Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
11. mar 2008

dobre teda tak aj ja idem ahojte a dobru noc

dididi30
11. mar 2008

bru nocku 😉

loss
autor
12. mar 2008

caute babulky ako sa mate?

mirka8429
12. mar 2008

caute babiky...no dnes uz pokojnejsie na dusi...

didi som volala pôrodnikovi ta mi povedal ze to su asi tie falosne kontrakcie ze sa skracuje krcek a pripravuje na pôrod..ale ak by som ich mala velmi silne tak mu mam zavolat hned....

montinka a ty ako dnes?

.los dnes sa celkom da len maly tlaci na zaludok tak mi je zle co som zjedla rano o 7.00 😀

heppu
12. mar 2008

ahojte baby ja som dnes uz konecne pocitila take naozajstne stuchance do bruska tak som hrooozne rada ze sa mimco hlasi

mirka8429
12. mar 2008

heppu tie take silne este len pride 😀 ale je to krasne nie?

dididi30
12. mar 2008

mirka ako??

dididi30
12. mar 2008

avojte 😀

heppu
12. mar 2008

ano super preto som z toho taka vytesena

dididi30
12. mar 2008

tak mirka co som ti vravela..vidis to sa pripravujes 😀

mirka8429
12. mar 2008

didi no povedal ze to by mali byt falosne kontrakcie ze to sa skracuje krcek a maternica sa pripravuje na pôrod...no ale ze keby boli bolesti silne tak mu mam hned zavolat..a ty

mirka8429
12. mar 2008

didi sak hej...len clovek nevie 😀 moja mama mi povedala ze ona take mala ked rodila moju sestru..a ked sla do nemocky bola uz na 3 palce otvorena a rodila...vies preto som sa zlakla..ako bolesti mam aj teraz ale ta...zajtra na poradnu idem som zvedava co mi povie...

dididi30
12. mar 2008

to je ok teda...si urcite kludnejsia...ja v poho, akurat ho citim uplne dole ale inak pohodicka.... 😝

mirka8429
12. mar 2008

didi no aj ja sem tam taky tlak v podbrusku...ale to v mojom tyzdni asi normalne

dididi30
12. mar 2008

jasne ze je.....to ja zacinam take pichanie ci co citit, to asi tym,ze je moc dole, dufam,ze sa neotvram, este chcem do toho 36 aspon vydrzat.....inac sa da zistit aj krvou, ak nieje nieco ok nie? ak su nejake hodnoty nizke ci ako to je?? lebo budu mi brat krv tak som zvedava...

mirka8429
12. mar 2008

didi ja neviem..podla mna to ci sa otvaras sa zisti len ked ta vysetri zospodu...a aj ja som citila take pichanie v posve...

dididi30
12. mar 2008

hm tak hadam je to ok, kaslem na to nebudem sa stresovat, ja to vydrzim tak ci tak.

mirka8429
12. mar 2008

didi ale jasnee ze vydrziis nebooj 😉 a ako casto citis to pichanie

dididi30
12. mar 2008

to pichanie iba ak spim a chodim vela, takze musim oddychovat 😒

montinka
12. mar 2008

ahoj ja som konecne vypratala jeden suflik pre drobca.🙂 tak som rada. miri tak je dobre ze sa mas lepsie. inak aj mna pobolieva brusko ked vela chodi. a ozaj Miri vies co? Aj ja idem zajtra na poradnu.😀 didi dufam ze sa mas ok

loss
autor
12. mar 2008

mon aj ja idem zajtra do nemocnice na kontrolu tak aj do poradne uz sa tesim budu mi robit posledny ultrazvuk

montinka
12. mar 2008

hm mne ho asi robit nebudu bola som 6.3. uiba ma zase na nejaky objedna dufam ze potom uz bude vidno co to je. 😉 dufam loss ze bude vsetko ok u teba a ze som vela nepribrala.🙂

loss
autor
12. mar 2008

mon ja som teraz v nemocke dokonca schudla neboj ste OK

montinka
12. mar 2008

to dufam joj dnes ma cely den boli brufko. najprv kdesi pri vajecnikoch a teraz zase okolo pupka. hm ze by sa tam drobec prestahoval?

loss
autor
12. mar 2008

mon s tym nie su zarty ja som preto skoncila v nemocnici s kontrakciami lahni si a aj to neprejde radsej sa chod opytat co sa deje
nechcem ta strasit mozno je to natahovanim koze ale pre istotu podloz nohy a lez

montinka
12. mar 2008

hm no to ale teraz nepojde budem mat doucko. ale ved uvidim zajtra idem na poradnu. ale asi to bude len ze sa tam prestahoval drobec pri vajecnikoch ma bolieva casto a zatial bolo vzdy ok na poradnach hm je sice pravda ze som to dokimu ani nepovedala ale zajtra sa ho spytam

loss
autor
12. mar 2008

mon ale snaz sa oddychovat Ok

mywiel
12. mar 2008

Uz mame doma kocik, dala som ho do albumu... 😉

montinka
12. mar 2008

ano budem a mozno preto ma to boli ze som trosku viac upratovala ako inokedy.

loss
autor
12. mar 2008

mywiel je nadherny kolko stal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre