Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mywiel
17. mar 2008

No bude urcite unavena, ale je z velkej rodiny a rodicia byvaju vo vedlajsom dome, takze ma jej kto pomoct s detmi. 🙂

dididi30
17. mar 2008

monti sak ja umyvam kazdy den v robote aj vysavam a to do kopy 2 hodky a mam plus 9 kil 😝

dididi30
17. mar 2008

mywiel,su take typy co mozu mat aj vela deti, maju na to nervy, ja ani nie, ja som nervak, hlavne netrpezliva..

mywiel
17. mar 2008

Ved sme sa smiali s manzelom, on pochadza z 5tich deti, ze keby kazdy par mal 3 deti, tak stari rodicia maju 15 vnucat. 😀 😀

dididi30
17. mar 2008

ja som z 4 ale 4 nechcem 😒 lebo viem co to je....on asi nieje slovak co??

mywiel
17. mar 2008

Nie je svajciar, ale 1 brat a 1 sestra su adoptovani z Kolumbie, kedze jeho mama mala 3 cisarske rezy uz nemohla mat dalsie a este chcela dve deti to preto, inac tu je vela miesanych rodin s adoptovanymi detmi. 😉 🙂

pinco
17. mar 2008

Mywiel ahoj, to fakt chces mat az styri? 😀 No teda... Ja tak dve. Mozno keby mam dvoch chlapcov, tak by som sa nechala ukecat na tretie, ale keby to bol zasa chlapec... 🙂

mywiel
17. mar 2008

Ja nie ja len tri to moja svagrina bude mat styri.. 😀

pinco
17. mar 2008

Aj tak si dobra, ked si sa uz teraz zmierola s tromi 😉 A dobrovolne 😀 Tak pozdrav svagrinu. Inak moja kamoska je zo siestich deti a dnes skonstatovala, ze ked boli mali, tak skoro podpalili dom - viac hlav, viac rozumu 😀

mywiel
17. mar 2008

Asi preto ze aj my sme z troch... 😉

pinco
17. mar 2008

Ale ved hej, veselsie je viacerym. Jedno dieta by som nechcela. To normalne vidno, ze jedinacikovia su taki ini. Mozno nie vsetci, ale vacsinou hej.
Tak ty zacinas dievcatkom, ktovie, cim budes pokracovat. 🙂

mywiel
17. mar 2008

Veru neviem cim budem pokracovat, ale hadam pri troch detoch bude aj baba aj chalan.. 😉
Aha co som kupila na aukcii... 😀
http://cgi.ebay.fr/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd...

mirka8429
17. mar 2008

monti, didi, mywiel caute ako sa dnes mate?u nas prsi...take pocasie na spanie

dididi30
17. mar 2008

no ahojte uz som spat 😀 tak som dnes mala generalnu kontrolu mojho tehu....sme ok , nakoniec mam zle dychanie kvoli astme, uf teraz si budem sprejovat pusu donemoty 🙂
joj miri, ja nespim v noci a to nie este cez den....tu je nadherne slnecno 😎 to od nas prisiel k vam dazd 😀 😝

dididi30
17. mar 2008

mywiel aj tu je vela miesanych rodin aj adoptovanich a vela postihnutich , az ma mrazi....ale spravaju sa k nim velmi pekne.. 🙂
pinco ja som chcela len jedno ale ked malicka nastupila do skoly tak som sa citila sama tak sme skusili druhe babo a je tu 😀

montinka
17. mar 2008

ahojte uz som tu ste tu niekto?

dididi30
17. mar 2008

boze kde si zase bola,ze na pol hodinky a bola si pol dna 🙂

montinka
17. mar 2008

hm viem ale tak uz mam aj doucko za sebou a vies monty ma dnes prehankovy den tak beham s nim po vonku kazdu chvilu 😒

montinka
17. mar 2008

hm a kde si teraz zmizla ty? hm tak ja idem teda fuc

dididi30
17. mar 2008

eh ha ty sa mas, to uz cvicis na babo?? 😉

dididi30
17. mar 2008

uz si odisla??

montinka
17. mar 2008

nie este som tu.🙂 hm maly alebo mala sa zobudil/a. hm uz som si myslela ze sa s nim nieco stalo ked bol skoro den a pol ticho

dididi30
17. mar 2008

sak vies ze moze spat aj 20 hodin denne...to moj bojuje non stop neska som mala doma lekarku, merala mi tlak kukala ci nemam v moci bielkovinu a vsetko bolo ako ma byt aj tlak sa mi znizil ...parada, a potom som bola uz vseobecnej lekarky kukla mi pluca a tak sme dosli k vaveru,ze si mam davat viacej krat do dna sprej na astmu....no a teraz ma mala tak nasrala, ze az, vylia cely pohar vody na skol, na ktory sa voda nemoze davat...tak dostala riadny fasung, nebijem ju ale uz si nazbierala.....aspon je teraz klud 😠

montinka
17. mar 2008

jaj boze ved to sa stava ty nervacik.🙂 hm no co uz stalo sa no hm teraz susis stol? takze predychaj to a klud

dididi30
17. mar 2008

ale vies ona je taka hrozna, to nieje len o tom, ale to si nazbiera z celeho tyzna...sak ju nebijem, len ked si to naozaj zasluzi, lebo uz fakt ma nebavi ju stale napominat a rozculovat sa ,tak dostane a bude....

montinka
17. mar 2008

ale joj didusa ukludni sa. ved boze kazde dieta je take. hm sice neviem ako sa budem ja spravat ked sa nieco take stane.:-P hm ale radit sa radi zatial lahko.

dididi30
17. mar 2008

sak ty si pohodovka, podal mna to zvladnes lepsie ....to ja sa len rozculujem.ale ked naozaj to nieje normalne, nevieme ju naucit ,ze veci po hrani treba oslozit....ozaj co si dnes robila a varila?

montinka
17. mar 2008

hm ja nevarim ale mama a mali sme zo vcera obed zeleninovu polievku a diabolske rezne s hranolkami. hm veru ja som hrozny flegmatik

dididi30
17. mar 2008

boze vy tak fajne varite aj vam ostane..sice aj nam ostalo a este aj na zajtra bude 😀 jak to je fajne,...

montinka
17. mar 2008

vsak aj my mame este aj na zajtra. vies ona vzdy viac navari lebo aj Ivovi nabalim a tak a ked sme tu same dve tak aj do stredy to vydrzi ale to uz povedala ze urobi tekvicu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre