Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
10. mar 2008

🙂 neboj sa ved to je uz iba mesiac a budes pekne doma.🙂

dididi30
10. mar 2008

nebavi ma to ranne vstavanie....dnes som bola s malickou v nemocnici s tym ockom, no a musi ist na taku malicku 5 minutovu operaciu, lebo za ziva jej to nemozu robit, lebo je malinka...ma blok v ocku a velmi jej tecie, tak sa bojim aby sa jej nestracal zrak..

montinka
10. mar 2008

co? no teda budem na vas mysliet a drzat palce. a neboj sa urcite bude vsetko ok. kedy ma ist na tu operaciu?

dididi30
10. mar 2008

dik.......to este neviem, to este musime cakat bo tu sa na vsetko objednava, no ale nech to ma za sebou, lebo jej hrozne tecie a moze to mat aj ine nasledky.....u nas sa neuspava ale tu hej, len na pat minut, kym jej to nejako zpriechodnia, dufam,ze nebudem musiet na to kukat, joj moja zlata aj zly sen som s nou mala, az ma boli srdce..... ☹

montinka
10. mar 2008

ale didusa prestan mysliet na to najhorsie, nic zle sa nestaane vsetko bude ok a ocko prestane tiect uvidis

dididi30
10. mar 2008

sak ja to mu verim.......preto to riesim, nech ma pokoj a budem mat aj ja pokoj....
co porabas? varila si? my mame od vcera...

montinka
10. mar 2008

co dobreho mate poslal som ti IP

dididi30
10. mar 2008

ok idem kuk......muz varil, polievku masovu...kuracie a bravcove rezne plnene aj so sampionmy 😝 zemiakovu kasu a vecer uz nic nebude, tak zereme 😀 😀 a vy?

montinka
10. mar 2008

my sme mali karfiolovy den. korfiolovu polievku a zapekany karfiol so zemiakmi. vsak sampinony su dobre nie?

dididi30
10. mar 2008

no aj krafiol vyprazany som mala, mnam 😀 sak to je dobre a zdrave, nie len maso, sak mojho muza som musela zeleninu naucit jest bo on hoci co nezjie, ani dzem ani paradajkove polievky, omacky, ani cibulu no skoro nic, to zeby sme len hriby jedli, fuj...ale uz sa polepsuje, nema vychodisko 😀

montinka
10. mar 2008

hm aj moja mama je taka akoze dobre navari aj zeleninoe jedla ale ona je prote tiez taka masova.🙂

montinka
10. mar 2008

didi idem si trochu lahnut som unavena akasi. ahoj neskor

dididi30
10. mar 2008

ok tak sa maj, ja som bla na jednej stranke no humus 😒 😠

montinka
10. mar 2008

ahoj didi si tu?

montinka
10. mar 2008

heppu ani ty tu nie si? a je tu vobec niekto?

heppu
10. mar 2008

ja som tu

montinka
10. mar 2008

uz viem 😉

heppu
10. mar 2008

nejako mi blbne net

montinka
10. mar 2008

aj mne obcas

heppu
10. mar 2008

a uz si mi napisala postu????

montinka
10. mar 2008

ano uz ano

heppu
10. mar 2008

ok

montinka
10. mar 2008

🙂

dididi30
10. mar 2008

no cafte, tak ste si oddychli? 😀

montinka
10. mar 2008

ano oddychli.🙂

dididi30
10. mar 2008

ja som uz aj toho pojedla, radsej som si otvorila tycinky aby sa mi huba vzdy omielala,lebo uz neviem co by som pojedla, teraz nam ide viac penazi na jedlo, fuj 🙂

montinka
10. mar 2008

hm ani mi nehovor ja som zjedla zmrzku potom som si nakrajala kalerab na to som si dala jablko a hrusku a potom este jednu hrusku

dididi30
10. mar 2008

a to ti staci? to ja by som este musela k tomu chlieb🙂) snazim sa zdravsie ale nedari sa 😠 inac som citala,ze v tom mojom tt sa zvysuje chut do jedla ,tak to uz pocitujem

montinka
10. mar 2008

no ja som nebola hladna iba som mala na nieco chut a to nieco som aj zozrotovala. 😝

dididi30
10. mar 2008

inac hrusky aj mne velmi chutili aj paprika, teraz uz nemusim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre