Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
13. mar 2008

no tak si davaj teda potom pozor 😀 no ano to je pravda, len ako ty mozes vediet kedy sa ti meni krv??

dididi30
13. mar 2008

mywiel no sak to v tom a v zarabani 😀

montinka
13. mar 2008

no dobre dievcata idem sa ja navecerat a potom budem mat doucko tak sa s vami rozlucim. ahojte,pekny vecer a potom dobru noc

mirka8429
13. mar 2008

didi no kazdych 7 rokov sa meni...tak v 21 sa meni nie a potom v 28

mirka8429
13. mar 2008

monti ahooj a dobru chut

dididi30
13. mar 2008

no tak sa mi to teda podarilo 😀
monti ahoj, pekny vecer 😉

mirka8429
13. mar 2008

didi idem aj ja..ale mozno potom tu este dojdem..zatial paaa

dididi30
13. mar 2008

ok tak sa majte idem teda aj ja k malej

montinka
13. mar 2008

ahojt a vdaka

mywiel
13. mar 2008

Holky ved je to jedno nie? Deti sa nedaju robit podla tabuliek... 😀 😀

dididi30
13. mar 2008

mywiel jasne ale mne sa to podarilo aj bez nich 😀

loss
autor
14. mar 2008

dobre ranko 🙂

mywiel
14. mar 2008

Ahoj Loss, tak co nove? 😉

dididi30
14. mar 2008

dobre ranko...

mywiel
14. mar 2008

Baby mne sa snivalo, ze moja svagrina je tehu a to este nik nemohol tusit lebo je len v prvom mesiaci cize je naozaj tehu. Potom som jasne videla, ze moje babo bude dievcatko a blizenec, zeby som mala pravdu..? 😀 Tym padom znaci ze sa narodi do 21.6. vtedy blizenci koncia. 🙂

dididi30
14. mar 2008

mywiel, to chces tak skoro rodit? 😕 neblazni 😨 😀 teda ja mam termin na blizencov aj som chcela, lebo vraj chlapci su junovi a bude blizenec po tatovi 🙂 mne sa stale snivalo ze budem mat babu a mam mat naopak, mozno je to tym, ze mam uz dcerku tak stale len dievcakta vidim 😀

mywiel
14. mar 2008

Mne sa vzdy sny plnili a videla som vela veci dopredu, ktore sa potom naozaj stali, asi mam talent nato. 😀 Aj tak datum nie je presny +-2 tyzdne pri porodoch takze by to bolo len tyzden dopredu, mozno by sa aj lahsie rodilo. 🙂

mywiel
14. mar 2008
mywiel
14. mar 2008

Vy v tom Anglicku mate krasne veci na Ebayi. 😉

dididi30
14. mar 2008

mywiel tak nech ti vyde tak ako chces 😀 a kde mas fotecky tych novych veci?? ja mam tiez kopec nove ale nechce sa mi to tu davat, ledva som to dala 😅
no ano mame krasne aj za super veci......akurat tu niesu zavinovacky ani perinky , to tu nepouzivaju....ale ja mam z domu 😀 aj tak ju nebudem pouzivat, bude leto a uz to nieje az take in..tak na doma a spanie ano 😉

mywiel
14. mar 2008

No musela by som to vsetko pofotit je toho dost tak dam asi len par do albumu, je fakt ze najkrajsie veci mam od vas z akcii, aj ja mam perinku zo Slovenska tu to tiez nemaju.

dididi30
14. mar 2008

no ved to, ak je nejaka akcia tak uz aj vecicky v h&m kupis po libre co je nejakych 46 korun a to aj pre dospele za tolko kupis,,,,,ja som tak nakupila, ale niektore vecicky sa rychlo minu a to nedaju do akcie tak kupujem aj take bez akcii, tesim sa z toho......sak jasne aspon daco nafot, aj ja ak budem mat cas tak nafotim....

mywiel
14. mar 2008

Hej H&M je aj tu rada tam kupujem, ale na vasom ebay mas tie bundle to je za facku tolko veci paraada. Aj v sekacoch tu najdem vela krasnych veci, lebo tie male baba to ani nestihnu vynosit a zodrat kym nechodia. 😉

mirka8429
14. mar 2008

didi ahoj...kukni uz mam kocik odfoteny v albume

dididi30
14. mar 2008

no veda no....aj ja som uz zopar kuskov kupila aj s vysackou, zo sekacu....tu sa netoto, daju to na charitu a hotovo....to bundle ani neviem co je za znacku, asi su len v abay....inac kolko stoji delivery k tebe? z ebay? oplati sa ti to?

dididi30
14. mar 2008

ahoj miri kukam 😀

dididi30
14. mar 2008

teda pekny kocik aj pekna kombinacia.....aj mamina je peknucka, ako keby si tam mala 15 rokov 😉ale brusko mas este hore, tak aby si este nepretahovala 😉

mirka8429
14. mar 2008

didi ja tak vyzeram na 18 😀 sak ked idem s bruskom kazdy kuka namna jak...a to budem mat 24 😖

mirka8429
14. mar 2008

a diik ..taky kocik sa mi pacil..som sa rozhodovala ci cely zeleny ale dvojfarebno..silnejsia zelena a slabsie..ale nakoniec tato farba zvitazila

dididi30
14. mar 2008

jaj moja, to mne typuju 20 rokov a mam o 10 viac 😀
dobre si vybrala, tak pre chlapceka sa hodi velmi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre