Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
19. mar 2008

:-ň hm deti.🙂

dididi30
19. mar 2008

ale stale jej nieco kupime, len uz pomenej, lebo to fakt nema vyznam...oblecenia ma kopec ani to nevynosi, lebo do skoly nosia rovnosatu a teraz je este zima ,takze cez vikend len tak trocha od mesta alebo na nakup, ale poviem ti uz sa snazime chodit vybavovat a nakupovat bez nej, lebo je fakt na nevydzanie, nakupujeme hodinu a z toho pol hodiny ju nahaneme alebo hladame po obchode, uz mam aj strach, lebo clovek nikdy nevie, ze co sa moze stat, teraz sa tak kradnu deti....

montinka
19. mar 2008

hm no veru alebo ju posadit do kosika a je to. len to zase malo deti obsedi.najlepsie ked niekto postrazi doma a ty odbehnes

dididi30
19. mar 2008

monti mi chodime na nakupi spolu, manzela beriem aby tlacil kosik 😀 ....vies mne je luto malej,ze nech sa trocha prevetra ale potom aj ak banujem a ked sme v meste len domov sa pyta, ja neviem na koho sa udala 😅

montinka
19. mar 2008

hm tak potom priviazat ku kosiku.😀 ale nie no je to hrozne ale deti obcas neustrazis aj ked by som asi umrela od strachu kebyze sa mi strati

dididi30
19. mar 2008

momti ja uz ked nahodu ju nevidim,tak si viem domysliet kde asi bude....
uz som si kupila aj prasok ariel pre citlivu plet, drbobcovi, ked sa otepli uz aj periem....asi nebudem vsetko nove prat iba to co mi bude smrdiet 😝 malej som neprala nove veci a bolo dobre...

montinka
19. mar 2008

hm aj ja rozmyslam ze nebudem vsetko prat ale este uvidim

dididi30
19. mar 2008

jasne co sa ti bude zdat ,ze treba tak treba....lebo aj tak, mozno aj vyprana vec im moze skodit...

montinka
19. mar 2008

veru ved aj prasok a avivaz im mozu robit zle kazde dieta je ine

dididi30
19. mar 2008

ja avivaz nebudem davat aspon prvy mesiace nie,lebo to skodi najviac...skusim len prasok, hoci bude pradlo ako karton 😒

monika676
19. mar 2008

Damy teraz trošku teda dosť odbočím od vašej témy... Ale chcem radu...teda nie ja ale kamoška....
Ona má problémi s menzesom, niekedy ho ma aj 3krát do mesiaca a to len také 2dni a niekedy ho nemá aj 3mesiace... Vyspala sa s chalanom a už jej meškajú ale 3-4týždne...No predtým ako s ním spala už jej meškali 2týždne... Ale nemá žiadne bolesti nič.... Proste oni sa miluju, pak si dajú pauzičku a zase sa milujú...ako dávaú si pozor ale podľa mňa su spermie veľmi šikovné....a stať sa môže všeličo....no nie? A má 20 rokov. 🙂

dididi30
19. mar 2008

monika....no tak to je dobre zlozity pripad, no ale ked si mysli,ze je tehu nech si urobi test a je po probleme, lebo mi ju tu mozeme utesovat a nakoniec je alebo nieje tehu,takze ten test a ta nepravidelna menstruacia sa da liecit hormonalnymi liekmi.

montinka
19. mar 2008

ano moni nech si spravi testik to bude mat najistejsie. a potom bude kludne spavat

montinka
19. mar 2008

didusa kde si?

dididi30
19. mar 2008

tu som moja, bola som na inej teme 😉

montinka
19. mar 2008

aha ty zase skaces?🙂
hm kde je tolko ta Mirusa?

dididi30
19. mar 2008

monti sak este len tam dorazila nie?? zeby si ju tam nechali?? 😕

montinka
19. mar 2008

hm sice pisala ze medzi 18.00 - 19.00 tak este asi je tam.co ti povedali doma na placky chutili im? hm asi si idem dat tekvicku zase joj konecne sme mali nieco bez masa tak si to uzivam. 😝

dididi30
19. mar 2008

no asi......muz len chutnal bo mal este maso...ale zajtra k tomu ubobim zemiakovy privarok a bude 😀 sak aj ja lubim bez masa.. 😀

montinka
19. mar 2008

zemiakovy privarok? myslis zemiaky na kyslo?

dididi30
19. mar 2008

tak veru , mnam....keby ze mam tekvicu tak aj to do nej smarim 😅

montinka
19. mar 2008

mnam zemiaky na kyslo milujem. hm asi sa k tebe na tyzden nastahujem 😝

dididi30
19. mar 2008

no a potom si urobime sosovicovy privarok a na to nejake volske oko.....uz aj vymyslam ake misi urobim na velku noc, jaj uz mi sibe....len neviem aky kolacik urobim 😒 nieco jednoduche musim

montinka
19. mar 2008

hm mamina chce piect bananovu roladu a kremes. hm ak ti to pomohlo

dididi30
19. mar 2008

jaj monti to je zlozite.. 😀
ja uz idem z netu, trocha k malej lebo dnes je nejaka znudena...maj sa pekne a dobru nocku, papa zajtra a daj vediet o mirke, cmuk 😉

montinka
19. mar 2008

dobre tak utekaj a pozdrav Tamarku.🙂 dobru noc a pekne snicky a neboj sa dam ti ´vediet.

mirka8429
19. mar 2008

didi monti ste tu? dobre som dopadla 😀 maly sa otocil hihi...som nevedela ci sa tesit alebo co...ja uz zmierena s cisarskym a on mi povie ze je dolu hlavou..to asi sa v noci otocil...preto som mala tu strasnu bolest...len mi dal cipky keby ste videli ako som si ten cipok davala...hehe praskol chudak tak som sa stiahla 😀 no..tak viac vyslo von ako dnu 😀

dididi30
20. mar 2008

mirka co som ti vravela!! to len zbytocne stresy si mala, kamoske pocas kontrakcii sa otocil..sak ti mal muz dat cipok 😨 drzkaj sa...
motni cau 😉

mirka8429
20. mar 2008

didi 😀 snad dnes pojde ten cipok lepsie ehehe didi a myslis ze maly uz tak ostane?

dididi30
20. mar 2008

mirka no mohol by nie?? 😀 asi hej, sak co by sa tolk otocil a on od prirody vie,ze ma byt dole 😀 ako sa mas??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre