Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

pipinka82
26. mar 2008

Ahojte ja som nová

mywiel
26. mar 2008

Ahoj Pipi tak ta vitam, to je fajn, ze si sem zavitala... Ty uz vies ze to bude chlapcek? Gratulujem. 😀

pipinka82
26. mar 2008

ahoj a dík,ano na 90% je to chlapček malinký Ryan,ale 4 apríla idem na poradnu a už sa to len potvrdí aleboo naopak a bude malá Keira.A ty ešte nevieš kto sa ti skrýva v brušku?

mywiel
26. mar 2008

Boooze mam strasnu chut na zmrzlinu idem si dat Mövenpick... 😝 😀

mywiel
26. mar 2008

Viem, len manzel nevie on chce mat prekvapko az do konca... 😀

pipinka82
26. mar 2008

aha tak to ano.vydím podla výbavičky že bude to dievčatko a meno už máš?

sandrika
26. mar 2008

ahoj pipi máš vybraté zaujímavé ale peknémená

pipinka82
26. mar 2008

Ahoj no chlapčenské vybral môj miláčik a to dievčenské zasa ja:a ty máš aké?A vlastne kto sa skrýva v tvojom brušku?

mywiel
26. mar 2008

No rozmyslame medzi Kayou a Liou, ale asi ta Lia sa mi paci viac, manzelovi zas Kaya tak uvidime nakoniec kto vyhra. 😀 Mame vybrate aj pre chlapca kedze nevie co to bude tam sme sa zhodli na Marekovi. Tu je to exoticke vo Svajciarsku Marekovia nie su, ale to budem musiet pockat na druhe babo ak bude chlapec. 😀

mywiel
26. mar 2008

Sandrika ty to mas uz nie daleko, ja uz by som chcela byt v 38tt uz sa neviem dockat... 😀

dididi30
26. mar 2008

no myw vsimla som si, ale vacsina je na spolocnom termine to preto.., tu sme take co sme sa prihlasili neskor,alebo inak...na spolocnych terminoch su take baby co sa poznaju dlsie, tak sa tam tazsie zapadne 😒
pipi ahoj, vitaj medzi nami 😉

pipinka82
26. mar 2008

Nooo tak také meno som ešte nepočula Kaya ale sú to pekné mená,ale mne sa tieš tá Lia páči viac však sa dohodnete.

mywiel
26. mar 2008

No to su trosku vymyslene, lebo vsade pocujem len Mia a zda sa mi to uz otrepane, tak Lia mi znie lepsie... 😉

mywiel
26. mar 2008

Asi Didi to bude tym, alebo pridu baby z prveho trimestra potom... Pipi a ty sa mas ako, este robis?

mywiel
26. mar 2008

Ved za dva tyzdne budem uz v tretom trimestri, ale tam asi nikoho nepoznam... 😒

dididi30
26. mar 2008

myw, ja som v tretiom a som tu 😀 sem tam som aj v tom tretom ale tu mam fajn kamosky 😉 na spolocny moc nechodim....

pipinka82
26. mar 2008

Dik dididi30 už sa ti to kráti už aby som tam aj ja bola,lebo sa nanho tak tešíme že ho už chceme mat pri sebe konečne.

dididi30
26. mar 2008

joj pipi, to ja by som uz chcela byt aspon v 36tt a som v poho 🙂 neboj tak to prejde ako nic

pipinka82
26. mar 2008

však hej ja viem aj ty to chceš mat za sebou ale už ti to nepotrvá tak dlho 😀

sandrika
26. mar 2008

Lukaško 😉

dididi30
26. mar 2008

no aj chcem aj nechcem, vies uz je to vlastne posledne babo co budem mat, staci na dnesnu dobu..tak som z toho smutna....

pipinka82
26. mar 2008

Hmm ano jak sa vravieva 1 dieta je málo a 2 vela,ale ved ešte uvidíš čo bude o pár rokou možno že sa zasa rozhodneš ešte pre jedno 😀 však nebudeš ani prvá ani posledná 😉

dididi30
26. mar 2008

no pipi ale ja nemam ani 20 ani 25 ja uz mam 30 takze nehrozi

mywiel
26. mar 2008

Didi ja mam 31 a chcem tri! Toto bude moje prve... 😀 Este nehadz flintu do zita... 😀 Take stare nie sme.

pipinka82
26. mar 2008

ja viem ale nikdy nehovor nikdy však uvidíš teraz je to mode v 40 rodit.Tak budem končiť lebo ma už otravuje moja polovička zajtra som tu zasa.Pekný večer paa 🙂

mywiel
26. mar 2008

Oki tak aj ja sa lucim, lebo cely vecer presedim pred pocitacom a manzel pred telkou, idem sa mu venovat. pa pa

sandrika
26. mar 2008

aj ja chcem 3 detičky Laura, Lukáš a daniel 🙂

loss
autor
27. mar 2008

sandri cau ako sa mas?

dididi30
27. mar 2008

dobre ranko.....tak dnes som sa celkom fajn vyspala aj napriek tomu,ze som kukala film a nemohla som sa od neho otrhnut....v noci bol drobcek vynimocne nekludny, celu noc sa mrvil, nieco nenormalne, to sa mi este nestalo.....ale teraz haja, chvala bohu 😎

mywiel
27. mar 2008

Ahojte baby, no mna zacina boliet hlava a je mi z toho na zvracanie, fassa dnes robim az do 22h00 tak neviem ako to vydrzim. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre