Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

miriamka
18. nov 2007

Ahoj Loss,
ach jo....mas uz krasne brusko,ja nan stale len cakam 😉
Ako sa citis?Ja posledne dni uplne super,uz aj unava nie je ako predtym,prisli chute na milovanie,...ako by som ani tehulka nebola 😉

loss
autor
19. nov 2007

vazne ja sama neviem stale vraciam vratilo sa to takze chut sa zatial nedostavila najradsej by som to prespala 😅 ale teraz sa tesim kedy konecne zacneme kopkat stale mam strach aby vsetko bolo OK
som rada ze ty sa mas super 🙂

angellinka
19. nov 2007

loss-naozaj pekne brusko,,,,,,ja som dnes vypila kavo po troch mesiacoch.a dobre mi je z nej zle.Som myslela ze pomoze,lebo mam dnes nejaky nizky tlak

loss
autor
19. nov 2007

o ja kavu nemozem tiez a tlak mam nizky no co uz
dakujem to brusko je poriadne 😀

miriamka
19. nov 2007

No ja som si dnes musela spravit kavu aj ked mi moc nechuti co som tehu...ale rano som skoro odpadla,len len ze som to predychala a mala si kde sadnut...mam hrozne nizky tlak a stale sa mi hlava toci 😖

loss
autor
19. nov 2007

miriamka aj mne sa stale toci hlavaa do toho to vracanie za 2tyzdne som nepribrala ani 0,5kg
inak kupila som si ten tehu pas do auta je celkom super naozaj netlaci na brusko/a ja ho mam riadne/len ked si das suknu je to velmi zabavne 😀

loss
autor
19. nov 2007

kdeze ste?

lucka0122
19. nov 2007

ahojte babule...ako sa mate?my fajn dnes nam tiez bolo zle lebo rano do roboty vstavala....a v aute a v buse mi byva zle,,,,

ksb
19. nov 2007

Ahojte kočky - som v 17tt a čakám na výsledky AFP, tak som dosť nervózna, vy už to máte za sebou alebo ešte nie? a ešte som sa chcela opýtať neviete mi povedať, keďže som v 17tt už som v piatom mesiaci alebo ešte nie, neviem to nikde nájsť ako sa to počíta.

deina
19. nov 2007

1. mesiac: 1.-4.tt
2. mesiac: 5.-8.tt
3. mesiac: 9.-13.tt
4. mesiac: 14.-17.tt
5. mesiac: 18.-22.tt
6. mesiac: 23.-27.tt
7. mesiac: 28.-31.tt
8. mesiac: 32.-35.tt
9. mesiac: 36.-40.tt 😉

ksb
19. nov 2007

Ďakujem za tabuľku

deina
19. nov 2007

Teraz, ked na to tak pozeram, vidim, ze sa mi blizi posledny trimester... 😅

loss
autor
19. nov 2007

ksb ja idem na AFPntesty az 29.11

loss
autor
20. nov 2007

ahojte 🙂

darka83
20. nov 2007

Ahojte dnes som zacala 2. trimester a vsugerovavam si tie dobre veci co sa s nim spajaju. Citim sa fajn, dnes idem na nakupy, planujem cvicenie... uz len aby prisiel ten slubeny naval energie 😀

loss
autor
20. nov 2007

darka uz som ti gratulovala v majovkach je to super 🙂 tesim sa s tebou

verulka
20. nov 2007

ksb- ja kAFP len tolko, ze som ich odmietla...na majovkach som uz o tom veeela pisala 😉 nestresuj sa, ak budu dobre fajn, ak nie, tak na to z vysoka kasli 🙂
loss, ink prave som otvorila temu Tehotenstvo a v prvych 5tich temach si mala posledny prispevok 😀 vyzeralo to, akoby tu nikto okrem teba nebol 😀

kisska
20. nov 2007

hmmm, este ze som si pozrela tabulku - deina dik, ja mam stale pocit, ze som v 5. mesiaci a pritom uz taham polku 6., no teeeda to uteka 😉

radulka77
20. nov 2007

ahojte, mňa tiež tá tabuľka trochu "zobudila" tiež všade vykladám že som v 4. a už som v 5! to ale letí.. 🙂

loss
autor
20. nov 2007

a ja budem v 5-tom o dva tyzdne 😀

miriamka
20. nov 2007

Baby,a uz mate vsetky tripple testy za sebou?Mna cakaju o 2 tyzdne...

loss
autor
20. nov 2007

ja idem 29.11

darka83
20. nov 2007

Miriamka ja idem na Mikulasa, tak dufam, ze dopadnu dobre 😉 Ja som asi trochu divna, ale nebojim sa toho (teda len ak tej ihli ☹ ) a absolutne si nepripustam, ze by mohol byt nejaky problem. Aj ked tie stresy a strach o zdravie dietatka prezivam spolu s kamoskou (mala zly nt test), stale mam taky vnutorny pocit, ze moje babo je zdrave 🙂

loss
autor
20. nov 2007

darka aj ja som taka nepripustam si ze by mohlo byt nieco zle

lucka0122
20. nov 2007

ahojte tak ja o dva tyzdne aj skor zacinam 5 mes

loss
autor
20. nov 2007

Lucka my sme stejne na den 😵 takze nase malicke su rovnako velke 😵
uz ti je lepsie mne aj celkom ano 🙂

lucka0122
20. nov 2007

ahoj loss uz mi je lepsie ako som prestala brat duphaston.tak ani negrciam zatial.....uz ho neberem od vcera.....tak dufam ze budeme v poriadku...a vy ako?este necitis pohyby?

loss
autor
20. nov 2007

Lucka vcera sa mi zdalo ze som trochu citila ale mozno si to namyslam a ty?
ja este stale papam dufaston 2xdenne aj kyselinu aj E-cko a pridali mi magnezium

lucka0122
20. nov 2007

a kolko este duphastonu?aj mne sa zda ale len vecer ale to si aj ja asi namyslam neviem....a magnesium naco?v tabletkach?kyselinu mam aj ja...tabletky

radulka77
20. nov 2007

baby to dak dlho ste brali Duphaston? ja len prvý mesiac asi.. A čo sa týka vitamínov beriem každý druhý deň Calibrum mami.. tam je všetko čo treba.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre