Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mirka8429
20. mar 2008

didi no celkom fajn...akurat si zvykam na myslienku normalneho pôrodu 😀 a co ty

dididi30
20. mar 2008

mirka, ved porod ako porod 😉 ja pohoda, celkom dobre uz spavam a vytesujem sa,lebo sme kupili novu sadu do postielky aj s hrajucim kolotocom, co som ani nemala v platne, lebo este mam po malickej,ale snad vyuzijeme aj to aj to, ved nebude stale len v jednom....a ty co si este pokupila?

montinka
20. mar 2008

ahojte ako sa mate? ja fajn len zase musim umyvat tu hlupu podlahu. 😒 😠

mirka8429
20. mar 2008

didi no ja uz mam skoro vsetko..ale chcem kupit baldachyn do postielky hehe ..som si akurat kukla pôrod..no neviem ci to bol dobry napad

monti len sa nenamahaj velmi

montinka
20. mar 2008

hm no vies miri ked ich neumyjem ja tak nikto a to mi neuskodi ved ich umyvam kazdy den. len mi to uz lezie na nerva a som zvedava kto ich bude umyvat ked budem mat este vacsie brusko ako teraz

mirka8429
20. mar 2008

monti no hej...ale tak musis sa aj setrit vies..ked uz budes mat väcsie brusko bude to tazsie

montinka
20. mar 2008

no ved viem musim ist ideme pre mamu ahoj

mirka8429
20. mar 2008

monti tak ahooj 🙂

dididi30
20. mar 2008

ahojte,tak uz ste odisli??? ☹

dididi30
20. mar 2008

miri ja kukam kazdy den porody na zone reality a este na you tube ci ako sa to vola... 😀

dididi30
20. mar 2008

miri ja mam supravicku pre drobceka do postielky s kolkotocom, ale baldachyn nechcem, mala mi ho ztrhla akonahle sa postavila na nozicky, takze bez 🙂

mirka8429
20. mar 2008

didi hehe my ten program nemame hhe videla som ten jeden pôrod a stacilo 😀

dididi30
20. mar 2008

nie nemate?? tak ani nechci bo by sa ti to zhnusilo 😀
dnes u mna bola opat lekraka, idem nadalsie sono, to je len pre pripad ci dobre rastie...

mirka8429
20. mar 2008

didi stacil ten na nete..hehe mala som dost...pocuj...taku mam medzi stehnami ako svalovku a posva je taka ako ubolena...neviem z coho...a tlaci asi hlavicka...no a so mzvedava ako si dnes ten cipok dam heh..katastrofen

dididi30
20. mar 2008

to sa stale pripravujes, neboj......moje je teraz prezmenu hore hlavickou 🙂 kruti sa ako raketka 😝
cipok nech ti da muz, sak naco ho mas

mirka8429
20. mar 2008

didi no snad moje uz ostane dolu hlavou...tvoje sa este bude tocit

montinka
20. mar 2008

ahojte uz som tu aj ja.🙂

montinka
20. mar 2008

chybala som vam?😀 😀

dididi30
20. mar 2008

miri to dufam
monty chybala velmi.....bola u mna lekarka, ma obavy ze drobec je malicky a je zas hlavou hore 😒

montinka
20. mar 2008

hm didi a toje zle ze je hlavou hore? ved to nemoze vadit a este sa predsa otoci.vsak ma este cas ved aj to moje sa stale vrti

mirka8429
20. mar 2008

monti jasne ze chybala hihih 😀

montinka
20. mar 2008

hm to som rada ze som vam tak chybala.😀 co mate noveho? didi aky si mala den? co si dnes varila? my spenat a teraz som urobila pudincek uf zjedla som dve misky hroza.

dididi30
20. mar 2008

monti jasne to je v poho ale to ze je malicky, tak ho chce kuknut cez sono, som zvedava..ale ona vravela,ze to nemusi byt malicky ale ze moze byt tak schuleny sak ho aj citim teraz krizom z boku na bok..predtym boll dole a na boku..dufam,ze bude vsetko ok....vies ona vidi tu same tlste anglickanky a tak sa jej moje brusko zda malicke, tak to okukne...ale ja verim,ze to bude ok, lebo tu si aj baby co pred porodom nemaju ziadne brusko....a aspon ho uvidim a vyzistim,ci je to stale chlapcek 😀

montinka
20. mar 2008

didi aj keby bol mensi budes mat aspon lepsi porod nie?ale podla mna bude ok.len sa neboj tak to som zvedava aj ja ci sa nezmenil z chlapceka na dievcatko.😀

dididi30
20. mar 2008

sak ja viem, sak aj malicka bola drobna aj je, tak budem mat drobne deti, co uz 😝 ....no monti ani nevrav, bo ma drbne vsetko mam modre 😅

mirka8429
20. mar 2008

monti mna uz vsetko boli...ked sa idem pohnut v posve ma tak picha zvlastne fnuukj

didi no nezalezi na brusku...moja sesterka ani brucho nemaala..na sone jej pred pôrodom ukazalo ze maly ma 3100g a ked sa narodil mal 4100g dobre ne

montinka
20. mar 2008

teda miri to je nieco. tak si chod lazkat alebo ja neviem ale ked ti porodnik povedal ze je vsetko ok tak hadam to nic zle nebude. no didi tak dokupis ruzove ale budes dievcatko obliekat do modra.😀

mirka8429
20. mar 2008

didi nevadii..stale lepsie ako dat ruzove chalanovi hehe..kolko kil mala tvoja mala pri pôrode

monti aj moja kamoska ma teraz termin a nevie s istotou co to bude a ona ruzove veci pokupila

dididi30
20. mar 2008

miri sak ja to viem a stale si myslim, radsej v bruchu ako inde, to vraj aj ked to ma zena v krizoch tak je tazsi porod, ja to mam len v brusku tak je to fajn...
monti prestan!! ja chcem chlapca 😅

mirka8429
20. mar 2008

didi hehe nepocula som...a ja kde nosim?podla fotky 😀

monti no pisu zeny ze aj oni maju to pichanie tak snad nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre