Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mirka8429
19. apr 2008

pipi dakujem..dufam ze mas pravdu a uz naozaj bude,...lebo skolabudem ked budem pocut vetu ze este pockame 😖

pipinka82
19. apr 2008

nedovol mu to už zakroč 😀 a ináč ako sa cítiš ešte je to bez náznakou ?????? ja si to ani predstavit neviem xixixi

mirka8429
19. apr 2008

pipi no obcas mi tvrdne brusko a sem tam bolest ako pei menzes..a pichanie zospodu..ale inak nic zvlastne..ani zatka mi neodisla ani nic...ale aspon bruchoo uz mam riadne dole klesnute...si kukla album?kukni

pipinka82
19. apr 2008

juuuuuj Miri to je ale bruškoooo no veru je dost dole asi to je pravda že chlapci sa neponáhlajú na svet 😀 skúsila si taplú kúpel a sex....kamoške dopomohol dlhší sex a teplý kúpel ....vyskúšaj 😀

mirka8429
19. apr 2008

pipi mne ani sex nepomaha hehe...skusame ale vidis este som cela 😀 a davam aj teplu sprchu a tiez nic ☹ ..no ale tak este budem skusat az do pondelka 😀

pipinka82
19. apr 2008

tak skúšaj moja a uvidí sa ale už sa teším aj za teba na pondelok tak som zvedavá a ked nebude chciet doki pritlač hok stene xixixi 😀 tak držím palčeky 😀

mirka8429
19. apr 2008

pipi no keby som ho k stene pritlacila kus inak by to vyzeralo nie? 😀 😀 😀 ale ja zartujem...jasne viem ako to myslis hehe... 😀

montinka
19. apr 2008

ahojte halo je tu niekto?

mirka8429
19. apr 2008

monti ahooj ano ja

montinka
19. apr 2008

jej ahoj ako sa dnes mas?

mirka8429
19. apr 2008

monti celkom fajn..len mam stale tvrde brusko...a ty

montinka
19. apr 2008

aj ja dobre ale ked sme boli vcera s montym vonku no uz som si myslela ze sa nieco deje take krce som mala v podbrusku joj az ma ohlo zo dva razy. hm ale to sa mi asi roztahovala koza joj v noci mi popukalo trosku brucho.☹ aj ked si ho natieram.

mirka8429
19. apr 2008

monti a cim si ho natieras.ja mam babylove...olej

montinka
19. apr 2008

no telovym mliekom s mandlovym olejom a aj detskym olejom.

mirka8429
19. apr 2008

monti skus si kupit z DM drogerie ten babylove..ale olej...s vitaminom E..podporuje elasticitu koze

montinka
19. apr 2008

hm dobre akoze nemam to moc ale aj tak.☹ kebyze sa o brusko nestaram tak nepoviem.... hm hadam mi to potom nebude moc vidno.

mirka8429
19. apr 2008

monti no neviem..to je trochu aj gentika..lebo tiez viem ze si kremovali a aj tak popraskalo...a niekto si vobec nekremoval a nic v pohode..

montinka
19. apr 2008

hm a nevadi hlavne ze drobcek kopka a je mu tam dobre.🙂

mirka8429
19. apr 2008

monti moje sa dnes akosi nehybalo velmi ale stale mam tvrde brucho a vo vnutri citim teraz..len neviem ci to stahy alebo drobec

montinka
19. apr 2008

hmmm no mozno drobec to aj ja obcas z vonku necitim ale vnutri sa pretaca. ozaj ehm ty chces rodit s epiduralkou?

mirka8429
19. apr 2008

monti ak budu bolesti silne tak mozno aj hej..lebo kamoska mi vravela ze ona mala po vyvolavacke bolesti stale...

montinka
19. apr 2008

tebe budu davat vyvolavacku?

mirka8429
19. apr 2008

monti asi ano....

montinka
19. apr 2008

aha ale tak kazda sme ina vsak uvidis

mirka8429
19. apr 2008

monti ved prave...

montinka
19. apr 2008

a co dnes porabala?

mirka8429
19. apr 2008

monti nic...dnes som uplne kao...v noci som zas nespala tak som taka...a este aj pocasie je o nicom..prsi

montinka
19. apr 2008

hm ani ja som nespala bohvie ako. vecer som nemohla zaspat a rano som sla na wc a zase som nemohla zaspat. no veru to pocasie je hrozne

mirka8429
19. apr 2008

monti ja uz chodim na wc kazdu pol hodinu

montinka
19. apr 2008

hm ja zatial tak trikrat - styrikrat za noc. hmmm to sa moc veru nenaspis. zajtra budes tiez asi oddychovat vsak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre