Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
10. mar 2008

mne ovocie a zelenina vsetka. a ked mi skonci doucko dam si uhorku 😝

dididi30
10. mar 2008

a s cim, len tak?? dnes mas zas doucko?

montinka
10. mar 2008

hm kazdy den mam doucko okrem piatku a ak pride tak bude.🙂 no len tak samotnu so solou.🙂 alebo si mozno urobit zeleninovy salat

dididi30
10. mar 2008

ej ha tak ja neviem, ci to nebude baba 😀

montinka
10. mar 2008

hm🙂 hm neviem a nech to je co chce aj ked dievcatku by som sa mozno viac potesila

dididi30
10. mar 2008

ja som tiez chcela prvu babu, nech sa ma kto o nas postarat..a teraz uz len dedica 😀

miskakiska
10. mar 2008

Ahojte ale robite chute s tymi uhorkami ja mam zase chut na kalerabiky ale ani ta uhorka neni spatna asi si zajtra kupim cestou z roboty dufam ze nebude horka
🙂

barbiek
10. mar 2008

ahojte baby,chcem sa Vas opytat, lebo som niaka znepokojena, kazdy den ma bolieva brusko ako tesne pred MS,alebo ako ked som mala prechladnute vajecnicky, neni to niaka silna bolest, je to taka slabunka, len je ju citit kazdy den, bojim sa ci je to normalne, alebo je to len zvadsujucou maternicou, ako ste na tom vy ostatne baby 😕

mywiel
10. mar 2008

Barbiek kludne to moze byt zvatsovanim maternice, natahuju sa aj slachy a vsetko makne a natahuje sa takze to boli nie je dovod sa znepokojovat, ked to nie je vyrazne silna bolest a nekrvacas, to su normalne tehu stavy, takze pekne tehu. 🙂 😉

karamelinka
10. mar 2008

cauky tehulky... 😉

karamelinka
10. mar 2008

baby mne uz tecie s bradaviek a sme v 21tt 😕

montinka
11. mar 2008

barbiek to je v poriadku to pobolieva aj mna a ako pisala miwiel kym nekrvacas tak je vsetko ok

dididi30
11. mar 2008

ahotje,......monti akurat kukam, porody na zone reality.......ty kokso.... 🙂

montinka
11. mar 2008

hej? idem aj ja.🙂 hm uz je po nich

dididi30
11. mar 2008

karamelinka..to je normalne......pripravuju sa na mliecko....
barbie to sa roztahujes.... 😉

montinka
11. mar 2008

inak mna bolieva brusko este aj teraz.🙂

dididi30
11. mar 2008

no monti uz to skoncilo vzdy to chodi na vas cas 10.10 tak kukaj, kazdy den.... 😀

montinka
11. mar 2008

budem ja rada take kukam teda kym to nevyzera moc hrozostrasne.😀

dididi30
11. mar 2008

nevyzera nebolj....... 😀

montinka
11. mar 2008

ale ved didid tam je este cosi podobne.🙂

mirka8429
11. mar 2008

ddidi cau my sme este domka🙂

dididi30
11. mar 2008

a co take?

montinka
11. mar 2008

neviem co to je zac su tam rozne tehotne a jedna tam isla tiez rodit .tiez cosi s tehotnymi.🙂 ty kokso jedna tam ma take male brusko a to ma ist uz za par tyzdnov rodit 😕

dididi30
11. mar 2008

no sak hej to niektore nemaju ziadne bruska, no ale ani nic neprbrali, ani to nieje dobre....boze akurat mali tak poskocil az som zacula zblnkutie, moj skokan 😀
miri sak som rada, este mas cas, teda babo nech este troska priberie 😉

montinka
11. mar 2008

ano len ona to jej babo je moc male vraj.🙂 aj mne dnes tak zasblnkotalo v bruchu ale to boli asi iba creva.🙂

mirka8429
11. mar 2008

didi no ..dnes sa tiez nejak zvlastne citim...ale ak by som sa do nemocky zase dostala isto by ma chceli udrzat az do 38 tt....

montinka
11. mar 2008

mirka hadam uz budete doma az do konca.🙂

dididi30
11. mar 2008

amonti , tak creva tiez, sak som jedla karfiol 😀 ale u mna je to drobec, sak je nejaky chlap, tak nech ho pocujem 😀
miri....pozri brusko mas fajne,take jak uz by bol hotovucky tak si z toho nic nerob, a ked to na teba pride, tak pride preto lebo je cas, nekedy sa aj na sone mozu myslit a ak ta napichali tymi injekciami na rychlejsi vyvin pluckok tak bud v poho, to ja budem mat trosku stres, bo tu to nerobia a budem sa snazit ho mat aspon do toho 36 tt v brusku, hoci ja tomu nerozkazem, ale dufam,ze to vydrzim.. 😀

mirka8429
11. mar 2008

didi no hej napichali ma tym...pocuj akesi zavraty mam ci co..toci sa mi hlava je mi nevolno a este aj brucho..take zvlastne...do kelu

montinka no snad hej...do nemocky uz nechcem

dididi30
11. mar 2008

miri.....aj ja si myslim,ze ta uz nechaju doma, 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre