Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

pupicek22
29. jan 2008

No nevedia,ze preco.Nemozu na to dojst,takze len klud a tak.Ale som stastna,ze je vsetko ok.Som bola vystrasena na smrt!!!!!!

montinka
29. jan 2008

Pupicek to ti verim. A ja som si myslela ze take nocne mory nam hrozia iba prve tri mesiace a ako vidim vselico sa moze stat aj neskor. Ale hadam to vsetky vydrzime a vsetko bude dobre so stastnym koncom. Dufam ze sandrike sa dari dobre.

weroni
29. jan 2008

pupicek: mojko to sa ti nedivim ze si vystrasena, neboj len si pekne lahnes a budes vegetit, vsetko bude ok 🙂

ajkabezka
29. jan 2008

držte se těhulky, dobrou nocku všem i vašim miminkám 🙂 😵 😔

weroni
30. jan 2008

ahojte 🙂

pupicek: ako? uz je lepsie?

lucka0122
30. jan 2008

ahojte nekupovali ste dakto postielku v ikei?

miriamka
30. jan 2008

Lucka...my sme chceli,ale maju len modru alebo bielu,my sme chceli nejaku v prirodnej farbe...

lucka0122
30. jan 2008

maju na nete aj v prirodnej stoji 998sk len ju nemaju na sklade chcela by som ju je pekna len ci je ktomu aj rost....neviem a ja to mam daleko tam...

miriamka
30. jan 2008

Luci...ja robim v IKEA...a ta za 998Sk...no nechcem nic hovorit,ale je prilis jednoducha a nie je az taka stabilna 😒

lucka0122
30. jan 2008

a aka je taka na rozpadnutie?lebo ja robim v tescu a ta tiez je taka nestabilna len je to borovica a to je blbe drevo....

miriamka
30. jan 2008

Luci...tato ma sice polohovatelny rost,ale nie je prilis stabilna...proste ked nou riadne zatrasies nic moc

lucka0122
30. jan 2008

a keby mi to doviezli tak sa kolko plati za dovoz?rost je ktomu?

miriamka
30. jan 2008

Rost je k tomu...a odvoz,zalezi odkial si?

lucka0122
30. jan 2008

z banskej bystrice...

lucka0122
30. jan 2008

halo napis mi tel.cislo...takto sa pomaly dohovarame.....dakujemmmm

loss
autor
30. jan 2008

ahojte co je tu nove? 🙂

pipka
30. jan 2008

ajoj lossik 😉

ajkabezka
30. jan 2008

Ahojte těhulky, dnes byla hrozná noc, Dani celou noc horečkoval, tak jsme byli u doktorky, má zapálené mandle, tak jsme "vyfasovali" sirup ☹ je to hrozné, jak je někde na blízku bacil, Dani ho hned chytne 😠 - daň za předčasné narození 😨 ☹ jako sa dnes máte vy? je vám líp jak včera?

lucka0122
30. jan 2008

ahoj lossik ako sa mate?my fajn

lucka0122
30. jan 2008

lossik kukni moj albumik mam nove foto

miriamka
30. jan 2008

Ahoj Loss,
ako sa mas?Ja fajn,tvrdnutie bruska mi preslo...tusim som ho mala len cez vikend,takze opat vsetko v pohode...
Luci...poslem cislo!

loss
autor
30. jan 2008

jej pipi vy budete mat babo,boze som taka stastna super,super,super len sa pekne drzkajte a fazulka nech poslucha

lucka brusko je uz nadherne 🙂 malicky krasne rastie

miriamka ja cely den lezim brucho tvrdne nenormalne malicka sa pohybala trosku ale teraz je tisko dufam ze mi prejde je to hrozne

lucka0122
30. jan 2008

neboj lossik mne tvrdne v noci a kedrano vstanem

lucka0122
30. jan 2008

miriamka cakam na cisielko.a co stym dovozom vies kolko sa plati

miriamka
30. jan 2008

Luci...zistujem tu dopravu 😉
Loss...no mne musim si zaklopat tvrdne brusko tiez len rano ked vstanem,ale to je asi tym,ze sa budim na chrbte a vtedy sa to telu nepaci

loss
autor
30. jan 2008

mne tvrdne skoro vzdy ked vstanem takze snazim sa len lezat a dost mi kleslo brucho takze musim si davat pozor
no nie je to sranda cakat babo v 34
ale velmi sa tesim 😵 uz aby bol maj

miriamka
30. jan 2008

No musime byt opatrne,nevstavat prudko...ja ked ma manzel vidi ako sa na posteli otacam tiez je to zabava,ako by som bola chroma 🙂

lucka0122
30. jan 2008

miriamka no co si zistila?

loss
autor
31. jan 2008

no miriamka dnes je to lepsie zatial mi nestvrdlo ale idem si lahnut nejaka som unavena
a ako sa mate vy?
Lucka a ty?ja uz v pondelok zacimam treti trimester 😵

miriamka
31. jan 2008

Ahojte,
tak rano som vybavila zubarku...a uz opat v praci.Brusko u mna poslucha,vcera mi stvrdlo len raz aj to po milovani,takze zatial je to ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre