Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mirka8429
9. apr 2008

didus ja neviem co mam robit..krize ma bolia neskutocne a brucho napnute..fnuuk asi sa pojdem na chvilu zvalit na postel...potom sa staviim zatial paaa ☹

dididi30
9. apr 2008

miri vsak slivky su aj zdrave 😉

dididi30
9. apr 2008

miri jasne bezkaj si oddycnut 😉

pipinka82
9. apr 2008

Dididi to sa naštastie vyriešilo už je to za nami ......písala som o tom že nakoniec v labáku zamenily moju krv s nejakou inou a zato ten výsledok bol zlý ale zopakovaly mi odber a druhý výsledok bol vynikajúci takže supeer 🙂 už aj tý lekári mi pijú krv neznášam ich zbytočne som sa len vystresovala a myslela už na všetko neprajem to nikomu.

mywiel
9. apr 2008

Tak fajn pipi, ja som vzdy vravela, za ak by mi vysli zle testy dam si ich spravit este raz, ze by som na amnio nesla, vidis aky maju v tom neporiadok. 😠

montinka
9. apr 2008

hm veru ti nasi lekari... 😠 hm ako sa mate dievcata?

mywiel
9. apr 2008

Hmm tak moja svagrina o to 4te babo prisla, bola v 7t, co sa da robit to je priroda. 😖 Ale tiez sa natahovala s nabytkom po schodoch stavala skrine co kupila v Ikei a bola aj v termalnych kupeloch co na zac. tehu nie je asi najlepsie, ale bohvie ci je to z toho, na utz videli ze srdiecko nebije, no chudina este ze ma tri deti uz. 😒

dididi30
9. apr 2008

pipi tak som rada 🙂 drzim palceky......

montinka
9. apr 2008

hm mywiel to mi je luto hm aj ked ma tri deti no viem asi ako jej je. hm aj vam blbne konik mne nechcel ist teraz na chvilu naskocil som zvedava na ako dlho

mywiel
9. apr 2008

Ved to chudina tak sa tesila, lebo toto stvrte skusali rok a uz nosila aj tricko s obr. s otlacenymi nozickami, no co uz, ale tiez nosila tazke veci natahovala sa ja neviem ja by som davala bacha aspon prvy trimester, kedze je taky kriticky. 😖

dididi30
9. apr 2008

myw no veru treba aspon prvy trimester trocha obmedzovat......ale ja sa ani nie, ani teraz este makam v robote ale uz len dva tyzdne 😀
monti caf, ako sa mas??

montinka
9. apr 2008

hm no aj ja by som si davala pozor teda ja si ho musim davat stale nic mi skoro nedovolia nosit ani tasku. ahoj didi mam sa dobre joj akurat sa stala u nas buracka joj ako ma brucho rozbolelo ked som videla ako vitahovali jedno dievca z auta. chudak ten jej frajer plakal ale asi to nebude vazne lebo do sanitky urobila par krocikov sama

mirka8429
9. apr 2008

monti ahoj....no ja dnes mizerne zas...a este akoby nestacilo tak som mala bolest v slabinach a v stehnach z vnutornej strany...teraz sa maly nejak priecne vypina...panecky... no neviem...

didi uz som tu..uz aj hokej skoncil a sme vyhrali

montinka
9. apr 2008

miri nemala si byt dnes u doktora?

mirka8429
9. apr 2008

monti no mala...si necitala ??nakoniec som nikde nebola..lebo si prelozil sluzbu kôli hokeju na sobotu tak mam prist v tedy...len som zvedava ci dovtedy vydrzim...take nervy mi urobil 😠

montinka
9. apr 2008

joj moja necitala lebo mi nechcel ist konik. hm no teda akoze super doktor no

mirka8429
9. apr 2008

monti no taka napalena som bola..lebo uz som to mohla mat za sebou..lebo uz len trpim fakt

dididi30
9. apr 2008

no cafte, tak som sa natrpila s malou, cely cas pocas mastenia mi revala a to ma aj tisci bodiek 😕 skoro ma porazilo

montinka
9. apr 2008

no to ti verim. ale akoze inak dobry pristup nie kvoli hokeju si zrusi dolezite(aspon podla mna) terminy

mirka8429
9. apr 2008

didi juuj moja--len aby si to nepodriapala potom..lebo ostanu znaky

mirka8429
9. apr 2008

monty keby si ma v tej chvili videla aka som bola rozculena..tak...

dididi30
9. apr 2008

miri sak ja viem.....ale ona sa skrabe len v pipinke nikde inde, chuda moje
monti no veru je to lekar 😒

mirka8429
9. apr 2008

didi tam jej nebude nikto kukat 😀 zatial
no a ved ma aj on pravo na volno ale ta....ked ja uz mam bolesti...aa tak sa citim

mirka8429
9. apr 2008

boze zas ma zacala palit zaha a mi je zle..to aj vam tak je?alebo to uz ta kpred pôrodom? 😖

montinka
9. apr 2008

miri dufam ze nie si sama doma keby nieco.... hm no didi je mi jej luto chuda.

mirka8429
9. apr 2008

monti nie..manzel kôli tomu ani do prace nechodiii

montinka
9. apr 2008

no aspon ze to. hm a stale pijes caj?

dididi30
9. apr 2008

miri sak to mi je jasne 😀 .......ano aj ja take mavam, ked sa namaham alebo prejem 😉
ale sak ona je oz ok, sedi naha pri riadiatore, chuda, lebo musi byt v teple aby neprechladla, bo to moze aj zapal pluc mat..

dididi30
9. apr 2008

miri a nepali ta nahodou z caju, mna z neho velmi palilo, inak ma nepali......ale miri to budes mat asi vlasate babo, bo mna pri malej ani teraz nepali a mala sa narodila bez vlaskou cize aj drobec bude bez.....no a ked sa narodila tak jej zacali rast bloncave vlasky,tazke do roka mala ako holu hlavicku 😀

montinka
9. apr 2008

joj a kym jej ten puder zaschne coo? no mna nastastie zaha netrapi. ozaj miri nic ti nebolo z toho salatu vsak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre