Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

loss
autor
31. jan 2008

mirka tak sa drzkajte 🙂

anamor
31. jan 2008

Ahoj loss, tak uz mame potvrdene aj my dievcatko /aj napriek vsetkym tusakom na nasu adresu, ze to bude chlapcek/

miriamka
31. jan 2008

Loss,aj vy sa drzkajte!
Anamor,gratulujem k dievcatku!!! 😵

pupicek22
31. jan 2008

Ahojte tehulky..!No ako sa mate?Ja sa snazim lezat a relaxovat...stale ma trosku brusko obolieva a tvrdne...no ale rozhodne uz lepsie.Uz mi bolo dobre,ale mlady je chory..niakeho virusa chytil,tak nemoze chudak ani vstat s postele,tak som musele aspon nieco navarit a poupratat a tak ma to zase zacalo boliet 😉
Ale snaziim sa.

ajkabezka
31. jan 2008

Ahojte děvčátka, od včera máme hrozné dni 😖 , Danielko má spálovvou angínu ☹ , v noci jsme vůbec nespali, aj sme boli na pohotovosti 😢 ....vracal, horečky nešly snížit ani zábalama, ani lékama..byli jsme už dost naplašení 😢 😢 , dnes už je to lepší 😅 🤐 , antiky snad zabraly a bude dnes trošku klidnější noc 🤐 - i když měřit a hlídat budu...dávejte pozor na sebe 😉 , odpočívejte...aj mně včera tvrdlo bruško, ale dnes je už ok 🙂 ...hezký večer pro všechny těhulky a jejich rodinky 😵 😵 😵

bubinko83
31. jan 2008

Ahojte,vedel by mi niekto poradit co sa tyka zakonniku prace a PN?

loss
autor
31. jan 2008

anamor gratulujem k princeznicke 🙂 super

loss
autor
1. feb 2008

dobre ranko kdeze ste?

miriamka
1. feb 2008

Loss...tu sme,len nikoho tu nie je,asi vsetci este spia

loss
autor
1. feb 2008

miriamka asi 🙂
ako sa dnes mate?

miriamka
1. feb 2008

Ja sa mam dobre...som rada,ze od vikendu sa tvrdnutie neopakovalo...asi to vtedy ani nebolo tvrdnutie mozno len drobec blbo lezal a tlacil ma.
A ty,ako sa dari?

loss
autor
1. feb 2008

dnes sa citim celkom dobre aj ked som v noci velmi zle spala
malinka trochu pokopkala teraz je tisko napapali sme sa 🙂 a musim ist do mesta tak sa idem obliekat
ty si v praci?

miriamka
1. feb 2008

Ano,ja som v robote...prave som dopisla prvy liter vody od rana a maly riadne ozil - paci sa mu ked vela pijem 🙂
Ale konecne ide vikend,takze to tu dnes este vydzim

anamor
1. feb 2008

Ahojte kočky, ja som tiez v praci a odratavam hodiny do vikendu, tento tyzden som nejaka unavena.

miriamka
1. feb 2008

No tak este par hodin musime v praci vydrzat a mame vikend.Aj ked mne je v praci dobre,je tu pohoda 😉

loss
autor
1. feb 2008

ja uz bezim pa

zuzkazrzka
1. feb 2008

Ahojte, ja som mala vcera strasny vecer. Bolo mi hrozne zle, tvrdlo mi brusko, mala som ho ako z kamena a strasny tlak v nom. Som tolko plakala ☹ moj drhy mi masiroval krize, lebo som mala pocit, ze sa zblaznim. zapchu nemam adkedy beriem vlakninu, tak neviem ci ssa mi len natahovala maternica (co som citala v mudrej kniheň alebo nejake vetry zastavene alebo co ale bolo to hrozne. Maly sa nehybal vobec, bala som sa. Dnes je to uz lepsie ale strasne som sa vystresovala. Uz ste nieco podobne mali?

zuzkazrzka
1. feb 2008

halo, nikto tu nie je ☹

miriamka
1. feb 2008

Zuzi...ja som mala take tvrdnutie cez vikend,sice krize ma neboleli...ale nebolo to moc prijemne,tak som cely vikend prelezala a v pondelok som isla pre istotu lekarvoi.Ale teraz je to uz nastastie dobre.

zuzkazrzka
1. feb 2008

aj som rozmyslala, ze ostanem doma, ale mam same deadliny tento tyzden, takze som opat v robote ☹

zuzkazrzka
1. feb 2008

miriamka, co ti povedal lekar?

miriamka
1. feb 2008

Doky ma len pozrel,lebo som sa bala ci tvrdnutie nesposobilo otvaranie krcka...ale vsetko bolo ok.A povedal ze mam vela oddychovat

mirka20
1. feb 2008

zuzka, mne tiez tvrdne brusko, vacsinou vecer, ked sa vyvalim na gauc. som to hovorila doktorovi, tak mi predpisal magnezium. a povedal, ze od 20tt je to bezne, ale len ak je to do 10-krat za den. a to tvrdnutie mohlo byt aj z tych vetrov. neboj, urcite sa nedeje nic zle. len ked ti stvrdne, daj si magnezko, alebo si ho preventivne davaj rano a vecer.

zuzkazrzka
1. feb 2008

ja som nechcela ist vecer na pohotovost, lebo je tu nejaka chripkova epidemia tak som sa nechcela zjavit na jedinej pohotovosti tu v KE. A nechcem byt ako nejaka hystericka tehulka...ale zlakla som sa velmi. No hadam to uz bude ok. dakujem

miriamka
1. feb 2008

No ja ked niekedy lezim na chbte tiez mi stvrne,ale vobec to neboli,staci sa mi nadychnut do bruska a do 5 sekund to prejde.

mirka20
1. feb 2008

zuzka, neboj, urcite bude vsetko ok, je to fakt bezny jav v tehu. ale ked pojdes do poradne, tak to povedz dokimu, nech ta aj pozrie, ci sa neotvaras. ale urcite si daj aj to magnezko

zuzkazrzka
1. feb 2008

dakujem kocky velmi pekne 🙂

ajkabezka
1. feb 2008

ahojte holky, tak máme doma Atlantic...hmmmje ještě pěknější, než na obrázku 😵 😵 😵 ...vyzkoušeli jsme všichni včetně Danielka povozit a uklidili jsme ho na"čekanou" 😉 dobrou nocku přejeme 🙂

miriamka
2. feb 2008

Ahojte,
ajka...super ze uz mas kocik!!!Ja ho budem riesit ako poslednu vec,niekedy zaciatkom marca az 😉

loss
autor
2. feb 2008

ahojte 🙂 ja mam kocik objednany ma mi dojst vo februari

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre