Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

weroni
4. mar 2008

monti: hej ja ucim anglinu 🙂 ucim v skolkach a chodim sukromne do rodin ale ucim aj vacsie deti ako do tych 7 rokov, mam aj dospelych - a utorky ucim doma - to mi chodia skolaci ku mne od tretej do osmej 🙂

montinka
4. mar 2008

hm ak sa nam podari druhe. 😒 hm mne dnes vraj zacal 20tt.🙂

dididi30
4. mar 2008

no tu uz mas 21tt🙂...no len aby si nemala dvojicky🙂

weroni
4. mar 2008

monti to je parada 🙂 tak to sa onedlho male rozhybe tak ze budes len kukat 😀

montinka
4. mar 2008

no ono mi to tu nejako divne pocita. hm akurat som si citala na mama a ja co sa deje v 20 tt a tam pisu ze pri tej gravidometrii co to meraju tu vzdialenost ze by mala byt 18 cm no ja som mala uz pred dvomi tyzdnami ked som bola na poradni 19 cm. mama mala pravdu a ten drobec bude asi dost velky, kvoli mojej stitnej. 😒

montinka
4. mar 2008

a weroni take akesi mrvenie citime uz aj dnes.🙂 ale este nevidno na brusku ze by kopalo

dididi30
4. mar 2008

monti....tak ty mas stitnu zlazu? no kto vie....to nemusi byt tym, napr kamoske vzdy vraveli pri malom,ze je malicky a narodil sa s 52 centimetrami, tak neviem......neboj zas nebude taky obrovsky, mozno tazsi, ale to zladnes 😉

weroni
4. mar 2008

monti: to bude sranda ked uz uvidis to vlnenie co bude male stvarat 🙂 ty mas nejake problemy so stitnou? 😕

montinka
4. mar 2008

ano znizenu funkciu stitnej zlazy. ale zase kebyze je to cislo pri tom merani vysoke povedal by mi doktor nieco nie? vy ste mali ake cislo ak si pamatate. a ja som si myslela ze to bude maly drobcek ktory pojde von lahko ale teraz no neviem

dididi30
4. mar 2008

ale monti, bude to ok, uvidis na sone a podla kniziek sa riadit, to je ako s tym to mozes to nemozes, tam je vsetko napisane vsetobecne

montinka
4. mar 2008

a weroni uz sa neviem dockat ked to budem moct vidiet a moj drahy tomu harasi uz teraz.minule mu klopkal a pocuval ci sa bude nieco diat.😀

montinka
4. mar 2008

tak to dufam. vdaka didi za ukludnenie.🙂

weroni
4. mar 2008

monti neboj ani sa nenazdas a pride to - mne sa tehu hrozne vlieklo kym sa male nezacalo vlnit a odvtedy mi to leti hrozne 😒 preto si kazducky dnik chcem vychutnat lebo mi to hrozne uteka...

no babulky ja utekam cvicit uvidime sa bud vecer po osmej alebo inokedy 🙂
mavajte sa krasne, papa a pozdravte svojich drobcekov 🙂

montinka
4. mar 2008

ahoj weroni a pekny vecer

montinka
4. mar 2008

didi dufam ze ty este neutecies prec

dididi30
4. mar 2008

monti, idem zehlit, lebo mam strasnu kopu, ale ked dozelhim tak dojdem...... 😉

montinka
4. mar 2008

hm noo dobre tak aj ja odtialto na chvilku idem. mam ti prist pomoct?🙂

dididi30
4. mar 2008

dik monti, mam tu pomocnicku dcerku 😎

montinka
4. mar 2008

ta ti uz pomaha pri zehleni? 😕 sikulku mas teda doma.🙂

dididi30
4. mar 2008

nie cosi, zatrujem 😀 ale uz idem, zatim pa

montinka
4. mar 2008

aha. 😅 tak ahoj zatial

dididi30
4. mar 2008

no ahoj

montinka
4. mar 2008

fiha ty si uz tu?

dididi30
4. mar 2008

hej som sikulka, zajtra triedim ponozky, nemozem to prehanat 😀 inak teraz mi trva vsetko tak dlho, som ako sopel 😒

montinka
4. mar 2008

to teda si noooo tak mne zehlenie trva dlhsie ako tebe.

montinka
4. mar 2008

a inak aj ja som spomalena a nic sa mi nechce

dididi30
4. mar 2008

to mi ani nevrav, a keby si videla tie nase hrozne schody, dole mame kuchynu s obyvackou, ak mi treba curat, tak idem hore a ak spat tak este jedny schody, no to su cisto anglicania, slahnuty, som zvedava ci mi tie schody aj ulahcia porod

montinka
4. mar 2008

no tak to ti teda vobec nezavidim ved sa ti bude zle chodit ked budes mat uz take velke brusko. mne robi teraz problem vyslapat k doktorke na tretia poschodie to som zadychana akoby som bezala maraton

dididi30
4. mar 2008

ale to mi nevadi, len sa bojim ked ma zasiju, to bude hruza, pri malej som ledva chodila a curala som mesiac do vane, lebo som si muslela na pipinu pustat vodu, aby ma to nepalilo, tak to ma trapi najviac.....

montinka
4. mar 2008

no super a ja ze to pali iba den potom co ta zasiju. hm uz sa fakt "tesim"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre