Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
5. mar 2008

ahoj heu. s tou pletou si nic nerob to bude z toho ze to bude asi dievcatko tie vraj uberaju na krase. 😉 hm vyrazky sa vyhadzuju aj mne a tiez nielen na tvary ale aj na chrbte a s tym kupanim no neviem zevraj by sa to nemalo ale ked zatial nemas ziadne problemy tak asi to je ok.

vs3
5. mar 2008

ahoj heppu, mne sa zo zaciatku taktiez zhorsil stav pleti aj chrbat sa mi vyhadzal no uz mam pokoj, lekar mi povedal, ze netreba ist ku koznej a ozaj zmizlo to samo. tiez som si myslela, ze to bude asi dievcatko aj vsetci naokolo, ale opak bude asi pravdou aj ked si este niesme na sto percent isty, no za tyzden sa nam to dufam uz potvrdi 😉

montinka
5. mar 2008

vs3 aj ja somzvedava co to bude.my to budeme vediet asi uz zajtra ak sa malemu bude chciet ukazat

vs3
5. mar 2008

ked nam sa malicke stale schovava ani na 3d tvaricku neukazal/a 😀 ale nevadi kupujem vsetko zltucke a neutralne pre istotu 😵

heppu
5. mar 2008

montinka a vs3 ja uz som sa s tym dievcatko stotoznila a mma uz vybraty aj kocik . inak co sa tyka priberania tak mam panicky strach ze budem mat vela navrch zatial mam 4 kg naviac dufam ze to nie je vela

montinka
5. mar 2008

presne aj ja iba neutralne farby. som zvedava ako to zajtra dopadne sice to je iba normalne sono ale aj tam sa moze schovat.🙂 lebo od vcera je teda riadne vrtielko.🙂

vs3
5. mar 2008

heppu a v kolkom si tt?

montinka
5. mar 2008

heppu aj ja mam zatial iba 4 kg a dufam ze to bude tak pokracovat aj dalej. hm v cinskom kalendari vyslo aj mne ze to bude dievcatko hm uvidime zajtra.🙂

heppu
5. mar 2008

som v 18 tt.. a dokor nam uz poealked sa raz na sone otocilo ze asi dievcatko a vyslo mi to aj podla jedneho cinskeho kalendara a to vela vychadza

montinka
5. mar 2008

heppu naozaj ti to vyslo?:-ň super dufam ze aj mne.🙂

vs3
5. mar 2008

podla cinskeho by som aj ja mala mat dievcatko, no neviem neviem skor to vyzera na chlapca, ale mne je to jedno len nech sme zdravucky no nie?

montinka
5. mar 2008

vs3 mas uplnu pravdu.len nech sme zdravucky a v poriadku

vs3
5. mar 2008

montinka 😉

montinka
5. mar 2008

vs3 aj ty sa obcas kupes ci len sprchujes?

vs3
5. mar 2008

ja uz sa iba sprchujem, lebo na zaciatku tehu som si dala kupel pekne aj s penou no treba si to uzit a dostala som mykozu, musela som byt aj v nemocnici lebo som koncila treti mesiac 😒 uz som sa poucila

montinka
5. mar 2008

aj ja sa iba sprchujem. ja som mala akysi zapal ale to este predtym ako som bola tehotna a vraj by som nemala pouzivat ani mydlo a tak ale ved trochu mydla presa pouzit musim co budem chodit spinava?

heppu
5. mar 2008

jasne hlavne zdravucky nech sme ale ten cinsky vychadza tak na 90 percent

heppu
5. mar 2008

najlepsie je pouzivat tie gely na intimnu hygienu ak si mala nejaky zapal a iba biely toaletny papier a bavlnene spodne pradlo.

vs3
5. mar 2008

ano najlepsie su iba gely na intimnu hygienu a vraj najlepsie ten co sme pouzivali aj pred tehu nemame menit 😉

heppu
5. mar 2008

hej ja stale len ten pouzivam

montinka
5. mar 2008

hm ja ani tie gely nepouzivam a pipinku tu som si umyvala len vodou.ten zapal som dostala z toho ked mi stekalo pri sprchovani mydlo z tela dole. no verili by ste tomu. aj hlavu si radsej umyvam naklonena nad vanou. jej heppu aj ty si zo ZA?🙂

heppu
5. mar 2008

hej zo za aj ty motinka???no kazdy organizmus je asi iny tak preto take reakcie ja sa zas neviem zbavit tych vyrazok le beriem to tak ze jetasdan v tehotenstve zato ze mi nebyvalo vobec zle

montinka
5. mar 2008

heppu ani mne nebyvalo zle a ano aj ja som zo ZA.🙂

heppu
5. mar 2008

jej tak to je super ani nie sme od seba daleko v týždnoch a vies uz co to bude????

montinka
5. mar 2008

este zajtra sa mozno dozviem ale podla cinskeho kalendara by to malo byt dievcatko. poslala som ti postu prisla ti?

heppu
5. mar 2008

aha pockaj pozriem sa jej dievcatka a mas uz eno ak bude???

montinka
5. mar 2008

hm ano Tamarka ak bude dievca a Filipko ak bude chlapec

dididi30
5. mar 2008

ahojte.........monti ale ste s arozpisali🙂

heppu
5. mar 2008

jej mile ja neviem ake by som dala chlapcekovi len dievcatko mam vymyslene

montinka
5. mar 2008

ahoj didi ako sa mas? heppu a ake?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre