Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
30. mar 2008

a budem tam mat najvacsie brucho. a ako sa tam dava foto kebyze sa rozhodnem dat ho tam.

montinka
30. mar 2008

vies povodne som chcela dat aj oblecko ale oco mal nastavenu maxi velkost fotiek na fotaku tak budem zajtra asi znova fotit

mywiel
30. mar 2008

Prihlasis sa pod uzivatel julovky2008 a heslo je julovky a mozes pridat svoje foto, ved aj druhe tam maju velke brucha, ja dam za tyzden dalsiu... 😉 😀

montinka
30. mar 2008

hm no ok tak zajtra dam mozno aj tam. idem ja so psom. tak ahoj a pekny vecer

mywiel
30. mar 2008

Ahoj, aj tebe. 😉

dididi30
31. mar 2008

bre ranko.......ako sa mate??? monti idem kuk albumik 😉
myw cavko, co noveho?

mywiel
31. mar 2008

Ahojky, aale nic dokopy zas som hore od 7h30 ja to uz fakt nechapem...

mywiel
31. mar 2008

Idem si skusit este lahnut, lebo poobede odpadnem... 😉

dididi30
31. mar 2008

boze moja, sak ja som hore od druhej rana, nedalo sa mi dychat, mala som dva vankuse aj som si dala sprej na stmu a nic.....ja nespim cele tehu, vsetko sa mi tlaci hore.....uz aby som bola aspon v tom 34 aby sa babo otocilo a padlo dole do panve, aby sa mi ulavilo, lebo sa asi zadusim ☹
a inak chodim do robotky a vstavam o piatej a dnes o 4 bo sa menil cas, tak vidis...

mywiel
31. mar 2008

No ja som isla spat o pol druhej rano, robili sme dane... 😖 a kedze sa menil cas tak som tiez nenaspala vela, ale mne sa spi dobre nastastie, male je hlavou dolu, mozno som jednoducho vyspata co ja viem. Som si vsimla, ze aj babo sa zacne mrvit rano od tej pol siedmej mozno sa regulujem uz nanho aspon sa mi bude lepsie stavat po porode uz budem zvyknuta... 😀

dididi30
31. mar 2008

no sak aj moje bolo do 28 dole hlavickou, len teraz sa otocilo a od vtedy mi je zle....moje reauje v kuse cez den aj cez noc.......dcera skor cez den reagovala, a v noci spinkala, a to jej aj ostalo, to znamena ze drobec nebude spat vobec, ako jeho tatino ked bol maly 😒 😠

mywiel
31. mar 2008

Moje sa zacne mrvit po 22h30 no a potom rano o 6h30, takze viem co ma caka, budem spavat cez den! 😀 😀 Ale to je fuk ved budem doma. No idem si este lahnut. Tak pa zatim. 🙂

dididi30
31. mar 2008

tak dobru noc, ja sa idem najest 😀

mywiel
31. mar 2008

Dobru chut. 😀 😝

mywiel
31. mar 2008

Tak som si fajne este dve hodky pospala, a snivalo sa mi o porode samozrejme, ze som sestricke vravela nech mi dietatko neberu, ze ho chcem hned nakojit, ze meranie a vazenie mozu pockat aj potom. 😀

dididi30
31. mar 2008

myw, veru aj ja som si poslala, ani som si nemyslela ,ze zaspim a lahla som si k muzovi a za chvilu som bola mrtva a veru padlo mi to, skvele 😀

mywiel
31. mar 2008

Sakra zas som sa skoro sekla chcela som ukazat kamoske co som kupila ake saticky, posielam fotku cez skype a rychlo som ju zrusila, lebo by vedela, ze cakame dievcatko a kedze manzel to nechce vediet tak ani ostatni nemozu vediet skor ako on. 😉

dididi30
31. mar 2008

no vidis, tak si daj pozor, ale sak zas neutralne mozes poslat 😉

mywiel
31. mar 2008

Aj tak uhadla, ale dufam, ze to nikomu nekecne.

dididi30
31. mar 2008

no tak potom to nevadi.....sak to je len pekne, baba je super

dididi30
31. mar 2008

idem sa najest a potom po malu, poobede tu budem, tak sa maj zatial papa 😉

montinka
31. mar 2008

ahoj didi. ste tu? uz mam dalsi album.🙂

mywiel
31. mar 2008

Aj ja mam dalsi album... 😉

montinka
31. mar 2008

kuknem a ty pozri moj ale idem urobit este ocovi kavu a potom kuknem

mywiel
31. mar 2008

Mile tie vecicky... 😉

mywiel
31. mar 2008

Toto maju v Anglii znacka NEXT, Didi urcite pozna... 😉

http://www.next.co.uk/shopping/women/motherandb...

montinka
31. mar 2008

myw aj tie tvoje su pekne. hmmm kebyze viem co to je aj ja by som kupovala vselijake sukienky.🙂 hm inak do albumu sa da dat viac ako pat fotiek? to som mala vediet dala by som tam aj ten zvysok.

mywiel
31. mar 2008

Do albumu mozes dat 50 fotiek. 😉 Idem skocit na postu a do sekaca ci sa daco predalo zachvilu som tu... 😉

montinka
31. mar 2008

a ja idem na postu a vyvencit psa takze mne to asi dlhsie potrva. tak zatial ahoj

montinka
31. mar 2008

uz som tu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre