Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

bibianna
27. apr 2008

ja som v 25.tt

pipinka82
28. apr 2008

Ahojte ja beriem MAMAVIT obsahuje aj beta karoten a som sním spokojná 🙂))) ani malinký sa nestažuje xixixi 🙂 ako pozerám dnes tu nik neni 🙂

montinka
28. apr 2008

hm veru pipi aj vy pekne rastiete.🙂

pipinka82
28. apr 2008

no jo však veru len nech sú drobci v poho 🙂 ozaj mne ešte nepuká bruško tebe kedy začalo 🙂

montinka
28. apr 2008

hm no mne sa to stalo raz pocas noci. pekne som sa natrela ako vzdy a rano vstanem a co nevidim. 😔

pipinka82
28. apr 2008

to fakt aj ja sa natieram noooo môžem to aj ja čakat 🙂 to už asi polovičné plavky zbohom xixixi 🙂

montinka
28. apr 2008

no v nejakom 27tt alebo 28 tt mi to popukali nie je to dlho. hmmm no polovicne plavky som ani predtym nenosila takze to ma az tak netrapi.🙂 idem umyt podlahy za 15 minut som tu

adulik16
29. apr 2008

Baby prosim Vas, bolievaju aj Vas nohy?Som v 14 tt a strasne ma bolia. Neviem ci to mam pripisovat tehotenstvu...

pipinka82
29. apr 2008

mna nie 🙂 ale kríže strašne a hlavne vtedy ked upratujem a vela sa zohínam... to večer umieram v posteli 🙂 ani otáčat sa neviem - fuuuj je to bolest ☹ ale ako kedy 🙂 ale je to možné že od tehul neboj to všetko stým chodí 🙂 musíme si vytrpiet toto všetko a čo nás ešte čaká a neminie aj jaaaj 🙂

mirka.pp
29. apr 2008

ahojte, ja som v 18tt. a od konca 16tt ma strasne bolia chodidla. teraz cim dalej, tym viac ma zacinaju boliet cele a uz mi dokonca niekedy aj opuchnu. Pytala som sa na to mojho doktora a povedal ze je to urcite z tehu. Nic sa s tym neda robit, ale aspon trochu mi to utisi vymocenie noh v zihlave. Dam ju uvarit do vody, zihlavu vyberiem a potom mocim. Ale pozor, aby voda nebola horuca, lebo vraj to moze vyvolat potrat.

pipinka82
29. apr 2008

noooo baby čo už musíme si to vytrpet xixixi 🙂 ale hlavne nech sú zdravučký 🙂 my to zvládneme nie kočky ???? 😎

mirka.pp
29. apr 2008

presne to si hovorim, ked sa nemozem postavit na chodidla 😀

vikulik
30. apr 2008

adulik16 aj mna bolia nohy hrozne,bolest prechadza az do chodidiel,je to neprijemne... ☹

bianca
30. apr 2008

ahojte.tak to mna v poslednej dobe strasne rychlo zacine pri neakej cinnosti pichat v boku ☹

vikulik
30. apr 2008

bianca aj mna picha v boku,vzdy na pravom a len v noci...Uz som sa na to pytala dr.ze to nevadi.A raz ma tak pichlo,ze som budila priatela a ten chcel ist na pohotovost so mnou... 😲 teplo od bolesti som citila az niekde v mozgu 😒

bianca
30. apr 2008

mna teiz v pravom 😀 ale stale ked trocha dlhsie stojim

bianca
30. apr 2008

nechces ist k mam do temy oktobrovky?

vikulik
30. apr 2008

bianca ty si tiez 17tt ako ja 😵 super

bianca
30. apr 2008

no prave Tam nas je plno oktobroviek

vikulik
30. apr 2008

Veeeelmi sa tesim 🙂 20.maja mam velky USG

bianca
30. apr 2008

tak to mas uper.Mi sa ideme 23 este iba objednat

vikulik
30. apr 2008

ale sa aj bojim trochu,ved vies,chcem aby bolo vsetko super... 🙂

bianca
30. apr 2008

ja sa bojim poriadne.Teraz mi dr.dal poradnu az za mesiac a som s toho ne nervi

vikulik
30. apr 2008

ja chodim na poradnu kazde 3 tyzdne.

bianca
30. apr 2008

ja som tiez tak chodila,ale teraz mi to zmenil

vikulik
30. apr 2008

jaaaj,mozno to zmenia aj mne.Lebo moja znama chodi raz za mesiac uz od zaciatku 😵 Co by si chcela mat dievcatko alebo chlapceka? mne je to uplne jedno,len zdravicko ma zaujima...

bianca
30. apr 2008

to je tak asi u kazdej maminy.Hlavne ze bude OK

vikulik
30. apr 2008

asi tak.No ideme sa s priatelom trochu prejs,teraz rada chodim,hlavne vsade peso.Tak zatial papa

bianca
30. apr 2008

pa pa

montinka
6. máj 2008

heppu si tu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre