Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
22. mar 2008

ahojte.......tak konecne sedim 😝

mirka8429
23. mar 2008

didi monti ste tu???

dididi30
23. mar 2008

miri ahoj, ako oddychujejes? ja som mala teda riadnu makacku, este dnes som urobila cerstvu maskovu polievku a vari sa mi knedla, lebo nech ju mam z krku....ideme na hostinku k otcovi a krsnej 😀 tak sa tesim,ze si opat pochutim na niecom inom 😎
si v pohodke??

karamelinka
23. mar 2008

ahojte tehulky...chcem sa opytat mam strasne obavy...necitim maleho uz druhy den vcera som len jeden matny pohyb zacitila ale inokedy kopka vecer v noci rano a niekedy aj cez den a teraz nic...som z toho vystrasena...mali ste niekedy podobny probôlem?

mirka8429
23. mar 2008

didi ahooj hehe takze vyvaras? no mame sa celkom fajn...len ma zas boli pod lavym rebrom..snad je maly stale dolu hlavou...jooj...

karamelinka a nebuchla si sa niekde?neviem asi by si mala ist k lekarovi ze co to..lebo mala by si citit aspon cca 10 pohybov na den...a radsej ist 2 krat pre nic ako 1 a neskoro...snad to nieje nic vazne ale radsej zavolaj lekarovi

zuzub
23. mar 2008

ahojte, som na zaciatku 8tt a chcem sa vas spytat, kedze vy uz mate 1.trimester za sebou, ci je nórmalne ze mam stale vytok... niekedy slabsi inokedy viac, je takej bielozlto slabulinko hndedkasty, neviem ci je to ok ☹

montinka
23. mar 2008

ahoj zuzub no vytok mame asi kazda ale nie hnedasty teda aspon ja nie. ale kdesi som citala zevraj to by sa vam malo vajicko uhniezdovat ale no neviem ci to plati aj o tvojom tyzdni ja by som sa radsej zasla spytat k dokimu.ale kym nemas bolesti tak to je asi v pohode

montinka
23. mar 2008

no a kde ste vsetky teraz ked som tu?

dididi30
23. mar 2008

ahoj monty, no kde si?? a sak ty tu prides raz a potom uz nie tak sa necuduj 😉

mirka8429
23. mar 2008

didi caau si tu?som tu nebola lebo mi dnes nejak zvlastne bolo tak som oddychovala...a aj som mala zas bolesti v podbrusku ako pri menz. ale preslo to...tak fajn...no idem si lahnut..lebo uz aj chrbat ma bolii fnuuk tak paaa

dididi30
23. mar 2008

ahoj mirka, si podarena 😀 uz aby to bolo za tebou 🙂 ja som to tak neprezivala, asi nebolo kedy ci co 🙂 len aby ti to dlho netrvalo, lebo este do porodu casu dost 😉 neboj bude dobre....ozaj ako sviatkujes?? ja sa prezieram 🙂

neroriso
24. mar 2008

ahojte
MIri sa necuuduuj ved to uz mas za par tyzdnov🙂

dididi30
24. mar 2008

ahoj nero, vysibana?? ci vyolievana? 😅

neroriso
24. mar 2008

didi ahoj🙂 vyolievana 🙄 wrr moj priatel dnes nesetril vodou este v posteli 😔 😀 zavrazdit ho malo 🙂ty ako?

dididi30
24. mar 2008

joj mna decenten lebo som tehu 🙂 este cakam nejakych a mam pokoj..

neroriso
24. mar 2008

didi mna nesetril🙂 vraj od vody sa rastie.🙂 aspon ze ma "lutoval" a pouzil teplejsiu vodu nie ako pominule roky ladovu...ja uz necakam nikoho...niet totiz koho

dididi30
24. mar 2008

no ja tu mam skoro celu rodinu , tak je nas tu dost, na druhy urok uz bude syncek vacsi tak uz aj on bude chodit, len asi somnou lebo moj muz to neznasa, tak ako ja 😝

neroriso
24. mar 2008

didi ved prave oblievacka je niekedy dobra ale v lete ked je 30stupnov...nei teraz po zime a od tolkych ludi

dididi30
24. mar 2008

no sak to, ale chvala bohu, moji olievaci su decentni 😀 aj si robila nejaku velkonocnu papanicku, ci ani nie?

neroriso
24. mar 2008

didi ani nie....ved naco sme tu samy len ja priatel a jeho mama takze ani nebolo pre koho..a ty?

dididi30
24. mar 2008

joj ja mam vsetko co treba, sak sa s tym prezieram len ja, ale mne to nevadi 🙂 tak trosku atmoska je tak sa vytesujem...to ani jeho mamina nic nenachystala/

neroriso
24. mar 2008

didi ved mas na to pravo 🙂🙂 nemoze to nikomu vadit...alebo aspon by nemalo 🙂

miskakiska
24. mar 2008

ahojte ja tiez vyoblievana tak decentne vysibana ale nasmradena statocne este ze som si vcera neumyvala hlavu dnes to splachnem.Papanicu som tento rok nerobila len kolace a nejake suche keksiky.K tomu flasu vina a bolo sak uz si museli rozopinat gombiky na nohaviciach a ist odomna s gatami v ruke co by ich uz nezapli tak to som nechcela vsetko s mierou.No a zajtra uz pekne do prace vypotit velkonocnu naladu jedenie a do materskej zarezavat.pa pa 🙂

dididi30
24. mar 2008

jasne pohodka, nestazujem si, babovi chuti tak preco nie...ked sa narodi tak budem len maso na vode jest 😒

miskakiska
24. mar 2008

Aj dva striky cerveneho vinka som si dala to nemozem ani spomenut v robote hned by som bola vrahyna svojho dietata ale ked bolo take dobre a vsetci pili tak co sa budem na nich divat?Sak neslopem kazdy den a teraz budem asi ozaj az ked sa maly krpaty narodi.Ozaj verite tym tabulkam podla veku matky a tusim je to mesiac oplodnenia co to bude ci chlapec alebo dievca?Mne podla toho vyslo ze to bude zase pindur.Tej dotycnej co sem tu tabulku dala to vyslo 😀

dididi30
24. mar 2008

misi, veru daj si, aj ja si dam sem tam, hoci alkohol neznasam, ale malemu nevadi a dokonca mi chuti.troska fakt nevadi, ja som si dokonca dala fernet a becherovku 😅 ano ja verim tym tabulkam, mne to vyslo aj pri malej aj teraz pri drobcovi, len ten drobec zatial nieje na sto pro tak uvidim....tak som zvedava ci aj tebe to vide 🙂

neroriso
24. mar 2008

didi v tehu zacnu niektore veci chybat a niektore bude treba vynechat🙂 niekomu v tehu alkohol vobec nechuti a tebe naopak

montinka
24. mar 2008

ahojte tak aj ja som decentne vyoblievana rano este v posteli od draheho ale iba stamprlik a potom od bratrancovho krpca. potom este aj druheho bratranca vyoblieval 😀

neroriso
24. mar 2008

monti ahoj🙂 v posteli aj ty?? ale aspon decentne u nas su postele mokre este i teraz ...

montinka
24. mar 2008

ano aj ja no co uz prezili sme. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre