. no co uz

dididi30
25. feb 2008

sak ani ja tam niesom dlho, tak len masku si dam na plet a papam🙂....ale uz tiez sa budem len sprchovat lebo uz som sa ledva postavila....

loss
autor
25. feb 2008

vsetko s mierou a bude dobre 🙂

montinka
25. feb 2008

veru ano mas pravdu loss

loss
autor
25. feb 2008

mala akurat kopka pohne sa mi cele brusino je to fakt sranda 🙂
uz si rozmyslala na kocikom?

montinka
25. feb 2008

hm no co ja viem kukam na nete a nejaky kombonivany by som chcela

loss
autor
25. feb 2008

ja budem mat ten co mam v albume

montinka
25. feb 2008

akurat som pozerala pekny ja chcem taky podobny iba klasicke nafukovacie kolesa podobny ake su na tejto stranke http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

montinka
25. feb 2008

samozrejme ze nie takej farby

loss
autor
25. feb 2008

su tam celkom pekne kociky

montinka
25. feb 2008

aj ja si myslim a mne sa moc tie trojkolky nepacia tak asi nejaky taky podobny ako na tej stranke

loss
autor
25. feb 2008

ani ja nebudem mat trojkolku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre