Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
12. apr 2008

tak si kupila v ruzovom?? mala si v bielom alebo bezovom to by nevadilo ani v zelenom a zlatom 😀

montinka
12. apr 2008

miri neviem kolko stoja samostatne lebo tie moje boli sucastou tej supravy

dididi30
12. apr 2008

aj si davaj horucu sprchu , ono ta to aj otvori 😉

mirka8429
12. apr 2008

monti aha...no nevadi...sa pozriem u nas kolko stoja...

didus taka neutral farba nie? 😉

montinka
12. apr 2008

didi nie je to vlastne biele a oranzovou su mna kazdom vysite take kacicky aj pri krku a na rukavoch je oranzove lemovanie

dididi30
12. apr 2008

miri samostatne su za par supov 😉

mirka8429
12. apr 2008

ja sa dnes pripravim na dalsiu prebdenu noc..heh...uz som chcela ostat v nemockeeeeeee ☹

dididi30
12. apr 2008

motni sak to je dobra farba aj pre chlapceka nechaj si to je to rozkosne 😉

dididi30
12. apr 2008

miri tak radsej doma ako v nemocke, sak sa ma uvidis ako to je 😉

mirka8429
12. apr 2008

ja uz nenormalne citim tu hlavicku dolu..a po dnesnom vysetreni ma boli suska strasne aj ked samotne vysetrenie ma nebolelo...ale teraz aj tam kde chlpky zacinaju hrozne a aj dnu ako ked svalovka...ani chodit neviem..jak invalid heh 😅

mirka8429
12. apr 2008

didi ale v nemocke ako rodit 😀

dididi30
12. apr 2008

mirka to je len dobre, ti vravim, napusti si do vane co najteplejsiu vodu, hopsaj na lopte a bude ti fajne 😉 mozno sa aj otvoris....

mirka8429
12. apr 2008

didi ta fit lopta pomaha aj na tu vnurornu branku??ze poskodit si nemozem hej?

montinka
12. apr 2008

vsak didi aj ja som povedala ze tu oranzovu moze mat kludne aj chlapcek. hm mame sa viac pacilo tyrkosove ale ak to je nahodou naozaj babula tak ako by to vyzeralo.🙂 hm miri radsej doma ako v nemocke.a hadam ti bude zajtra lepsie to mozno kvoli tomu ze ta pozeral nie?

dididi30
12. apr 2008

miri ale sak nemas kontrakcie ani nespinis tak naco sa tam trepat, aspon nieco z toho je dobre ked sa ukaze to je znamenie 😉 sak ja viem,ze rodit nie len lezat 😀 ale lezat mozes aj doma 😀

mirka8429
12. apr 2008

monti no neviem...mozno sa aj nieco pohyna ked to boli..neviem

didus mam vytok..a niekedy aj take ako s prepacenim sopel...ale bez krvi...tak ja viem ci to moze byt zatka

dididi30
12. apr 2008

mrka fit loptu pouzivas aj v nemocke na lepsie otvaranie, takze pohodka a mas doma vanu ci aj sprchovy kut??
no monti sak kacicky su pekne ja pre chlapcekov aj pre babulky.....a ty budes mat babulku takze je to ok 😉

dididi30
12. apr 2008

mirka neviem, ci je to zatka?? ale sice niekto to ma s krvou niekto bez 😒

montinka
12. apr 2008

hm to este nie je iste diduska.🙂 miri vsak uvidis alebo skus ako ti radi dida ten teply kupel

mirka8429
12. apr 2008

didi mame aj vanu aj sprchu..len neviem ci je vhodne sa kupat ked som otvorena...ja sa preto len sprchujem...s teplou...som pocula ze niekto ma s krovu aniekto nie..tak co ja viem

monti no ved uvidime...sak som uz zacala 40tt tak uz by aj mala nie

montinka
12. apr 2008

no hadam a pijes este ten caj?

dididi30
12. apr 2008

monti ale ja tipujem dievcatko aj ti vyslo v cinskom 😉 ale sak to je jedno nech je to zdrave a to co chces ty, sak ty sa budes o neho starat najviac 😉 😀

montinka
12. apr 2008

ano len nech je to zdrave a nech sa narodi.🙂

mirka8429
12. apr 2008

monti hej pijem..som zvedva ci pomoze

didi ja chcem druhe dievcatko..ty veris tomu cinskemu??

montinka
12. apr 2008

hm miri zatial co tu vacsina pisala tak vsetkym to vchadza podla toho

dididi30
12. apr 2008

no tak do sprchy si daj tu loptu a pusti si co najteplejsiu na seba.....sexuj a behaj po schodoch alebo skackaj po schodoch 🙂
monti ja som citala o jednej babe ta vraj pila ten caj, jedla tie semiacka masirovala si hradzu a ze porod mala hrozny, takze je to asi na prd 😒 zalezi na zene ako sa vie pripravit a DYCHAT to je dolezite, kricanim ubudas sil a babo sa tazsie rodi a vlastne mu to aj skodi.....to dychanie je dolezite

mirka8429
12. apr 2008

monti tak si musim potom podla toho pokukat..aj mne vychadza ze chlapec..ale boli aj take co pisali ze nesedi im tak neviem

dididi30
12. apr 2008

monti ja verim,ze budeme mat zdrave deturence....
miri ano verim, teda mne to vyslo, segre nie, ale mne sa zda ze hej lebo ona ma o mesiac menej ci viac neviem, raz jej vravia tak raz tak 😒

mirka8429
12. apr 2008

didi hej...ja som sa dnes pytala dokiho o epi ked nahodou..on vravel ze to pocas pôrodu sa mozem rozhodnut ci chcem alebo nie...tak uvidime

mirka8429
12. apr 2008

didi mozno niektore nevedia presne kedy otehotneli nie..alebo co ja viem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre