Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
28. mar 2008

hm teda didi dufam ze budem ako ty a tiez priberiemiba tak ako ty. hm no ano teplucko ma byt konecne

dididi30
28. mar 2008

monti, sak ti si ok...staci tak do 15 a je to v poho, lebo cim viac, tym mas vacsi problem schudnut 😝 teda ja som sa do povodnej vahy dostala po 2 rokoch po narodeni mojej dcery....dufam,ze teraz sa dostanem skor.....kupila som si rifle, ktore si chcem obliect po porode, ak to nepojde, tak mam dovod chudnut 😅...pri kojeni sa chudne najrychlejsie...

montinka
28. mar 2008

hm aj mne spoluziacky pisala zevraj uz ma skoro svoju vahu a to zevraj z toho ze koji. nooo mne by stacilo iba 10 kg ale ak viac no co uz nevadi no

dididi30
28. mar 2008

ale tomu nerozkazes....ja som pribrala len tolko preto lebo stale makam a budem este 4 tyzdne....ked ostanem doma tak zozerem aj chladnicku 😀 sak ja srotujem ja prasiatko....ale cudujem sa,ze od siestej uz nic nemusim, maximalne ovocie..

dididi30
28. mar 2008

a tie tvoje spoluziacky su kolko po porode?? mesiac ci pol roka??

montinka
28. mar 2008

hm no to ani ja uz akosi. divne najprv som sa bala ci to je normalne ale ked pises ze aj ty si podobny pripad tak som kludna

dididi30
28. mar 2008

inac moja kamoska, ta si obliekla rifle po porode a to tie rifle co nosila pred tehu 😠

dididi30
28. mar 2008

no asi ich naplnime cez den a potom uz sa nezmesti a drobec nepyta 😀 minulu noc bol neuveritelne aktivny, az som sa bala, ale fakt celu noc bol hore a mrvil sa....

montinka
28. mar 2008

moje zase cez den cely den kope a vecer ticho ako v hrobe. len dufam ze ked sa narodi nebude to naopak

sandrika
28. mar 2008

no už som napapaná tak sa môžem pridať

dididi30
28. mar 2008

ty necitas vsetko co pisem?? si neodpisala o tej kamoske co ma uz svoju vahu, co koji...pytala som sa ako dlho jej to trvalo ci mesiac ci pol roka.. 😀

montinka
28. mar 2008

hm dufam ze ti chutilo. hm mne v poslednej dobe chutia hranolky so zakysankou alebo acidkom

dididi30
28. mar 2008

sandri tak dalsi tanier hranoliek padol za obet?? 😀

montinka
28. mar 2008

jaj didi prepac ale mne tu chodi pomalsie vsetko co napisete. tak pardon. hm no mala ma mesiac a uz obliekla jedny rifle co nosila pred tehotenstvom

dididi30
28. mar 2008

ok pohoda 😀 ..to vazne , aj ja chcem 😀 nemusim az tak ako predtym, ale aspon na nove rifle 😀

montinka
28. mar 2008

hm tie este n emam a kupim ich asi az po porode

dididi30
28. mar 2008

ja nekupujem, kupila som ich a potom vhodila, bo neboli nikomu dobre a velke....kupujem take oblecenie aby som mohla nosit po porode, take elasticke 🙂 sak bude leto, tak tie elasticke vyuzijem, bude to trocha volnejsie a tym padom mi to zakrije ritku aj brusko 😀

montinka
28. mar 2008

aha no ja si bez skusania nic nekupim

dididi30
28. mar 2008

ja som skusala, akurat nezapnem 😅 ale po porode to padne a trosku si pametam do coho som sa zmastila po tehu s dcerou 🙂 ja viem ,ze sa do nich smestim, bo je to taky strih, bedrovy, takze pohodka a ked nie tak budem mat moznost chudnut, zacnem behat 😀

mywiel
28. mar 2008

Ahojte zienky, tak moje babo cez den vacsinou spi a zacne kopcovat po 23h00 a potom rano o 6h15 takze viem naco sa mam pripravit, lebo je pravidelne ako svajciarske hodinky, ma to mat pokom. 😀 😀

mywiel
28. mar 2008

No uz idem na ten samansky vecer, tak sa ozvem zajtra. Pekny vecer. 😉

dididi30
28. mar 2008

ej ha myw, tak teda pekny vecer 😉

sandrika
28. mar 2008

ano , ale s mužom na polovicu bviem, že su nezdravé, ale pri mojich 4 kg naviac mesiac pred ôrodomsi to dovoliť môžem....
ja musím tehu veci aj tak nosiť od 9 tt, lebo sa mi hneď od začiatku rozšírila panva
moj drobec vyvádza väčšinou len v noci

dididi30
28. mar 2008

sandri no uzijeme si, ked v noci bojuju.....ten moj bojuje aj cez den, bude zly ako bol jeho tatino ked bol babo ☹ aj ja nosim tehu od 3 mesiaca, to som sa do nicoho uz nesmetila, ale aj ak mam rada teple pancusky a tehu suknu a pulovriky natahovacie....
jasne sak si daj, ja hranolky az teraz som zacala, este sa musim naucit jest kura, lebo ani to mi neberie...
inac aj teba bolia krize a klby?.....mna to zacalo teraz....

dididi30
28. mar 2008

monti kam si utiela??

montinka
28. mar 2008

hm didi aj mna bolievaju krize a aj ja jem hranolky aj ked su nezdrave ved zase ich predsa nejem kazdy den. ahoj myw a ozvi sa. ja som si kupovala tehu rifle az v stvrtom mesiaci dovtedy som sa zmestila do mojich. hm divne

dididi30
28. mar 2008

hm ale mna bolia aj klby a normalne na pravu nohu sa mi tazko doslapuje ☹ ked sa postavim hruza 😝 .......monti, ja som zacala do 3 mesiaca tehu rifle, lebo drobec teraz je tak nizsie, pri malej som ju mala vyssie...

sandrika
28. mar 2008

mna boleli klby strašne včera, kríže občas až sa čudujem, musím si poklopkať že v tomto som ok ja mám zatokopec iných problémov vieš ja som už od 27 ttotvorená, užmám kontrakcie, od toho 27 tt som na liekoch na udržanie tehu, berem ich každých 6 hodín až do ukončeného 38 tt, aby som neporodila , včera sopm musela ísťna infúzky, lebo ajkeď berem lieky proti kontrakciám mala som no a nyvyše celé tehu po večeroch zvraciam. Vidíš ty kura a hranolky nie u mna je tojedinné varené čo nyvyzvraciam inak som deno denne na chlebe so šunkou, lekvárom, či syrom a a paradajke ,ani ovocie nemôžem. Tak zjem denne polkyla chleba 😀

dididi30
28. mar 2008

a teraz som o nieco sirsia hlavne boky..asi je to tym chlapcom 🙂

dididi30
28. mar 2008

sandri, tak krize mna az tak nebolia, len ked ma tam drobec kope...ja ani neviem ci som otovrena, ale hadam nie 😒 alebo ked hej tak este aspon mesiac a pol a som rada....mne kura aj pri malej smrdelo a nechutilo.....sakrus no mas to pestre, a ze tolko chleba pojes, tak to kde mas ulozene? 😀 ved prave od chleba sa pribera.....no ale poviem ti , prve 3 mesiace som aj ja vracala a tiez som bola len na chlebe a predstav si vajicka som musela mat kazdy den....mne strasne chutilo mlieko ale nakoniec som si vsimla,ze prave z mlieka mi bolo zle, tak uz len jogurty a syry.....ale najhorsie bolo, ked sa varilo to mi bolo zle nehorazne....aj teraz mi smrdi to kura a ciblula a pri tom som pred tehu len to jedla, je to cudne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre