Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

pupicek22
26. jan 2008

Ahojte tehulky!Ako dnes?Ja som vcera bola na tom tehu cviceni vo vode..no bolo super,tak som sa potom dobre citila 😀.V noci a teraz ma pobolieva dost brusko,tak neviem cim to je....ci som prechladla alebo su to len vetry(co dufam 🙂)Tak sa trosku bojim.Citim to ako tahanie a pichlavu bolest vo vajecnikich a okolo....nemate skusenost? 😕

sandrika
26. jan 2008

pupiček ak máš daj si magnézium nemalo by ťa takto podbruško boleť stále, keď tak len pichnúť a dosť ja sa tiež nemám dobre vnoci som zvracala a som chorá

weroni
26. jan 2008

sandri: teda to neni mozne, teba tusim vzdy nieco "capne"... 😒 no drzim palce aby si sa co najskor zotavila...

pupicek: ja som vcera uz skoro plavala ale manzel ma nastval ze so mnou nejde do bazena tak som sa tam nechcela pretrcat medzi cudzimi chlapmi sama... 😠 😠 😠

ajkabezka
26. jan 2008

Ahojte holčičky, přeji krásný den...
sandrika: v novembri sme mali štvrté výročie 🙂 🙂 🙂 poznali jsme se v júni 02, v septembri jsme spolu pár dní byli - i s mojema rodičema- u společných známých, pak dlouho pauza do augusta 03 a tam mně Peťo čtyři dny před odjezdem řekl, že mně miluje 😅 😵 , za tři týdny jsem jela spolu s jeho synovcem a jeho rodinou k němu domů na slovensko a tam navrhnul, že bysme se mohli v novembri vzít 😀 😀 😀 , tak jak jsem dojela domů, začal kolotoč vybavovaček 😅 😅 ...nakonec to všechno dobře dopadlo a měli jsme podle našich rodin nejhezčí svatbu z rodiny 🙂 🙂 ...bylo to opravdu podle mojich představ a jsem šťastná, že jsme se vzali 😵 😵 ...je nám spolu moc fajn, bydlíme na kopanicách v Peťovo rodičovském domku- je tu moc moc roboty, ale máme klid od nervů v paneláku 😉 ...svokrovce už nemáme a naši jsou daleko, takže někdy je to moc těžké 😅 , ale spolu to zatím zvládáme 😀 😀
doufám, že dnes vám všem bude fajn a nebude nic bolet 😵 😵 😵

ajkabezka
26. jan 2008

loss+num:děkujeme, aj nám se KUbinko moc moc líbí 😀 😀 😀

sandrika
26. jan 2008

ajka pekný príbeh 😀
weroni bolo už lepšie teraz sa smonou veľmi phádal muž

weroni
26. jan 2008

sandri: so mnou vcera za sprosty bazen 🙄 chcela som ist plavat a on zacal uz priamo na mieste ze vymyslam a ze prechladnem a malicke ochorie a ze on so mnou do bazena nejde, tak som sla sama lenze v satni som od bazena zapocula niekolko chlapskych hlasov tak som sa otocila - co by som tam robila medzi cudzimi chlapmi sama... 😠 vecer ked som mu riadne vycistila zaludok sa sice ospravedlnil ale aj tak ma nastval... zbytocna hadka...

dufam ze aj vy sa rychlo uzmierite ja to tak nenavidim ked nejaka kravina urobi hadku

ajkabezka
26. jan 2008

děvčátka, taky mi někdy připadá, že ty naši chlapi jsou víc nervózní, jak my 😀 😀 😀

weroni
26. jan 2008

ajkabezka: mas pravdu asi hej mali by sme im tie bruska na chvilu pozicat co ty na to? 😀 😀 😀

pupicek22
26. jan 2008

He he he.Ja som bola na tom cviceni...Bolo v poho.To tam nikto neni,len my tehulky 😀.Citim sa trochu divne,zospodku ma picha a cudne pocity 😕.Akurat malujeme malemu izbu...to vam je sranda 😀 .Mame bezzapachovu farbu,tak to mozem aj ja sa pridat 😀

ajkabezka
26. jan 2008

no já bych se o to moje sloní bruško občas podělila 😀 😀 ale jen na chvilku, pak bych ho chtěla hned zpátky, abych mohla Kubinka cítit jak sportuje
😵 😵 😵

weroni
26. jan 2008

ajkabezka: veru veru, suhlasim - to su uzasne pocity vsak ako sa ten malicky cloviecik v nas hemzi 😀 ja by som ho najradsej nosila v brusku cely zivot 😀

ajkabezka
26. jan 2008

to jo, teď už máme doklad o tom, že je živé a pohybuje se...a Kubko nacvičuje spartakiádu celý den 😵
pupíček: pomaličku a opatrně, ať se to píchání nezhorší...jakou budeš mít barvičku?hledám inspirejšn 🙂

weroni
26. jan 2008

ajkabezka: to je super 🙂 moje drobciatko malo zase vcera vecer asi disco alebo co, lebo som zaspavala pri hudbe a tusim kym som nezaspala som ho v kuse citila 😀 uzasne nieco 😵

pupicek: kedy bude albuuuuuuuuuuuuuum 😀 😀 😀

ajkabezka
26. jan 2008

Kubinko kolem druhé ráno má největší fofr, to ja mně probudí, tak si spolu "dotykujem" 🙂 😀

weroni
26. jan 2008

ajkabezka: no to si este asi chvilku pockam kym ma bude moj drobcek budit 🙂 zatial sa mi to este nestalo ale musi to byt uzasne 🙂
inac ajka, nestava sa ti ze ked si hladkas brusko sa drobcek akosi upokoji?

loss
autor
26. jan 2008

no ja sa uz neviem dockat kedy sa narodi 🙂

moni1412
26. jan 2008

loss tak to aj ja....uz aby bol maj, ze? 😀

loss
autor
26. jan 2008

veru neviem sa dockat tak sa tesim ked ju prvy krat pobozkam no chvala bohu buduci tyzden uz zacina februar 😵

weroni
26. jan 2008

baby ja sa tiez hrozne tesim ked uz bude mimco s nami ale este nechcem aby to bolo, vychutnavam si tie pocity ako sa mi v brusku hybe a ze ho mam v sebe 😵 ved to tehu tak hrozne rychlo leti ze si treba kazducky okamzik vychutnat 🙂

moni1412
26. jan 2008

aj ja sa velmi tesim ze to tak pekne pribuda. no ja mam o 2 tyzdne neskor termin...ale uz aby to tu bolo 😉

loss
autor
26. jan 2008

weroni to ano ak je bez problemov len na mna sa lepi vsetko a tak sa bojim kazdeho dna nech sme OK,ked sa narodi tiez sa budem o nu bat ale bude pri mne

moni1412
26. jan 2008

weroni ja si to velmi neuzivam....teraz sa modlim aby mi bolo o pondelka lepsie lebo inak ma caka nemocka ☹ tie pohyby, to mas pravdu, tie su uzasne...ale nech to rychlo ubehne a my mame nasho maleho v naruci ziveho a zdraveho

weroni
26. jan 2008

jaj babulky tak to vam verim ze ked mate taketo vselijaketazkosti tak odratavate dni... ☹ ja som zrejme trocha "neohladuplna" - lebo ja som od zaciatku tehu nemala ziadne problemy doteraz, ani nevolnosti, nic, len som unavena, to je vsetko. Preto si to vychutnavam ale verim ze ked by som mala vselijake trouble tak by som tiez len odpocitavala dni...
no drzim vam palce nech uz vsetko zle je za vami - vlastne jedine co mi bolo blbo v tehu bolo na vianoce ked som mala hnisavu anginu -ale to bolo z choroby a nie z tehu a tiez som z toho bola total mimo tak dufam ze vas uz vsetky problemy budu len a len obchadzat 🙂

moni1412
26. jan 2008

weroni nie si neohladuplna, si stastna zena 🙂 tehu bez problemov...to je krasne 🙂 tak nech to tak aj pokracuje

weroni
26. jan 2008

moni: dik aj ja dufam ze to tak pojde az do konca 🙂 ked by som mala kazde tehu taketo tak fakt berem aj tie 4 deti co manzel chce 😀 😀 😀

sandrika
26. jan 2008

Nemám dobré správy v pondelok idem donemocnice okrem toho, že mámoveľa viac plodovej vody akoby som mala mať sa otváram už som otvorená na špičku prsta skrátil sa mi krčok, v pondelok ma idú šiť a nasadiť dáku úpozorovaciu ličbu na 10 dní + infúzie na zvracanie

ajkabezka
26. jan 2008

weroni: no náš Kubko jak začnu hladit bruško, tak začne kopat ještě víc,jakoby chtěl říct:haló já jsem tady ahojky mami 😀 😀 😀
sandrika: to tedy nejsopu moc dobré zprávy, ale lepší je, když jsi pod dohledem lékařů, aby to vše vpohodě proběhlo a hlavně skončilo 🤐 😵
je mi vás všech, co máte takové starosti a trápení, moc líto ☹ , mně až na to, že mi bylo moc zle z každého jídla, je mi fajn 😅 ...i když ten "pupík" mi jakosi rychle roste 😅 ...moc na vás myslím, aby bylo všechno vpořádku!!!!! 🤐 🤐 😵 😵 😀 😀

pupicek22
26. jan 2008

Sandrika to su neni dobre spravy ☹.Neboj sa,nevesaj hlavu....vsetko bude ok,vsetko sa napravi.Hlavne bud kludna a relaxuj!!!!Pozdrav Lukaska a povedz mu ze nech sa tak neponahla,urcite sa na teba tak tesi.. 🙂.
Ajkabezka no my sme skoncili pru vrstvu.Mame taku slabulinko modru...pekne to vyzera 😀 ale lubi sa mi aj slabulinko zlta alebo zelena.
Weroni....no vsak si uz k tym foteckam musim sadnut....pokusim sa co najrychlejsie...slubujem 😅

ajkabezka
26. jan 2008

pupicek:my bysme chtěli hráškovo zelenou ložnici a klukům chci předělit jejich koutek- dole zelená a hore jemná modrá s nějakými pěknými obrázky a rozpůlit ty barvy nějakou hezkou bordurou- možná si udělám svojí šablonu a budeme mít třeba ježečkovou 😵 -pak jak doděláte, dolož fotky, mrknu ráda 😉 😉
jdu odpočinout, bo jsem jakási leknutá 😅 , aj Kubinko si žádá svůj prostor, tak na sebe dejte POZOR VELIKÝ!!! 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre