Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
3. mar 2008

no idem ja so psickom a potom doucko. tak zatial sa tu majte

dididi30
3. mar 2008

monti.....nasa bola, ale uz nieje 🙂 ........ok tak sa maj pekne, papa

loss
autor
3. mar 2008

montinka Tamarka je krasne meno 🙂

dididi30
3. mar 2008

loss ,ze?? aj nasa dcerka sa tak vola 😉
monti si tu??

dididi30
3. mar 2008

halo je tu niekto? ☹

montinka
4. mar 2008

ahoj didi som tu ale az teraz a dnes. ako sa mate?

dididi30
4. mar 2008

mp ahoj, kade chodis?? ale asi sa miname ☹

montinka
4. mar 2008

ahoj uz som tu a dufam ze este aj ty

dididi30
4. mar 2008

no co si porabala?

weroni
4. mar 2008

monti didi caute 🙂

montinka
4. mar 2008

🙂 no konecne tu niekto je. hm no dnes som tu mala kamosku jedli sme a potom som umyvala podlahy. nevies ci moze tehotna jest bryndzu ako napr. brydzovu pomazanku?

weroni
4. mar 2008

monti: no podla mna vsetko mliecne v poho 😕 aspon ja vsetko bagrujem 🙂
akurat take veci ze chren nie, potom hriby (by sa moc nemali ale uz som jedla dvakrat hribovu polievku a sampinovo-sunkovu syrovu omacku 😅

montinka
4. mar 2008

jej ahoj weroni? coze hriby nie? ved ja ich jem skoro stale bud polievku alebo dnes rybu na hriboch a smotanovej omacke. preco sa hriby nemoze? boze to uz aby som nic nejedla

montinka
4. mar 2008

kam ste obidve zmizli?☹

dididi30
4. mar 2008

ahojte.....monti, urcite moze neboj, ja ju teraz milujem aj pomazanku si robim, to o tych siroch je bububu, kde ma potom babo nabrat bielkoviny ked uz nie od mliiecnych vyrobkov??...aj hriby si dam, vsetko s mierovu.

montinka
4. mar 2008

hm dobre tak aj ja budem jest pekne vsetko na co mam chut a aj jahodky.🙂

dididi30
4. mar 2008

jasne daj si, vsetko s mierou a s kazdeho troska, to ti urcite neublizi, nikto na to neumrel a potratit mohol iba ak mal na to nejaku alergiu.

montinka
4. mar 2008

ved to ze ja som uz raz potratila a nechcem znova preto sa na vsetko pytam. ale aj tak boze niektore tu pisu co vsetko by sa nemalo a potom skoro vobec nic neostane co sa moze

dididi30
4. mar 2008

no a stalo sa ti to z jedla, alebo z coho?

montinka
4. mar 2008

to keby som vedela.

dididi30
4. mar 2008

jaj taak.....podla mna z jedla to nebude, mozno bolo babo zle ulozene......ono zas ti nechcem nutiti daco, daj si to na co mas chut, aspon troska, lebo to ti moze tiez byt zle ked si nedas, tomu sa hovori zabanovat

montinka
4. mar 2008

viem to mi minule vravela krstna zevraj ked mam na nieco chut tak si to mozem dat lbo by mi mohlo byt zle.

weroni
4. mar 2008

monti: ja lietam po celom konovi preto nestiham 😀 😀 😀
k tomu jedlu presne tak ako didi pise - ked si das zo vsetkeho troska nic sa nestane - len sa nic nesmie prehanat 🙂

montinka
4. mar 2008

vsak aj ja si myslim ze trosku hribov co je v jedle alebo troska pomazanky na chlebe nemoze uskodit. a co ste dnes porabali babule?

weroni
4. mar 2008

monti: no ja dneska cely den pri kompe 🙄 este si davam tak 10 minut a idem cvicit lebo potom mam este jednu hodinu o stvrt na osem...
inac mi tri hodiny dnes odpadli preto som tu inak by som ucila 🙂

montinka
4. mar 2008

ty si ucitelka?🙂 super.

dididi30
4. mar 2008

monti...no ja som bola v robote na 2 hodky a potom hned malu do skoly hodit a potom som dala oprat, navarila, potom po malu do skoly ..byvam pri meste tak som malemu zase nieco dokupila.... no akonecne sedim...a ty?

zmrzka333
4. mar 2008

didi: ja viem tak ze ano lebo 6 mesiac konci 24 tt. Teda 25tt si uz v siedmom. Ved tehotenstvo trva 10 lunarnych mesiacov, nie 9

montinka
4. mar 2008

no ja som bola len doma mala som tu kamosku a potom som umyvala podlahy a isla vyvencit psicka. teda ty si dnes lietala

dididi30
4. mar 2008

zrzka, no hej, ale ja som aj ak z toho trulo, to ako na pocitace 😀 ale dik, tak som teda v siedmom, hm to ale leti..... 🙂
monti....ja lietam kazdy dne, sak pockaj ked budes cakat druhe 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre