Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
4. apr 2008

ze?? to som nemohla odolat, mala ma taku barbinovsku a ocino na nej rad vylihuje, ako vankus ju ma 😅

montinka
4. apr 2008

aj ja chcem. 🙂

dididi30
4. apr 2008

poslem ti?? inak v nutri su take polistirenove gulicky tak je to take fajne........babo tam bude lezkat a budem ho aj z neho kojit, bo je take vyssie a akurat k mojej malej ceculke 😀 😀

montinka
4. apr 2008

no super. hm inak cim viac pozeram tie vase albumy tym viac zistijemze mi bude este treba kopec veci a nemyslim len oblecenie

dididi30
4. apr 2008

no kozmetiku a tak ze?? odsavacku hlavne na sopliky 😉

montinka
4. apr 2008

hm no veru take veci. fuuuha to bude treba este penazi. joj ivo je uz druhy tyzden doma nervozny je ako pes. 😒

dididi30
4. apr 2008

jaj zato ty tu tak nechodis....to nema ziadnu fusku?? sak to chapem to je na nervy ...

dididi30
4. apr 2008

sak keby som nebola na konikovy a nemala skusenost tak tiez nemam vsetko...pri malej som nemala nic, fakt nic, len nejake zdedene veci, kupovala som az po narodeni a segra mi kopec z anglicka podonasala tak netrebalo..a vies na dedine ti co treba len stare veci na vonku a par do mesta a k lekarke, ale teraz sme v meste tak chcem mat fesaka 😉 do perinky len doma a ked pojdeme von tak rovno riflicky a nejaku prikrivku ak by bolo chladno...

montinka
4. apr 2008

hm ma pokazene auto a v servise mu ho chcu urobit az na buduci pondelok ak budu mat suciastku ktoru objednali. ano aj preto ale aj som bola strazit a oni nemaju doma net a spala som tam

dididi30
4. apr 2008

jaj ak to je, no ty si sikovna zena, sak ti musi ruky nohy bozkavat, ked si vies pekne zarobit, aspon tu korunku, ked si doma 😉

montinka
4. apr 2008

hm nooo oproti tym jeho to je nic ale tak aspon nieco si zarobim a uz nie som taky prizivnik. 😀 teda aspon sa tak moc uz necitim tak

dididi30
4. apr 2008

ale co , sak niesi doma pre srandu...a si sikovna a este k tomu tehu, klobuk dole , tak to ma byt...

montinka
4. apr 2008

🙂 vdaka za pochvalu. 🙂 hm a ty mas co nove okrem sona?

dididi30
4. apr 2008

a nic take, som taka kludnejsia z toho sona..a je hlavickou dole aj bol, to len lekarka ho zle nahmatala 😉 a uz viem,ze ked mam taky kopcek na brusku tak papa 😀

montinka
4. apr 2008

hm to je celu dobu dole hlavou. inak nad tym so rozmyslala ze im je tak dobre stale byt hlavkou dole. hmmm ta moje stale len tancuje raz je hore raz dole. 🙂 a zase ze mam vacsie brucho mi povedal ale uz nad tym nerobil vedu lebo babo je take ako ma byt a nema ani sajnu preco je vacsie.

dididi30
4. apr 2008

monti oni to nevnimaju ako my,ze su dole hlavou, pre nich je to prirodzene...no to zalezi ako sa babo ulozi, niekedy je viac dole viac hore na boku ci v zadu, tak potom rastie brusko ...

montinka
4. apr 2008

hm tak mne asi rastie iba dopredu

dididi30
4. apr 2008

no sak aj mne, len to mi trci 😀 ale zas aj boky mam sirsie aj ritulu 🙂

montinka
4. apr 2008

hm ja neviem vcera mi akurat povedala mama ze sa jej zda ze vsetko co prberem mi ide iba do brucha no bohvie

dididi30
4. apr 2008

no sak tak to ma byt, v brusku a nikde inde..mne to tak tiez vravia ale ja vidim,ze aj boky sa mi rozsirili, ale to patri k dehu, lebo kde sa potom usalasi?🙂

montinka
4. apr 2008

no ved neviem a mozno aj mne to ide aj do bokov aj ked mamine zname povedali ze sa im zda ze som v zadku schudla tak neviem

sandrika
4. apr 2008

monti ja som tiež v zadku sschudla, ale až teraz ku koncu

montinka
4. apr 2008

ahoj sandri tak co povedala mamina na novy uces?

sandrika
4. apr 2008

totálne nespokojná, vrajsom otrasná, škaredá ako chalan...to sa dalo čakať ja to neriešim....

montinka
4. apr 2008

hm nahodou mne sa to lubi aspon nemas vela prace s vlasmi

sandrika
4. apr 2008

no monti ono sa to zdá s krátkymi je viac roboty hlavne ráno 😝

dididi30
4. apr 2008

monti no tak ja to mam v brusku aj v ritke, aj pri malej som to tak mala, to budu rovnake deturence 🙂 ale zas muz vravi,ze som mala mensie brusko tak neviem
ale sandri cosi, mas to take mamickovske aj ja som take mala pri malej a teraz segra ma tak, je to sikovne a nebudes mat tolko roboty s vlasmy, ja si dam do copu a bude 🙂

montinka
4. apr 2008

hm aj ja chcem aby mi dorastli a aby som si ich mohla davat do copu

sandrika
4. apr 2008

didi však hovorím, že ju nepočúvam 😀 ona musí kritizovať 😉

montinka
4. apr 2008

hm taka je aj moja mama hm co uz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre