Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mirka8429
18. mar 2008

monti hej...sak toto..idem zachvilu prec...joj taka som nejaka...aj krize ma bolia ci co

montinka
18. mar 2008

aj ja uz idem lebo uz od tych krizov ani neviem ako mam sediet. tak ahoj a dobru nocku a zajtra sa tu stretneme hadam aj s novinkami z tvojej strany. ahoj

mirka8429
18. mar 2008

monti ahooj a dobru noc paa snad zajtra tu pridem hihi

montinka
18. mar 2008

ale ano prides uvidis ved chces sunku nie. 😉 🙂 tak ahoj a keby cosi tak napis sms

loss
autor
19. mar 2008

caute babule
mon este ti nepovedali co mas v brusku?

mirka8429
19. mar 2008

loss ahoj..ako sa mas...ja mam za sebou hnusnu prebdetu noc,..maly zrejme tlacil na rebro ci kam...taka bolest ze konec..az nevolno mi bolo az do placu fnuuk..volam dokimu ale ma vypnuty telefon tak zavolam kus neskôr

loss
autor
19. mar 2008

mirka teda to mi je luto
snad dnes bude lepsie inak prestne o mesiac mas termin som zvedava ci ti to vyjde na den 😵

mywiel
19. mar 2008

Monti to si mozes porovnat uzt velkost... ja letim k zubarovi. 😉

http://babymed.com/tools/ultrasound/second_trim...

dididi30
19. mar 2008

mywiel aj ta boli zuby?? mna pri malej boleli aj som o jeden prisla, tu pri tomto ma zatial nebolia, lebo som si ich dala do poriadku pred tehu, ale este to moze prist pocas kojenia to je este haklivejsie...

mywiel
19. mar 2008

No uz som naspat, nie neboli ma lebo ten zub je aj tak uz mrtvy, ale zubar povedal, ze je lepsie to spravit, kazy nerobia dobre ani babu. Fuj skoro som na kresle odpadla z tych chemickych smradov a hlava vkuse dolu az sa znizil tlak. 😠

montinka
19. mar 2008

ahojte. loss este neviem. Mywiel vdaka vobec nie je vacsie,niektore cisla su dokonca trosku mensie.🙂 ale potom nechapem z coho mam vacsie brusko. 😒 hm ja mam ist 25.3. k zubarke boze asi umrem od strachu.dufam ze tu este niekto ste. didi cau

mywiel
19. mar 2008

Vacsie brusko mozes mat z plodovej vody... ale aj tu treba radsej viac ako menej. 😉

montinka
19. mar 2008

hm no ak to je z plodovej vody tak mi to nevadi.🙂 hm to ma potom drobec riaden bazen.😀

mywiel
19. mar 2008

Mne na utz povedali, ze je to dobre, ze mam dostatok vody pre babo, lebo vsetci si myslia, ked ma vidia, ze uz som v 7 mesiaci. 😀

montinka
19. mar 2008

no ved to iste povedalmne ked mi meral ten hlupi gravidogram ze som v siestom mesiaci ale to cislo co nameral mam ako keby som bola v siedmom. takze mam vacsie brusko. vcera som si napustili vanu a len tak som si lezala a drobec kopkal,tak som sa rehotala ako mi skace brucho.😀

mywiel
19. mar 2008

To je super ja este volnym okom nevidim kedy skace uz by som chcela aj ja aby sa aj manzel tesil. 😀

montinka
19. mar 2008

aj ja som si myslela ze to nie je vidno ale bolo.🙂 aj ti zubar vrtal?ja sa bojim ze budem mat kaz. boze.

mywiel
19. mar 2008

Idem si umyt vlasy, lebo poobede ideme k dokimu na utz aj s manzelom, tak dufam, ze sa neprekecne doki. Uz sa tesiiiiim... 😀 😀

mywiel
19. mar 2008

Vrtal ale to ti umrtvia... mne nemusel zub je uz aj tak mrtvy. 😝

montinka
19. mar 2008

hm iba ak si vypytam injekciu a to si radsej pretrpim to vrtanie nazivo. tak utekaj. ahoj zatial

mywiel
19. mar 2008

Vrtanie nazivo nie je dobre pre babo, lebo ti to zvysuje adrenalin a rychlost srdca uz som sa nato pytala a zubar vie co ti moze dat ked si tehu...

montinka
19. mar 2008

ale ked ja sa bojim tej injekcie. 😒 boze co budem robit

dididi30
19. mar 2008

ahojte......monti akej injekciee?? co sa deje?? 😕

montinka
19. mar 2008

hm no ked ti zubar umrtvi zub lebo vraj ked to robi nazivo nie je to dobre pre babo lebo to zvysuje adrenalin a rychlost srdca

dididi30
19. mar 2008

monti oni ti nebudu nic robit v tehu ani injekciu ti nepichnu , viem to lebo to mam za sebou....

montinka
19. mar 2008

ale ak budem mat kaz musia mi ho urobit nie?

dididi30
19. mar 2008

no aj ja som mala a povedali mi ,ze musim vydrzat do porodu. moc toho neurobia a tusim,ze mi aj vrtali a zaziva..

mywiel
19. mar 2008

Ja uz mam opravene dva zuby aj s injekciou a vsetko dobre prebehlo, Monti tak si vypitaj nech ti to znecitlivie najprv kremom a potom pichne injekciu tak to robia aj malym detom. 😀

mywiel
19. mar 2008

Este idem treti krat na buduci tyzden a bude pokoj. 🙂

montinka
19. mar 2008

hm no uvidim co mi povie. mozno nebudem mat ziaden kaz ale to pochybujem lebo jeden zub ma bolieva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre