Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mirka8429
19. apr 2008

monti a nieje to pravda?preco...ved vraj spermie maju v sebe taku latku ako oxytocin

didus tak aby som sa posnazila..ale ja mam potom len bolesti v brusku...

mirka8429
19. apr 2008

monti ja som tiez pocula ze niektora po sexe hned rodila...

montinka
19. apr 2008

miri to by som musela uz davno porodit podla toho.🙂

dididi30
19. apr 2008

monti....no co tak porodis na termin ak budes pekne sexikovat 😀
mirka nic na silu nejde.....ja som prisla otvorena na 2 palce, takze mozno to nebolo ani sexom,..bo aj ak som sa pomaly otvarala a kontrakcie slabucke.....3 vyvolavacky som mala

mirka8429
19. apr 2008

monti hehe no ale uz mam dnes termiin..a niekto vravel ze to pomaha viac ked uz je termin...tak co ja viem..

didus no sak uvidime..ale ja sa fakt bojim tej vahy maleho..inak sem tam mam take ako tlaky v bruchu a podbrusku heh

dididi30
19. apr 2008

monti ale to je ine ked si v deviatom mesiaci a ked si v nizsom mesiaci, to je branka este velmi hore a tak....
mirka tak ty mas dnes termin?? tak svihaj aby si rodila ako ja na termin 😀 a preco to nemas uvedene v profile?? uprav si to 😉 mirka neboj sa bude akurat....brusko mas fajne, tak sa moze stat, ze drobec bude mensi a ty ostanes siroka aj to sa stava 😀 ale neboj , nemas na to predpoklady 😉

mirka8429
19. apr 2008

didus co nemam v profile??hej dnes mam termin a druhy v pondelok...uvidime kolko bude mat maly ked sa narodi ..hehe a na co nemam predpoklady? 😀

dididi30
19. apr 2008

no ako ja mam ze 4 juna cakame chlapceka(hoci podla sona 8 juna a podla mendzesu 12juna)no na to,ze ostanes po porode silnejsia

montinka
19. apr 2008

hm no uvidime dievcence. miri a mozno ta to dnes naozaj chyti ked mas termin

mirka8429
19. apr 2008

didus no ja dufam ze zhodim po pôrode..ale sak to postupne...ja tiez mam viac terminov.. 19.4. potom 21.4 a 24.4

dididi30
19. apr 2008

monti sak aj ja vravim, chuda nase 😀 ...keby som bola na sk, urcite by som vas obe prisla pozriet, to by bola sranda...... 😅

mirka8429
19. apr 2008

didus veru skoda ze niesi na svk....

monti a ze ty tak z daleka ☹

mirka8429
19. apr 2008

didi ma tak trosku boli tam kde su chlpy ale to tak akôr ako tlak a nie silno boli uplne slabo tak cudne...heh to co je..snad nic...

montinka
19. apr 2008

no veru baby dali by sme stretko kebyze byvame blizsie pri sebe. to by bola sranda.😀

dididi30
19. apr 2008

minti ty si v strede tak dojdeme za tebou,sak my uz budeme mat odrodene 😀

mirka8429
19. apr 2008

monti no veru...skoda ze nebyvame...

didi hehe 😀

montinka
19. apr 2008

didi hehe no dojdite, hehe.🙂 hm didi a na sk si byvala kde? hmmm miri ty si dobre daleko prestahuj sa blizsie. 😝

mirka8429
19. apr 2008

monti heeh nemas cestu do kosic? 😀

dididi30
19. apr 2008

mirka sak aj mna a pravidelne, joj dufam,ze to su len poslickovia.....inak ke som rodila segra vraj v noci nemohla spat a ked ona rodila, tak ja som mala take cudne bolesti to uz mala mala skoro rok, zeby nejake rodinne prepnutie ci co?? alebo zeby som sucitila s tebou? 😀
monti sak v lete v auguste budem na sk, mozno nieco dojedname 😀
baby dam vam cislo do ip na pevnu, ked budem na sk....

montinka
19. apr 2008

hmmm v auguste by som mala mat uz aj ja drobca tak to by sme sa mohli niekde na polceste stretnut. hmmm sice neviem ako by sa cestovalo s takym malilinkym babom

mirka8429
19. apr 2008

didus a do ke sa nechystas???

dididi30
19. apr 2008

ja som cestovala aj s malo na sk a do anglicka.....mala mala ani nie 2 mesiace a isli sme z nitry do michaloviec 😉
mozno by som prisla ja a ked nie toto leto tak urcite druhe to by sme sa mohli stretnut v piestanoch tam je krasne......aj deturence by sa mohli na kupalisku cluptat

mirka8429
19. apr 2008

didus a ako by som ja dosla do Piestan 😔 😔

montinka
19. apr 2008

didi a mozno budeme akurat s Ivanom u neho doma v nitre.:-P to by bol teda goool co kebyze sa to tak naozaj stane.🙂

mirka8429
19. apr 2008

monti ☹ ☹

montinka
19. apr 2008

co moja? ved potom by sme si spravili nejaky vylet do Kosic alebo by sme sa stretli v piestanoch ako napisala didi

mirka8429
19. apr 2008

monti ale ja by som sa tak ako dotrepala hehe

montinka
19. apr 2008

hm tak ako ja na autobusy. ved preto som napisala ze neviem ako by som cestovala s takym malilinkym babatkom.

dididi30
19. apr 2008

miri autom 😉 ale ty si daleko to je to.... 😒
monti to by bol sakrus, to by sme sli do parku v nitre a tak 😀 ....
joj baby pomoooooooooooc ja som opita, sala som si pivcko ze to je dobre na herpes, tak dorbec je kludny a cka 😀 a ja nevidim na oci 😀 😅

montinka
19. apr 2008

hmmm didi teda toto. ta moja herecka(uz ju tak volam aj ked este neviem ci je herecka) asi spinka akurat som sa najedla tak bud spi alebo papa. hmmmv nitre je park? hm z nitry poznam akurat tak nastupiste a nieco v blizkosti nastupista nic viac.😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre