Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

sandrika
12. nov 2007

ano v 13 týždni, máme byť opatrný pri sexíku,. nemám sa naťahovať a to sme cez výken sťahovali 😕 , ale som ok

radulka77
12. nov 2007

sandri, neviem či majú plné ale objednávajú podľa tt povedala mi že na 24tt je to ideálne.. asi vtedy je už aj po vývinovej stránke bábo lepšie na tom a aj viac vidieť na tom 3D.. preto ma dala na január ale hneď na 4.1. tak to je hneď ako sa prehupsne nový rok.. 🙂

sandrika
12. nov 2007

Ja som chcela ísť v 20tt kôli tomu, že už by som chcela vedieť čo to bude...môžeš mi tam dať telefónne číslo?Inak hovoríme o 3 D vo Zvolene? 😲

crysmile
12. nov 2007

sandri, ja som sa objednala uz minuly tyzden a sestricka (alebo doktorka) mi sama povedala ze kedy.. iba sa opytala v ktorom som teraz tyzdni.. a to bolo vsetko.. ja som na 4D objednana 3.1.
inak, co sa tyka otazok na zvolensku porodnicu, tak tu je tema Porodnica vo Zvolene alebo nejaka taka, tak tam si najdete vsetky otazky, co sa pytali babenky.. ja to tiez vsetko viem len odtial..
a nadstandardna izba nie je draha, ale neviem co stoji.. tiez si precitaj to forum.. keby si chcela mat manzela na nadstandardke, tak je to asi plus 500 ale to neviem presne.. asi som velmi nepomohla..

crysmile
12. nov 2007

radi, tak to mas o den neskor ako ja to 4D vo Zv 😉
bavime sa stale o 4D vo zv...

crysmile
12. nov 2007
crysmile
12. nov 2007

inak, oni ta objednaju inokedy, nie v 16-20tt ako to mas tam napisane.. taky 24tt... to bude tak v januari sandri

verulka
12. nov 2007

inak moj muz je zo ZV 😀 babulky aj vam to tak rychlo ubieha 😕

mirka20
12. nov 2007

crysmile, kolko sa plati za ten utz vo zvolene?

crysmile
12. nov 2007

mirka, nie je to tak vela - 1000Sk

sandrika
12. nov 2007

Škoda to už budem vedieť - ak sa neschová čo to bude ,lebo v 20 tt idem na normálne sono..

radulka77
12. nov 2007

tel číslo na Zv je045/5201664,644 alebo 421 keď voláš po 14,00 Skús tam zavolať a uvidíš aký termín ti dajú.. 🙂

crysmile
12. nov 2007

sandri, ja tam nejdem len kvoli zisteniu pohlavia.. ale aj aby som ho videla 🙂

radulka77
12. nov 2007

crysmile: tak ty už budeš mať "po" ten deň skôr.. super 🙂 ale je to 3D nie 4D! aj ja som hovorila do tel. sestričke 4D a ona ma opravila.. 🙂

crysmile
12. nov 2007

jáj, radik, tak to som nevedela.. ale ja aj tak neviem aky je rozdiel medzi 3D a 4D.. takze mi je to jedno 😉 a co nepises v aprilovkach?

mirka20
12. nov 2007

crysmile, dakujem

radulka77
12. nov 2007

píšem, ale dáko je tam veľa strán a človek kým sa tam prepne 🙂 sem tam idem tam a potom zase do Bystričaniek.. ako príde.. 😉

sandrika
12. nov 2007

ďakujem aj ja by som ho samozrejme chcela aj vidieť 🙂

radulka77
12. nov 2007

Sandri ja idem tiež teraz vo štvrtok na sono normálne, ale vraj to doktori neradi hovoria ešte na isto že čo to je.. preto pôjdem si to "potvrdiť" na 3D v januári.. a aj lepšie budem vidieť to bábo ako vyzerá.. 🙂

sandrika
12. nov 2007

Veď hej ja len som sa tešila, že pôjdem skôr..

stastna
12. nov 2007

Ahoj babenky, aj ja som objednaná do Zv, majú to tam riadne plné a tak sa čaká, vraj za den robia len jedno sono... objednávala som sa minulý týžden a mám prísť až 21. decembra - aspon budem mať pekný darček k vianociam - budem videť drobčeka 🙂

loss
autor
12. nov 2007

stsstna to bude asi naj.darcek ze? ja idem az v januari

loss
autor
13. nov 2007

kde ste vsetky tehulky?

miriamka
13. nov 2007

Ahojte kocky,
tak som bola na kontrole...sice ultrazvuk nebol (bol len necele 2 tyzdne dozadu),ale vysetrenie pohmatom dopadlo ok,vraj sme pekne narastli...aj tlak,a moc je ok.
Nabuduce ma cakaju tripple testy.

lucka0122
13. nov 2007

ahojte dajte cislo do zv na 3d sono.diky

loss
autor
13. nov 2007

miriamka to je super spravicke ja idem na tie testiky 29.11 a ty kedy?

miriamka
14. nov 2007

Ahojky Loss,
mna cakaju tripple testy 6.12,na Mikulasa tak dufam,ze to bude ok 🙂

loss
autor
14. nov 2007

jasne ze to bude OK naisto
mne uz nieje zle z coho sa nesmierne tesim kazdy den si pohladkam brusko a uz sa neviem dockat kedy budem drobceka citit,predpokladam ze tak na Vianoce by sme mohli,co myslis bol by to naj.darcek ze?

miriamka
14. nov 2007

Loss...kamoska porodila tento rok 15.maja...takze bola tehu priblizne ako my teraz pred rokom.Hovorila,ze pohyby citila okolo Mikulasa.

loss
autor
14. nov 2007

juj tak to je super 🙂 🙂 🙂 ozaj to budu tie naj.Vianoce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre