Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

pupicek22
23. jan 2008

Letiiim...otvaraj dvere🙂
Aj ja som prave prat dala.. 🙂

ajkabezka
23. jan 2008

máš otvorené, ale nezdržuj sa, vonku je kosa jak v lednici 😀 🙂 😉 budu muset zajít ještě pro pár kousků dreva, abysme tu s Danim a Kubinkom nezmrzli 😅

pupicek22
23. jan 2008

Dobre 😀.Kolko je stupnou na slovensku?Tu je okolo 12.
No ja sa zase neviem zastavit a napchavam sa chlebickom 😀

pupicek22
23. jan 2008

Ajkabezka...nevies mi poradit prosim...Vcera a dnes....niekedy ked sa zhlboka albo prudko nadychnem tak matak zaboli okolo pupka.Prudka pichava bolest....neviem si to vysvetlit... ☹

sandrika
23. jan 2008

U nás je momentálne -2

pupicek22
23. jan 2008

Wow... 🙂

sandrika
23. jan 2008

Pupíček neboj sa nioč vážne to nebude , ja zase keď kašlem alebo nejako mením polohu tak mi vykukne pupok úplne vonku, to tamlen mimi vtedy dáko pritlačí
pupiček chlebíček ja môžem spolu so šunkou je to moje najoblúbenejšie jedlo v tehu

pupicek22
23. jan 2008

Ja spapam pomalu cely chlebik denne...tak mi to chuti a zemiacky 😀.Dufam,ze to len tak ten moj chlapcurik tlaci na pupik 😀 .Mam pocit dnes,ze si nasiel oblubu stuchat moj mechur....tak sa mi stale da na wc 😅

sandrika
23. jan 2008

aj mne a to som dnes vypila len 3 dcl vody 😒

montinka
23. jan 2008

joj dievcata ale sa nam vonku zase ochladilo.Hrozne.Dufam ze sa mate vsetky dobre a aj spuntikovia. kedze moj sa este nehybe ako ty vasi(co vam trosku zavidim) tak dufam ze sa ma dobre

anamor
23. jan 2008

montinka urcite sa ma dobre a uvidis ake je to krasne, ked sa bude hybat staaaaaaaaale 😉

montinka
23. jan 2008

na to sa tesim najviac lebo to budem mat aspon istotu ze je zive a ze sa mu nic nestalo.🙂

ajkabezka
23. jan 2008

nevím nevím s tím pícháním kolem pupku-aj mně občas pichoce...ale to bude asi tím, že som Ježová 😀 😀 😀 u nás je -6stupňů- po krásném jarním a teploučkém včerejšku...blee 🙄
sandrika: teda to je moc moc moc málo!!!!!!!!!! Měla bys vypít denně MINIMÁLNĚ 2litry...takže se polepši, ať malý Lukinko má z čeho čerpat energii a nechybí mu "vodička" 😉 😉 😉 jdu uložit Juniora, takže "se vypínám". Přeji krásné večerní chvilky s vašimi miminečky a nejbližšími 😵 😵 😵

sandrika
23. jan 2008

ajka ja sa snažím,ale keď veľa pijem vyzvraciam to

num7976
23. jan 2008

ahojte babenky-mozem sa k vam pridat? 🙂 piozeram,ze ste tu vacsina po 20 tt len montika je ako ja.Ja nasho drobceka tiez vobec necitim,ani neviem,ze ho v brusku mam,len teraz co zacalo brusko vykukat!
4.2 mame kontrolu,tak som zvedava,ako dopadnu tie testy a skusim podpichnut dr.ci sa mu uz neda nieco vycitat ci bude cika alebo pipik.. 😀

sandrika
23. jan 2008

Ahojnum mne bruško rástlo až po 20 tt a Lukyho som začala cítiť v 166 tt len tak raz za 3 dni až od 20 tt stále 😀

weroni
23. jan 2008

baby dnes som sem odpisovala no kon mal zrejme zase "svoj den" a neobjavilo sa to tu 😠

verulka: pohlavie asi budeme vediet az pri porode 😀 😀 😀 kedze moja draha polovicka chce prekvapco 🙂

sandrika: ale to s tym jedenim som ti uz pisala? 😕 no ja som pisala ze jem uplne vsetko doradu, akurat v prvych troch mesiacoch som niekedy nemala chut na ziadne normalne jedlo, len ovocie som bagrovala - ale sandri, to tak, ze na KILA DENNE - a to neprehanam... za den som zjedla kilo kiwi, pomarancov, styri banany, do nejakeho tretieho ci druheho mesiaca som aj grepy jedla no potom som zistila ze obsahuju chinin tak som prestala a nahradila ich citronmi 😅 takze som mala ovocny trimester, ovocie sa mi stale ziada - dost, ale uz v takych relativne normalnych mnozstvach 🙂
masko lubim, akurat tucne neznasam - to biele gumene brrrr, inac ano velmi 🙂 ale v poslednom case sa mi vracia chut na sladke - co som mala hrozne velku pred tehu - cokolada denne minimalne 😅 tak to si tak viac vsimam ze sa mi zase viac sladkeho ziada, ale niekedy mam chut aj vyslovene dat si parky (ktorymi sa aj teraz napchavam 🙂 alebo take dobre dochrumkava upecene kridelka kuracie mnam 😀
takze je to tak pol na pol by som povedala 🙂
sandri: inac dnes mi teta povedala ze podla tvaru bruska je to chlapec ako vysity 😀 😀 😀

sandrika
23. jan 2008

no však ti hovorím ja viem, že si mi písala ale spomínala si ovocie a ja som chcela konkrétnu odpoveď na mäsko, bude to chlapček moje bruško vôbecnevyzerá na chlapca aje to chlapec

pupicek22
23. jan 2008

No Weroni...to jako ja...raz zboznujem to ...potom ma napadne nieco ine a uz sa toho neviem dopapat...to sa volaju chute 😀 😀 😀.
Sandrika...som si zarehunila pri citani...166 tt...xi xi xi.... 😀

num7976
24. jan 2008

ahojte sandrika ved to moje tiez neni az tak vidno,ale uz badat,ze sa mi rifle nedaju zapnut..
baby ja zase nemam ziadne chute az som z toho nestastna,lebo som si to chcela uzit,ze ma bude muzik obskakovat a plnit mi priania,no jedine co asi tak kupujem vo vacsom mnozstve su dru tycinky a sladene mliecko Piknik..inak jem vsetko ako ked som tehu nebola..

miriamka
24. jan 2008

Baby...ja od zaciatku sa neviem dojest sladkeho,masko mi ani dole krkom nejde...a cakam chlapceka,takze by som moc na tie "povery" neverila 🙂
Inac aj ja papam ako pred tehu,nic extra,ani za dvoch nemam potrebu jest...

loss
autor
24. jan 2008

ahojte
ja tiez nemam extrmne chute no sladke nemusim len sem tam
num drzim palce nech na kontrole uvidis drobceka a nech sa vam ukaze co je 🙂

miriamka
24. jan 2008

AHoj Loss,
ako sa dari Nellinke,poslucha?

loss
autor
24. jan 2008

juj moje kopcidielko je uzastne uz je hoze od 9h
a co Kubicek poslucha tiez?

shaga
24. jan 2008

ahojte bambulky,,,,chcem sa spytat moze odtekat polodova voda ked mam krcok maternice zatvoreny na 3cm? lebo stale mam taky vodovy vytok dakujem

miriamka
24. jan 2008

Jakubko je hore uz od 6.30 😀 A poslucha...len ako to tu tak citam,zacianam sa bat kontroli ci sa aj mne neskracuje krcok alebo nieco ☹

num7976
24. jan 2008

loss by som bola rada,keby to uz bolo vidno..
miriamka nebojkajte urcite to zvladneme az do konca 😉 tak to Jakubko nejako skoro vstava,ja by som bola rada mala aj spachtoska dakeho,co by som aj ja podriemala 😀

miriamka
24. jan 2008

Num...este si bruska uzijes az az!!!Bud rada,ze este ziadne nie je 🙂

num7976
24. jan 2008

miriamka to ti verim,ale aj tak tesim saaaaaa!!! 😀 🙂

miriamka
24. jan 2008

Num...no najkrajsie su ked pridu tie kopanceky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre