Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
5. apr 2008

no pipi rada by som ti poradila ale ja som si ho nekupovala sama tak neviem. dali mi to uz rozrobene vypit. no idem ja vyvencit psicka. tak zatial

mirka8429
6. apr 2008

pipinka a tebe to tam nerozrobia oni?mne to urobili oni...

monti ahoj...ako sa mas

dididi30
6. apr 2008

ahojte a tu opat nikoho ☹

mirka8429
6. apr 2008

didi ja som tu..a ty??

dididi30
6. apr 2008

no aj ja, len odbehujem bo varim

mirka8429
6. apr 2008

didi jaaj...ta ja som zas taka unavena ze nevidim ani na centimeter

dididi30
6. apr 2008

ja nie ja som v poho v pondelok do roboty a uz len 3 tyzdne ma cakaju a som na materskej....ale dalsie vybavovacky okolo materskej uf....

mirka8429
6. apr 2008

didi no ta ja ani matersku nedostanem..az ten rodicovsky prispevok

dididi30
6. apr 2008

a to preco nedostanes?? ani zo socialky?

mirka8429
6. apr 2008

didi asi az ked sa narodi neviem

miskakiska
6. apr 2008

Ahojte babulky.Ja som uz po obede a stary isiel do prace chvalabohu pojdem s mamkou pozriet babku aspon sa prevetram na horskom vzduchu.Dididi niekde na 131 strane si sa ma pytala na pomer ohladom toho vysetrenia na DS tak MS-AFP:15 000 a beta-hCG:69252 neviem vobec co to znamena ale uz som kludna a na to amnio som nesla povedala som ze budem verit ultrazvuku a krvnym testom a nie nejakemu pocitacovemu programu ktory toto iste vypocital aj 25 rocnej babe ze hranicna hodnota na DS.este ma 21 caka uzv na mozne razstepy tak uvidim ako dopadne ten.

mirka8429
6. apr 2008

miska neboj bude dobre len treba mysliet pozitivne 😉

mirka8429
6. apr 2008

no nic..idem si oddychnut trosku potom sa staviim

dididi30
6. apr 2008

mir no tak to ano...ale zas od siedmeho mesiaca mas narok aj zo zocialky ak si nerobila...
misi, no ja mam ten pomer:20000 takze pohodka, maju aj menej....a ultrazvuk nieje na sto pro, tam sa vsetky vadi neuvidi, ale ano treba mysliet pozitivne a ja teda myslim, ze bude vsetko ok...horsie je to ked je krv zla, takze pohodka......

mirka8429
6. apr 2008

didi a to kde mam poziadat o peniaze?

dididi30
6. apr 2008

no sak na socialke nie?? robila si pred tym?? sak ja uz neviem jako to uz chodi, ale hadam nechces ostat bez penazi 😕

mirka8429
6. apr 2008

didi nerobila som...teda robila ale to nebolo na zmluvu lebo som potom odisla a nemaju tam zaznam...to bolo na skusku....

dididi30
6. apr 2008

no ale to si nemala odist, tym padom si to pokazila.....no ale aj ak ta nemozu nechat bez penazi takze si daco dobav, skus normalne na socialku ist nech ti poradia 😉

mirka8429
6. apr 2008

didi no nebolo to vynosne..tak naco tam budem zbytocne..a potom som sa rozhodla aj tak pre vysku... 🙂

dididi30
6. apr 2008

a to si aj dokoncila,ci este chodis??...ja mam tiez vysku, teda mala som pred mnohymi rokmi 😀

mirka8429
6. apr 2008

didi no teraz koncim..uz polovicne statnice mam..chyba uz len diplomovka a statnice z 2 predmetov..to som si prelozila diplomovku do juna a statnice na august 🙂

dididi30
6. apr 2008

no som zvedava ako to zvladnes, ale drzim palec 😉

pipinka82
6. apr 2008

MiRKA nerozrobia lebo to mám doma vypit vten den ked idem na poradnu,ale dve hodky pred tým než tam idem mám to vypit takže doma si to musím zarobit 😉

mirka8429
6. apr 2008

pipi to fakt?no u nas to bolo inak..som prisla s glukozou do nemocky a oni mi to tam rozrobili..neviem..skus sa potom opytat v lekarni..povedz na co to potrebujes..mali by ti povedat alebo skus zavolat svojmu lekarovi..ja viem len ze som pila pol litra vody a v tom neviem kolko toho bolo rozrobene...nepamätam si uz

dididi30
6. apr 2008

ja som to pila u lekara a nemusela som si to kupovat.....

pipinka82
6. apr 2008

o.k ja sa spýtam na to 😉 diki ajtak 🙂 robia blbosti okolo toho neviem prečo to nemôže doki podávat tam no nie??? vymíšlajú blbosti.Už som stých doktorou hotová na nervi odkedy mi pokašlali výsledky AFP:mám na nich alergiu lebo zbytočne ma vystresovali a podobne..... 😎

miskakiska
6. apr 2008

Ahojte vospolok.Uz som doma z vychadzky a kukam co tu nove.Mali by sme zalozit nejaku vseobecnu temu lebo zistujem ze sme skoro v kazdej a skaceme z jednej otazky alebo odpovede na temu do druhej.Didi dik ale sak uz som kludna nemyslim na to len sme sa dnes s mojou maminou bavili ona je zdravotacka ze taketo testy by sa mali robit do nejakeho 8tt lebo neskor je to uz na psychiku zeny strasne tazke a rozmyslat cele tehu ci bude babo zdrave to je o nervy ved ci to male bude mat DS sa da hadam zistit aj skor ako v tom 13tt ved vtedy je to uz prakticky plod ktory sa uz len dovivija.Ja neviem nerozumiem tomu ich stylu vysetreni ale na nejake labilnejsie povahy to moze byt velmi zatazkavajuca skuska.A podla nej by sa to v tom 6mesiaci dalo povazovat aj za vrazdu-nechtiac.robila zdravotacku v base tak preto ten vyraz.no idem kuknut nieco v telke potom pobalit synatora lebo idu od zajtra na tyzden do skoly v prirode tak aspon nemusim tak skoro vstavat cely tyzden.hadam sa tu este zastavim zatial sa majte pekne 😉

mirka8429
6. apr 2008

pipi lekarov treba brat s rezervou..tiez mam taky nazor..a preto som si vybrala pôrodnika a u neho chcem rodit a nikoho ineho nechcem

dididi30
6. apr 2008

misi ale to by bola nuda, keby sme sa bavili stale o tom istom a stale byt na jednej stranke, no neviem 😀
no presne aj ja som o tom rozmyslala, sak uz take velke babo si davat prec, to je hrozne..mali by to tak skor pozistovat, kym je to taka zubrienka to tak neboli ako ked je uz take s nadherne bijucim srdieckom....a ti mas synceka?? neuvadzas ho v profile, tak nech si to tam pekne uzije...papa

mirka8429
6. apr 2008

didi presne..to sa neda tak ze len o tom sa bavit..ved vsetko spolu suvisi nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre